تکامل یک tinkerer نه مهندس. “تکامل تولید نمی کند چیز تازه ای از ابتدا. این آثار با آنچه در حال حاضر وجود دارد” نوشت: برنده جایزه نوبل فرانسوا یعقوب در سال 1977 و زیست شناسان به ادامه پیدا کردن این درست باشد.

مورد در نقطه: یک تیم از دانشمندان به رهبری محققان در دانشگاه سانتا باربارا کشف شده است که چند opsin پروتئین های شناخته شده برای دهه های لازم برای بینایی نیز تابع به عنوان طعم گیرنده. این یافته که به نظر می رسد در زمان زیست شناسی, نشان دهنده نور-مستقل تابع برای opsins و پرسش در مورد هدف این پروتئین ها در خدمت باستان موجودات زنده.

“این اولین مثال از یک نقش opsins در طعم و مزه و یا در هر فرم از مواد شیمیایی احساس” گفت: coauthor کریگ Montell یک استاد برجسته حوزه و مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی.

دانشمندان در اواخر 1800s کشف نور-سنجش نقش rhodopsin-که متشکل از یک opsin محدود به شبکیه یک فرم از ویتامین A — و آن را پس از تبدیل به مطالعه حسی گیرنده. تا زمانی که به تازگی محققان بر این باور بودند که خانواده rhodopsin پروتئین های درگیر شد تنها در نور پذیرش است. اما در سال 2011 Montell و همکارانش دریافتند که یک opsin را قادر می سازد مگس میوه ملانوگاستر به تشخیص کوچک تغییرات دما در آن راحت برد.

حیوانات بسیاری از انواع حسی پروتئین است که در پاسخ به محرک از محیط زیست است. برخی نیاز به یک محرک قوی مانند scalding گرما برای فعال کردن. Rhodopsins قادر به پاسخگویی به تغییرات ظریف و یا بسیار سطح پایین محرک-مانند کسانی که در شرایط نور بسیار کم نور — و پس از آن آغاز مولکولی آبشار است که تقویت سیگنال در نهایت فعال کردن یک حسی پاسخ.

محققان در Montell آزمایشگاه استفاده می شود aristolochic اسید — سمی تلخ ترکیب موجود در برخی گیاهان — به مطالعه طعم گیرنده در مگس میوه. غلظت بالایی از این تلخ شیمیایی فعال مگس طعم سلول های عصبی به طور مستقیم باز کردن یک کانال پروتئینی به نام TRPA1 که اجازه می دهد تا کلسیم و سدیم به داخل سلول. این منجر به یک طعم تلخ این حیوانات جلوگیری شود. اما مگس همچنین جلوگیری از حتی بسیار رقیق aristolochic اسید که نیست یک سیگنال به اندازه کافی قوی برای باز کردن کانال به طور مستقیم.

Montell و سرب نویسنده نیکول لئونگ که به تازگی به اتمام predoctoral studies at UC Santa Barbara, مشکوک opsin مولکول ممکن است در محل کار در تشخیص ظریف سیگنال های شیمیایی نیز از طریق یک سیگنال تقویت روند.

آنها ارائه مگس با یک انتخاب بین شکر به تنهایی و یا شکر مشخصی با رقیق aristolochic اسید. جای تعجب نیست که مگس را رد کرده و شکر را با رنگ و لعاب تلخ شیمیایی و خوردند قند خالص.

دانشمندان پس از آن مطرح مگس میوه با جهش که آنها مانع از سنتز مختلف opsin پروتئین است. آنها دریافتند که پرواز با نقص در هر یک از سه نوع opsins نمی تواند تشخیص کوچک غلظت اسید و خوردند تقریبا برابر با مقدار قند با رنگ و لعاب تلخ مرکب به عنوان قند خالص. این حیوانات جهش یافته بودند هنوز هم حساس به مقدار زیادی از تلخ مرکب است که آنها همچنان به جلوگیری از. با توجه به Montell به مقدار زیادی از تلخ شیمیایی به طور مستقیم فعال TRPA1 کانال بود که هنوز هم در حال حاضر در این پرواز از دست رفته opsins.

این تیم نشان داد که aristolochic اسید فعال این opsins با اتصال به همان سایت که شبکیه به طور معمول در rhodopsin. بسیار شبیه rhodopsins روشن بسیار کم نور از نظر شیمیایی فعال opsins پس از آن آغاز مولکولی آبشار که تقویت این سیگنال های کوچک. این فعال مگس برای تشخیص غلظت این ترکیب که در غیر این صورت کافی به ماشه یک واکنش در نورون های حسی خود را.

“Rhodopsins کشف شد در 1870s” Montell گفت: “پس به کشف کنند که opsins نقش ها در طعم و پس از 150 سال یا بیشتر است که بسیار هیجان انگیز است.”

Montell حدس که chemoreception ممکن است نقش اصلی از opsin پروتئین است. شیمیایی و پذیرش گفت: بیشتر نیاز اساسی برای زندگی از نور است دریافت. دانستن اینکه چه چیزی برای خوردن و چه مواد شیمیایی خطرناک برای جلوگیری از خدمت بیشتر بقا باستان تابع نسبت به توانایی تشخیص نور است. شاید شانس با او جرأت یک شبکیه شد محدود به یک opsin و اعطا حساسیت به نور به opsin.

پس Montell 2011 کشف که opsins تابع دما احساس گروه دیگری یافت که opsins نقش شنوایی در پرواز. در حال حاضر با تظاهرات که opsins در حال طعم و گیرنده و همچنین Montell مظنون آنها ممکن است درگیر در هنوز اضافی حواس.

“در هر مورد آنها ارائه یک مکانیزم برای سنجش سطح پایین محرک با شروع یک تقویت آبشار,” او گفت:.

این یافته های جدید به احتمال زیاد فراتر از مگس میوه, این دانشمندان مورد بررسی قرار گرفت. “انشعابات هستند که شاید opsins نشان دهنده یک کلاس جدید از طعم گیرنده در پستانداران از جمله انسان” گفت: Montell یک فرضیه این تیم در حال حاضر در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im