دانشمندان کشف محافظ آلزایمر ژن و توسعه سریع دارو-تست پلت فرم

یک ژن کشف شده است که به طور طبیعی می تواند سرکوب علائم بیماری آلزایمر در انسان سلول های مغز در تحقیقات رهبری کوئین مری دانشگاه لندن است. این دانشمندان همچنین توسعه جدید سریع مواد مخدر غربالگری سیستم برای درمان است که به طور بالقوه می تواند تاخیر و یا جلوگیری از این بیماری است.

چالش اصلی در تست آلزایمر, داروهای بالینی است که شرکت کنندگان باید به علائم. اما هنگامی که مردم را نشانه آن است که معمولا خیلی دیر برای درمان به یک اثر به عنوان بسیاری از سلول های مغز در حال حاضر مرده است.

تنها راه فعلی برای تست بالقوه درمان پیشگیرانه با شناسایی شرکت کنندگان چه کسانی هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به آلزایمر و دیدن اگر درمان جلوگیری از شروع بیماری خود را. این شامل افراد مبتلا به سندرم داون (DS) که حدود 70 درصد شانس ابتلا به آلزایمر در طول عمر خود. دلیل این است که کروموزوم اضافی 21 حمل آنها شامل ژن برای آمیلوئید پروتئین پیش ساز که باعث می شود در اوایل بیماری آلزایمر زمانی که overdosed یا جهش یافته.

در مطالعه منتشر شده در گروه مجله مولکولی روانپزشکیمحققان جمع آوری سلول های مو از افراد با DS و برنامه ریزی آنها برای تبدیل شدن به سلول های بنیادی که پس از آن کارگردانی به نوبه خود به سلول های مغز در یک ظرف.

در این مغز-مانند سلول های محققان دیدم آلزایمر مانند پاتولوژی به سرعت در حال توسعه از جمله مشخصه سه نشانه هایی از آلزایمر پیشرفت — پلاک آميلوئيد مانند ضایعات پیشرونده عصبی و مرگ غیر طبیعی تجمع پروتئینی به نام تائو در داخل سلول های عصبی.

محقق و استاد دین Nizetic از کوئین مری دانشگاه لندن اظهار داشت: “این کار نشان دهنده یک دستاورد قابل توجه به عنوان این است که اولین تلفن همراه مبتنی بر سیستم است که به طور کامل توسط سه نفر از آلزایمر-بیماری بدون هر گونه مصنوعی ژن بيان. این سیستم باز می شود تا چشم انداز برای غربالگری داروهای جدید با هدف به تاخیر انداختن و یا حتی جلوگیری از آلزایمر قبل از مرگ نورونی شروع می شود.”

محققان نشان داد که این سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک پیشگیرانه مواد مخدر تست پلت فرم. دو زمان مختلف مواد مخدر است که شناخته شده برای مهار ?-آميلوئيد و تولید و آزمایش آنها بر روی این سلول های مغز و در شش هفته نشان داد که آنها مانع از بروز آلزایمر-پاتولوژی.

اگر چه این دو خاص با مواد مخدر شکست خورده اند بالینی به دلایل دیگر و به همین دلیل مناسب نیست برای درمان آلزایمر, این تیم نشان داد و اثبات از اصل که سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر گونه مواد مخدر ترکیب و در عرض شش هفته نشان می دهد که آیا یا نه آن را دارای پتانسیل برای تحقیقات بیشتر است.

این تیم همچنین دریافتند اثبات وجود طبیعی-عملکرد آلزایمر ژن سرکوبگر (BACE2 ژن). بازیگری در یک روش مشابه به تومور سرکوبگر ژن در سرطان افزایش فعالیت این ژن منجر به پیشگیری/کاهش آلزایمر در مغز انسان, بافت, و می تواند در آینده مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک نشانگر برای تعیین افراد در معرض خطر ابتلا به این بیماری و یا به عنوان یک رویکرد درمانی جدید با تقویت آن عمل است.

استاد دین Nizetic توضیح داد: “اگر چه هنوز روزهای اولیه سیستم را افزایش می دهد امکان نظری برای توسعه بیشتر به عنوان یک ابزار برای پیش بینی که ممکن است به توسعه بیماری آلزایمر. همان سلول های بنیادی فرایند استفاده می شود می تواند در هر کسی فولیکول های مو و در نتیجه سلول های مغز است که ممکن است یا ممکن است پس از توسعه بیماری آلزایمر-آسیب شناسی در ظرف. این ایده می تواند به گرفتن افراد در معرض خطر در اوایل بیماری در یک تلفن همراه مبتنی بر سیستم قبل از آن شروع می شود در مغز یک فرد را و اجازه می دهد تا برای امکانات شخصی مداخلات پيشگيرانه. ما هنوز یک راه طولانی از رسیدن به این هدف است.”

همکاری نویسنده پروفسور جان هاردی از UCL افزود: “من فکر می کنم ما باید از این پتانسیل در حال حاضر به منظور توسعه یک مدل انسان, بیماری خواهد بود که یک گام بزرگ رو به جلو است.”

اکتشافات در این مطالعه وابسته به سهم خود از افراد با DS که با مهربانی پذیرفته شده برای شرکت در این مطالعه که نتایج آن می تواند مفید باشد برای افراد با و بدون DS در پیشگیری از آلزایمر. این سندرم داون انجمن (انگلستان) ارائه شده ضروری پشتیبانی و کمک در استخدام شرکت کنندگان در مطالعه است.

کارول پسر اجرایی این سندرم داون ارتباط گفت: “این هیجان انگیز از نتایج بسیار برجسته گروه از محققان و یکی دیگر از گام های کوچک نسبت به امکان مداخله و درمان برای بیماری آلزایمر. این سندرم داون انجمن خوشحال شده اند قادر به پشتیبانی از این کار درخشان.”

اصلی ترین تأمین کنندگان مالی پروژه بودند خوش آمدید (انگلستان) و ملی شورای تحقیقات پزشکی (سنگاپور) و درگیر سهم مهمی از Nanyang Technological University, Singapore, UCL (پروفسور جان هاردی و پروفسور هنریک Zetterberg) و آکادمی Sahlgrenska از دانشگاه گوتنبرگ سوئد (پروفسور هنریک Zetterberg) و همچنین تعدادی از شرکای بین المللی از جمله کرواتی موسسه تحقیقات مغز در دانشگاه زاگرب دانشکده پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر