دانشمندان توسعه راه های جدید برای تشخیص جنسیت لاک پشت دریایی hatchlings

بر خلاف انسان و لاک پشت های دریایی و سایر خزندگان مانند تمساح ندارد کروموزوم جنسی. جنسی خود را تعریف شده است در طول توسعه توسط جوجه کشی محیط زیست است. در لاک پشت های دریایی است که تعیین لانه درجه حرارت: درجه حرارت گرمتر تولید زنان و کولر دماهای تولید و مردان است. آن است که به خصوص به چالش کشیدن برای تشخیص جنسیت جوجه سراز تخم دراورده لاک پشت های دریایی به دلیل فقدان آنها خارجی, اندام های جنسی و heteromorphic کروموزوم جنسی X-هیچ و یا Y. به تاریخ وجود دارد تعداد محدودی از راه های قابل اعتماد تشخیص جنسیت لاک پشت hatchlings. با افزایش درجه حرارت جهانی وجود دارد که نیاز فوری به وضوح ارزیابی جنسی نسبت به این خطر حیوانات.

محققان دانشگاه فلوریدا آتلانتیک را Charles E. Schmidt دانشکده علوم را توسعه داده اند برای اولین بار از آن نوع تکنیک است که با حداقل تهاجم است و تا حد زیادی افزایش توانایی اندازه گیری نوزاد لاک پشت های جنسی نسبت در جمعیت سطوح در سراسر سایت های تودرتو در سراسر جهان است. آنها با استفاده از این تکنیک برای شناسایی جنسیت در نوزادان از دو گونه لاک پشت: لاک پشت آب شیرین (Trachemys scripta) و یک لاک پشت دریایی (Caretta caretta) با استفاده از تجزیه و تحلیل از نمونه خون. این اولین بار است که تفاوت در جنس پروتئین خاص بیان الگوهای شناسایی شده در نمونه خون از hatchlings با متوسط وابسته به تعیین جنسیت. این تحقیق یک گام مهم در ارزیابی تاثیر تغییرات آب و هوا در افتتاح گونه های لاک پشت.

برای مطالعه منتشر شده در علمی, گزارشمحققان با استفاده از یک روش به روش نمونه تست برای حضور چندین پروتئین شناخته شده نقش مهمی در تمایز است. نتایج این مطالعه نشان داد که ضد سیترولینه آنتی بادی پروتئین (AMH) می تواند قابل اعتماد تشخیص داده می شود در نمونه خون از نوزاد لاک پشت نر و نه ماده و می تواند به عنوان یک جنسیت خاص نشانگر.

محققان تایید جنسیت لاک پشت با استفاده از بافت شناسی و یا لاپاروسکوپی است که نشان داد که روش جدید آنها توسعه یافته است که 100 درصد قابل اعتماد برای شناسایی جنسیت در هر دو آب شیرین و لاک پشت سرخ لاک پشت دریایی در 1 تا 2 روز hatchlings شد و 90 درصد قابل اعتماد برای شناسایی جنسیت در 83 – به 177 روز (120 — 160 گرم) سرخ نوجوانان.

“چالش های ذاتی در این روش که در حال حاضر در حال استفاده برای تشخیص جنسیت نوزاد لاک پشت با متوسط وابسته به تعیین جنسیت چیزی است که الهام بخش ما به دنبال یک جایگزین رویکرد” گفت: Jeanette Wyneken Ph. D. co-نویسنده و استاد علوم زیستی در FAU را Charles E. Schmidt دانشکده علوم. “نتایج حاصل از مطالعه ما فراهم کردن زمینه خزندگان حفاظت از محیط زیست و به ویژه لاک پشت های حفاظت و مدیریت ارزشمند ابزار جدید است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به دقت بررسی رابطه نسبتهای hatchlings.”

در مقایسه با زمان استفاده از روش های مولکولی برای شناسایی جنسیت در لاک پشت با متوسط وابسته به جنسیت تمایز رویکرد توسعه یافته توسط FAU محققان با استفاده از نمونه خون از طریق وسترن بلات و تحلیل سریع و با حداقل تهاجم (نیاز به یک حجم بسیار کوچک خون) و جوجه سراز تخم دراورده لاک پشت می تواند پس از آن منتشر می شود بلافاصله.

“اطلاعات از مطالعه ما باید فعال دیگر دانشمندان و مدیران به دقت نظارت بر تغییرات در نسبت که ممکن است بوجود می آیند به عنوان یک نتیجه از تغییرات دما در طول زمان گفت:” بوریس Tezak, دکتری, ارشد نویسنده که در انجام این پژوهش به عنوان بخشی از دوره دکترای خود را در مطالعات در FAU است و در حال حاضر یک محقق فوق دکترا در مرکز پزشکی دانشگاه دوک. “این نیز کمک خواهد کرد که آنها را به برآورد چگونه تغییر آب و هوا را تحت تاثیر قرار نسل های آینده از hatchlings و اجازه می دهد تا برای تسریع بررسی استراتژی های مدیریت مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بازیابی افتتاح لاک پشت های دریایی و سایر گونه های خزندگان با متوسط وابسته به تعیین جنسیت.”

شناسایی طبیعی لاک پشت جوجه سراز تخم دراورده جنسی نسبت در سایت های تودرتو است که به چالش کشیدن برای انواع دلایل پوشا مورفولوژيک محدودیت به مسائل اخلاقی به عدم درک این مکانیسم که در واقع مستقیم جنینی تمایز جنسی. به طور کلی لاک پشت ها مشخص می شود که عمر طولانی و در اواخر بلوغ طوری که آنها را از لحاظ جنسی پرورشگاهی تا نزدیک شدن به بلوغ جنسی — دریایی, گونه های لاک پشت اغلب بیش از 25 سال برای تبدیل شدن به بیماریهای مقاربتی ،

“با توجه به مشکلات مرتبط با آسانی شناسایی جوجه سراز تخم دراورده جنسیت, بزرگ ترین مقیاس مطالعات تحقیق در مورد لاک پشت جوجه سراز تخم دراورده جنسی نسبت تکیه بر پروکسی برای پی بردن به جنسیت نسبت های غیر مستقیم مانند لانه درجه حرارت هوا درجه حرارت و یا لانه جوجه کشی و زمان” گفت: Itzel Sifuentes-رومرو, Ph. D. co-نویسنده یک پست دکترا همکار علوم زیستی در FAU را Charles E. Schmidt دانشکده علوم و دکترا شخص از FAU مغز موسسه (I-مغز). “با این حال این گزینه ها اغلب قادر به مطابقت اولیه جنسی نسبت از لاک پشت لانه یا rookeries. ما بر این باورند که تکنیک رمان ما را توسعه داده اند که اجازه خواهد داد که برای دقیق تر برآورد جوجه سراز تخم دراورده جنسی نسبت در سطح جامعه و در مقیاس جهانی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. Original نوشته شده توسط Gisele Galoustian. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>