داخل کاورنو آشیانه در nasa’s Wallops Flight Facility, در امتداد ساحل ویرجینیا gleaming, سفید, P-3 Orion هواپیما نشسته پارک شده در زیر نور افکن سخت. آن را فقط پس از نیمه شب و یک گروه از دانشمندان و تکنسین ها و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خوشه در زیر بال های مشابه در 5 اینچ ترک در یکی از ailerons که خلبان با استفاده از مانور هواپیما.

ناامیدی خود را قابل لمس است. هشت فرد تیم بود در حال آماده شدن برای هیئت مدیره این هواپیما تحقیقات برای 10 ساعت پرواز از طریق یک توفان برف کشش در سراسر شمال ایالت نیویورک و کانادا به عنوان بخشی از یک پروژه جدید در بودجه توسط ناسا به تشریح عملکرد داخلی از طوفان های زمستانی. محققان می خواهند بدانند که چگونه گروههای برف, فرم, چرا برخی از طوفان تولید برف و دیگران ندارند و به همین دلیل شرایط خاصی منجر به کریستال های یخ در حالی که دیگران به علت برف. هدف نهایی آنها این است که بهتر است در زمستان پیش بینی برای 55 میلیون تن از ساکنان شمال شرقی و بهبود مدل آب و هوا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بقیه از ما. ناسا دوبله سه سال مطالعه اثرات و یا بررسی Microphysics و بارش برای سواحل اقیانوس اطلس را تهدید طوفانهای برف.

a map of the east coast
تصویر: کاترین Jepson/ناسا

اما امشب سفر علمی به قلب طوفان در حال حاضر لغو شده است. نرم افزار—احتمالا ناشی از برخورد یک پرنده یا شی دیگر در گذشته پرواز را چند روز به تعمیر. آن را چند دقیقه طول می کشد غرق در اما پس از چند ملول جوک در مورد این پرنده این تیم shuffles از آشیانه و به پنجره اتاق شمع در لپ تاپ خود را و آماده برای یک شب شماره-پردازش داده ها از ماهواره و دوم هواپیما به جای.

لین McMurdie محقق اصلی این پروژه و جوی دانشمند در دانشگاه واشنگتن چندین سال را صرف مونتاژ او تیم تحقیقاتی از دانشگاه ها و پرواز فضایی گودارد ناسا ، او برنده رقابت ناسا گرانت و نقل آزمایشگاه او به دور Wallops Flight Facility, نزدیکی Chincoteague جزیره ویرجینیا. تصور کنید که یک دانشمند است که مطالعات طوفانهای برف و پروژه خود را آغاز و در یکی از گرمترین زمستان در ضبط. سپس هواپیما می شکند.

“از آن ساخته شده است که همه ما را نا امید می گوید:” McMurdie. “است که یک چیز در مورد هوابرد ماموریت: ما می رویم که در آن هواپیما رفتن و ما که در آن وجود دارد طوفان. حتی اگر این باران در سطح های مختلف آن بالا است. بنابراین ما شده اند قادر به ایجاد کردن لیموناد لیمو.”

an airplane wing
عکس: کاترین Jepson/ناسا

شمارش نیست این شب مبتنی پرواز McMurdie و همکاران پرواز در 12 سفر از آغاز ماه ژانویه است. در حالی که ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری آن را در واقع حدود نیمی از آنچه از آنها انتظار می رود. وجود دارد فقط نمی شده است بسیاری از طوفان این سال است. NOAA مقامات می گویند 2019-2020 زمستان که رسما امتداد از دسامبر تا مارس است در مسیر به یکی از گرمترین تا کنون چه مقدار از بارش برف متنوع منطقه. شرق ایالات متحده است تا پوشش به یکی از 10 حداقل برفی زمستان در گذشته 126 سال با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه راتگرز. Bostonians گره خورده است برای خود گرمترین زمستان در ضبط و با درجه حرارت متوسط 37.9 درجه فارنهایت است. پارک مرکزی نیویورک تنها اندازه گیری مجموع 4.8 اینچ از برف این زمستان فقط بیش از یک پا زیر متوسط به تاریخ و دوم آن حداقل برفی فصل از پرونده آغاز شد و در سال 1868. در این سال وجود داشته است هیچ طوفان در زمستان هشدار برای تعدادی از سواحل شرق شهرستانها از جمله نیویورک, Cincinnati, Baltimore, واشنگتن دی سی و پیتسبورگ.

“چیزی که تعجب آور است که ما بدست فوق العاده داده آن است که” McMurtie می گوید. “ما هنوز ثبت طوفانهای برف. آنها فقط به طور مکرر به عنوان انتظار می رود و نه به صورت گسترده. ما هنوز در حال یادگیری در مورد ساختار طوفان. با ساخت این ابر اندازه گیری آن کمک می کند تا ما با ما مدل های پیش بینی و امید به بهبود پیش بینی ما از بارش برف بر روی زمین است.”

McMurdie می گوید: داده های او و همکارانش در حال جمع آوری خواهد شد و همچنین کاوشگر علمی اسرار در مورد طوفانهای برف. “یکی از کارهای اصلی ما در حال بررسی است که چرا برخی از طوفان های زمستانی بسیار برفی و برخی از آنها نمی,” او می گوید. “ما در حال بررسی چرا برف توزیع شده است راه آن است. معمولا آن را در سازمان متحد سازه. شما می توانید یک نوار ابرها از فلوریدا به مین است. اما در درون ابرها برف مداوم آن است که در این باریک banded مناطق است.”

حتی اگر P-3 Orion پایه است تیم علمی بانکی در یکی دیگر از هواپیما برای جمع آوری داده ها امشب یک ارتفاع بالا ER-2 از شکارچی ارتش فرودگاه در ساوانا ، به عنوان تیم ساعت در یک مانیتور کامپیوتر تنها خلبان طول می کشد حدود 1 ساعت می رسد و ارتفاع 65,000 پا در حدود 20 دقیقه است. او مگس را به دریاچه انتاریو در سراسر کبک و پس از آن به دنبال یک عقب و جلو “چمن زنی” الگوی پایین به پنسیلوانیا با استفاده از ابزار است که اسکن بالای ابرها طوفان.

ER-2 هواپیمای حامل شش نوع مختلف از رادار lidar و مایکروویو سازها همه کوک شده برای فرکانس های مختلف ایده آل برای جمع آوری برف اندازه گیری از راه دور. در مقابل P-3 طراحی شده است برای پرواز مناسب از طریق snowstorm برای نمونه, برف, یخ, رطوبت و دما. آنها به عنوان مسیر هواپیما از زمین ایستگاه در Wallops چند محققان مقایسه ER-2 داده به تصاویر ماهواره ای برای گرفتن ایده از آنچه اتفاق می افتد در سطح بالایی از طوفان است.

گرگ Sleep می خواهد به دانستن آنچه اتفاق می افتد پایین تر در قلب طوفان است. برای دو ماه گذشته, Sova, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه داکوتای شمالی, بوده است, جمع آوری داده ها از یک ابر ذرات تصویرساز طلا-رنگ ابزار ضمیمه شده در زیر بال از P-3 هواپیما. یک پرتو لیزر جریان بین دوقلو شاخک های اژدر شکل تصویرساز. دستگاه ثبت تصاویر میکروسکوپی از دانه های برف به عنوان آنها عبور پرتو نور و سایه انداختن بر روی یک آشکارساز.

Sleep سپس انواع دانه برف به تشخیص دسته. “شما می توانید بگویید با شکل برف ریزه که در آن دما و چگونه بالا در جو برف در حال توسعه است می گوید:” Sleep. او جمع آوری صدها نفر از برف ریزه تصاویر بر روی لپ تاپ خود را. برخی مانند نگاه سنتی شش مسلح کریستال کشید شما در مهد کودک و مدرسه که از لحاظ فنی شناخته شده به عنوان یک سنگ درخت وار. دیگران مانند نگاه تند و تیز چوب با حباب به پایان می رسد. اینها به نام دربسته در محیط ستون. هنوز هم دیگران را به شکل شش ضلعی متقارن شکل متصل شده توسط یک لکه در وسط این Sova تشبیه به شاهنشاهی کراوات مبارزان از جنگ ستارگان.

A snow flake
عکس: NASA

“تصاویر کمک به درک بهتر از آنچه برف رشد داخل ابرها می گوید:” Sleep. “ما زمان راه اندازه گیری برف اتفاق می افتد از ماهواره ها در فضا یا روی زمین. به عنوان به آنچه اتفاق می افتد در داخل ابر خود ما تحصیل را به حدس بزند.”

چند cubicles دور از Sleep دیگر دانشمند بود که برنامه ریزی برای پرواز امشب به جای تماشای یک بانک از مانیتور کامپیوتر نمایش رنگارنگ تصاویر ماهواره ای. جو Finlon یک دانشگاه فوق دکترا در علم هواشناسی شده است تماشای فوقانی تشکیل ابر. او در بر داشت برخی از wiggles در تصاویر ماهواره ای گرفته شده در اطراف اوس ویگو نیویورک است که او می گوید ممکن است منعکس کننده اثرات گرانش امواج از طریق طوفان است.

فضای اطراف یک طوفان رفتار مانند یک اقیانوس توفانی با هوای گرم افزایش و موج هوای سرد در حال سقوط است. سنگین امواج رطوبت-لادن درجه افزایش و سپس نزول با توجه به اثرات جاذبه در درون یک ثبات لایه ای از جو است. که می تواند باعث یک کمپرسی بزرگ از برف در یک منطقه کوچک در حالی که ترک هیچ کدام اطراف آن است. گرانش امواج در طوفانهای برف نسبتا اخیر کشف و آسان برای پیدا کردن و یا هوا پس از این به ندرت دیده می شود پدیده است و او بسیار هیجان زده است. “این چیزی است که منحصر به فرد ما دیده نمی شود و اغلب در یک طوفان در این سال” Finlon می گوید.

آن را در حال حاضر حدود ساعت 8 صبح و بعد از ماندن تمام شب این تیم است که هنوز جمع آوری داده ها از ER-2 پرواز و مدار آب و ماهواره. طوفان ریخته تا شش اینچ در سراسر بخش هایی از نیویورک و بخش هایی از جدید انگلستان ، delighting بازان شده اند که گرسنگی از برف در حالی که خسته کننده مسافران آماده شدن برای صبح خود را درایو.

البته بسیاری از زمستان-عاشقان می خواهید بدانید که چه آینده و چشم انداز انجام کولاک تحقیقات در طول گرمترین زمستان هنوز در امتداد شرقی افزایش می دهد برخی از دعوت یک سوال در مورد این است که آیا تبدیل شدن به جدید طبیعی است. اما اثرات نیست در واقع طراحی شده برای مطالعه طولانی مدت تغییر آب و هوا; داده ها را جمع آوری کرده و تنها به سرنخ ها به فرکانس و قدرت طوفانهای برف. و تا کنون محققان نکرده قطعی نمیفهمد چگونه تغییر آب و هوا را تحت تاثیر قرار در آینده بارش برف و بالغ.

به دلیل وجود بزرگ, طبیعی, فصلی تنوع در مقدار برف که می افتد در یک مکان داده شده, آن را سخت به اذیت کردن چگونه تغییر آب و هوا را با فشار از آن یک راه یا دیگری. در واقع گرم شدن آب و هوا را متناقض جلوه در شرق بارش برف, می گوید: Colin Zarzycki استادیار هواشناسی و آب و هوای دینامیک در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا است که درگیر در این مطالعه اثرات.

“در یک طرف آشکار و یا نتیجه طبیعی است که به عنوان فضای گرم ما انتظار داریم کاهش فرکانس از طوفانهای برف,” Zarzycki می گوید. “اما سطح بخار آب موجود به سقوط از یک طوفان به عنوان آسمانی را افزایش می دهد به عنوان آب و هوا گرم و همچنین. ما را یک بار اسفنج است که ردیابی در امتداد ساحل شرقی. وقتی که آن زمان به زور آن را از ما بیشتر مایع است. اگر آن را به اندازه کافی سرد در سطح آن می تواند به عنوان برف.”

به طور کلی Zarzycki پیش بینی کمتر اما بزرگتر طوفانهای برف در آینده است. “به جای گرفتن شش یا هفت mini-طوفان هر سال ما تنها دو یا سه. اما ما یک یا دو تا از این بزرگ توییتر-توییتر با طوفان” او می گوید: با اشاره به طوفان که جمع آوری نام مثل #Snowzilla یا #Snowmegeddon یا #کاربران.

برای McMurdie و دیگر تاثیر محققان حتی کمی از برف و برخی از اطلاعات بیشتر به کامپایل خواهد آنها را خوشحال. پس از امشب پروازهای خود را انجام می شود برای زمستان. این تیم را بسته و بازگشت به خانه برگزاری بیش از تابستان به مقایسه داده و آماده شدن برای 2020-21 زمینه فصل است.

“من نه افسرده” McMurdie می گوید: با خندیدن. “من دو سال دیگر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de