قبل از وجود دارد مزارع در جنوب غربی میشیگان وجود دارد چمن زار. برای هزاران سال, بلند, چمن, چمن زار ایستاده بود دست نخورده تا زمانی که مهاجران اروپایی تبدیل غنی بسیار پربار خاک برای کشاورزی است.

امروز, قد بلند, چمن, چمن زار شرق می سی سی پی در حال عملا منقرض شده است.

اما برخی از مالکان می خواهید به بازگشت به زمین در سراسر غرب میانه به آن فوق العاده ریشه های عمیق تبدیل رها تخلیه و آیش مزارع کشاورزی به بومی دشت-با درجات مختلفی از موفقیت است.

دانشگاه ایالتی میشیگان را لارس Brudvig دانشیار بخش گیاه شناسی و سابق MSU دانشجوی کارشناسی ارشد آنا Funk بررسی زمینه های داده های رفتن از 20 سال برای پیدا کردن که چرا برخی از replanted چمن زار ها سالم تر از دیگران است. تحقیقات خود را منتشر شده است در علمی گزارش.

“بومی دشت گیاهان نادر در چشم انداز پس از زمین مدیران نیاز به عمد گسترش دانه بر روی زمین برای آنها را به بازگشت” گفت: Brudvig که آزمایشگاه همکاری نزدیک با کشاورزان و مدیران زمین های مختلف و طبیعت conservancies در سراسر ایلینوی, ایندیانا و میشیگان برای مطالعه است.

هر یک از 83 سایت Brudvig و فانک مطالعه کردم تقریبا همان نقطه و تا به حال مشابه فرآیندهای مدیریت محیط زیست. کنترل سوزش و هدفمند علف کش ها و هرس منظم شد و استراتژی های مشترک اما هر سایت تا به حال به طور گسترده به نتایج مختلف.

سوال شد چرا ؟

“وجود دارد یک بیت از وسوسه انگیزی شواهد از فقط یک زن و شوهر از مطالعات که پیشنهاد آب و هوا شما در طول یک دشت, مرمت می توانید در واقع یک اثر ماندگار در موفقیت این پروژه گفت:” فانک که بازبینی ایلینوی شمالی چمن زار که در آن او شروع به عنوان یک گیاه بوم با مربی تام سیمپسون در McHenry County حفاظت از منطقه است. “این یک ایده است که مدیران زمین آشنا بودند با anecdotally اما آن را تا به حال نشده است با دقت مورد بررسی قرار گرفت.”

محققان در یک نگاه گسترده نوار ترمیم چمن زار-بهترین و بدترین — برای دیدن اگر آنها می تواند شناسایی هر گونه الگوها در زمینه های کاشته شده در خصوص بارانی یا گرم سال است. آنها در مصاحبه های افرادی که کاشته بود هر یک از چمن زار به منظور دقت کاشت تعداد دشت گونه های کاشته شده و جزئیات دیگر در مورد مدیریت مستمر در هر یک از سایت های.

سپس آنها رفت و به هر دشت, بررسی فراوانی و تنوع هر دو علف های هرز و بومی دشت گیاهان و گرفتن نمونه از خاک به تست چگونه مولد هر سایت بود.

“هنگامی که من یک تجزیه و تحلیل تمام داده های ما, من امیدوار به پیدا کردن برخی از اثر کاشت سال, اما من هنوز هم فرض دیگر عوامل می تواند مهم مانند که چگونه اغلب این سایت تا به حال موفق شده است با تجویز آتش” فانک گفت. “من بسیار شگفت زده برای پیدا کردن نه تنها یک اثر آب و هوا, اما گاهی اوقات کاشت-سال شرایط آب و هوا تا به حال بزرگترین اثر از همه است.”

“ما انتظار می رود که در سال که در آن بارید بیشتر زمانی که دشت در ابتدا کاشته شده باید آن را به نوبه خود بهتر است چرا که گیاهان نیاز به آب” Brudvig اضافه شده است. “اما آن را دقیقا مخالف هستند زیرا نه تنها دشت گیاهان در این سایت اما هرز گونه های گیاهی است که واقعا پاسخ به آسمانی.”

حتی بیشتر تعجب آور بود که چگونه زمانی که اولین سال است آب و هوا در سمت چپ علامت آن در ترمیم سیستم های دشت.

“ما فکر بارندگی خواهد موضوع اما این است که ما باید ببینید که امضا در داده ها تبدیل شدن به کمتر و کمتر مهم به عنوان سایت های مسن تر و مسن” Brudvig گفت. “در عوض ما شاهد اول سال شرایط آب و هوایی در حال امضا است که همچنان برای چندین دهه است.”

این یافته ها ممکن است به نظر می رسد مأیوس کننده به عنوان تغییر آب و هوا به ارمغان می آورد وتر چشمه بیشتر به میانه اما شناخت آب و امضا ممکن است یک ابزار مهم برای مرمت پزشکان که در حال مبارزه برای برقراری مجدد این بسیار خطر اکوسیستم.

“ما نشان می دهد که استفاده طولانی مدت آب و هوا پیش بینی به کمک به پیش بینی اگر از آن خواهد شد یک بارانی یا خشک سال به طوری که آن را ممکن است برای مدیران زمین به تمرکز تلاش بیشتر در شروع چمن زار در آنچه که انتظار می رود به یک خشک کن در سال” Brudvig توضیح داد. “آنها همچنین ممکن است قادر به سرمایه گذاری بیشتر در کنترل علف های هرز در طول بارانی کاشت سال توسط هرس علف های هرز در بالای دشت گیاهان است.”

“من واقعا امیدوارم که این دانش مفید خواهد بود به هر کسی کاشت چمن زار و همچنین به محیط زیست به طور گسترده تر که در حال انجام آزمایش های است که می تواند تحت تاثیر آب و هوای” فانک گفت. “گام بعدی خواهد بود برای کشف کردن که چگونه به بهترین کاهش علف های هرز-بمب های اضافی که باران باعث می شود. من مطمئن هستم که دشت مدیران در حال حاضر بسیاری از ایده ها در مورد آنچه به کشف بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی