محققان با اسمیتسونیان جهانی بهداشت برنامه کشف شش coronaviruses جدید در خفاش ها در میانمار-اولین بار این ویروس ها شناسایی شده در هر نقطه در جهان است. مطالعات آینده را ارزیابی پتانسیل برای انتقال بین گونه های مختلف به درک بهتر خطرات برای سلامت انسان است. با توجه به نویسندگان تازه کشف coronaviruses هستند از نزدیک مرتبط با coronaviruses سندرم حاد تنفسی (سارس CoV-1), سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) یا COVID-19.

یافته های منتشر شده امروز در مجله PLOS ONEکمک خواهد کرد که درک تنوع coronaviruses در خفاش ها و اطلاع رسانی تلاش جهانی برای جلوگیری و پاسخ به بیماری های عفونی است که ممکن است تهدیدی برای بهداشت عمومی به خصوص در نور مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

“ویروسی بیماری های همه گیر به ما یادآوری می کنند که چگونه از نزدیک سلامت انسان متصل است به سلامت از حیات وحش و محیط زیست” گفت: Marc Valitutto سابق دامپزشک حیات وحش با اسمیتسونیان جهانی بهداشت برنامه و نویسنده سرب از مطالعه. “در سراسر جهان انسان ها در تعامل با حیات وحش با افزایش فرکانس تا بیشتر درک ما در مورد این ویروس در حیوانات-چه اجازه می دهد تا آنها را به جهش و چگونه آنها را به گونه های دیگر — بهتر است ما می توانیم خود را کاهش دهد همه گیر بالقوه است.”

محققان با شناسایی این ویروس های جدید در حالی که انجام biosurveillance از حیوانات و مردم به درک بهتر شرایط برای بیماری سرريز به عنوان بخشی از پیش بینی پروژه. پیش بینی ابتکار بودجه توسط آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی (USAID) پشتیبانی جهانی کشف و نظارت از عوامل بیماری زا است که پتانسیل گسترش از حیوانات به انسان است. این پیش بینی تیم در میانمار متشکل از دانشمندان از اسمیتسونیان; دانشگاه کالیفرنیا Davis; میانمار را به وزارت زراعت و مالداری و آبیاری; میانمار وزارت بهداشت و درمان و ورزش و میانمار وزارت منابع طبیعی و حفاظت از محیط زیست.

این تیم با تمرکز تحقیقات خود را در سایت در میانمار که در آن انسان به احتمال زیاد برای آمدن به تماس نزدیک با حیات وحش محلی با توجه به تغییرات در استفاده از زمین و توسعه است. از مارس 2016 به اوت 2018, آنها به جمع آوری بیش از 750 بزاق و مدفوع نمونه از خفاش ها در این مناطق است. کارشناسان تخمین می زنند که هزاران نفر از coronaviruses — که بسیاری از آنها هنوز کشف شود — در حال حاضر در خفاش ها.

محققان آزمایش و مقایسه نمونه های شناخته شده coronaviruses و شناسایی شش coronaviruses جدید برای اولین بار. این تیم همچنین شناسایی coronavirus است که در جاهای دیگر در جنوب شرقی آسیا اما هرگز قبل از در میانمار.

Coronaviruses باعث گسترده بیماری در انسان از جمله سارس CoV-1, MERS و اخیرا جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. با توجه به نویسندگان تازه کشف coronaviruses هستند از نزدیک مرتبط با سارس CoV-1, MERS یا COVID-19. آینده مطالعات مورد نیاز برای ارزیابی پتانسیل خود را برای سرريز به گونه های دیگر برای درک بهتر خطرات برای سلامت انسان است.

نویسندگان می گویند این یافته ها اهمیت نظارت برای بیماری های زئونوز به عنوان آنها رخ می دهد در حیات وحش است. نتایج خواهد شد و راهنمای آینده نظارت جمعیت خفاش برای تشخیص بهتر پتانسیل ویروسی تهدید برای بهداشت عمومی است.

“بسیاری از coronaviruses ممکن است یک خطر برای افراد, اما زمانی که ما شناسایی این بیماری در اوایل حیوانات در منبع ما یک فرصت ارزشمند برای بررسی تهدید بالقوه” گفت: Suzan موری مدیر اسمیتسونیان جهانی بهداشت برنامه و همکاری نویسنده از مطالعه. “هوشیار نظارت آموزش و پژوهش بهترین ابزار ما برای جلوگیری از بیماری های همه گیر قبل از آنها رخ می دهد.”

در مورد اسمیتسونین بهداشت جهانی برنامه

اسمیتسونیان جهانی بهداشت برنامه (GHP) اهرم چند رشته ای تخصص در حیات وحش, پزشکی, حفاظت, آسیب شناسی آموزش بین المللی حرفه ای و تحقیقات در حال ظهور بیماری های عفونی برای مبارزه با تهدید به حفاظت و بهداشت عمومی در سراسر جهان است. GHP بخشی از پیش بینی تیم در میانمار و کنیا است.

GHP بخشی از اسمیتسونیان, زیست شناسی حفاظت موسسه (SCBI) که نقش یک نقش پیشرو در اسمیتسونین تلاش جهانی برای نجات گونه های حیات وحش از انقراض و آموزش نسل های آینده از حفاظت. SCBI پیشتاز برنامه های تحقیقاتی در مقر خود در مقابل سلطنتی, ویرجینیا, باغ وحش ملی اسمیتسونین در واشنگتن دی سی و در زمینه تحقیقات ایستگاه و سایت های آموزشی در سراسر جهان است. SCBI دانشمندان مقابله با برخی از امروز پیچیده ترین چالش های حفاظت با استفاده از و به اشتراک گذاری آنچه که آنها یاد بگیرند که در مورد رفتار حیوانات و تولید مثل, محیط زیست, ژنتیک, مهاجرت و حفاظت از پایداری.

در مورد پیش بینی

پیش بینی این است که جهانی را قادر می سازد برای نظارت ویروس ها که ممکن است سرريز از حیوانات میزبان به مردم با ایجاد ظرفیت برای شناسایی و کشف ویروس ها از پتانسیل همه گیر. این پروژه بخشی از USAID در حال ظهور است همه گیر تهدیدات برنامه و رهبری UC Davis یک موسسه بهداشت. هسته شرکای USAID EcoHealth اتحاد Metabiota حفاظت از حیات وحش و جامعه اسمیتسونیان, زیست شناسی حفاظت موسسه. از سال 2009 دانشمندان مشغول به کار در بیش از 30 کشور در آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا به منظور تقویت ظرفیت قرار دادن سلامت در عمل و رفتار نظارت برای انسان و دام و بیماری های در حال ظهور تهدیدات ویروسی از جمله coronaviruses (مانند سارس/MERS), filoviruses (به عنوان مثال ابولا), paramyxoviruses (به عنوان مثال Nipah/Hendra) و آنفلوانزا و ویروس ها (به عنوان مثال H1N1 H5N1 H7N9) و flaviviruses (به عنوان مثال Zika). به عنوان بخشی از این تلاش در آزمایشگاه دانشمندان در سراسر جهان نیز آموزش دیده برای انجام ویروسی تست — یک مهارت حیاتی در مورد شیوع باید پدیدار شود. داده ها از پروژه (زمانی که تایید شده توسط host-کشور دولت) است که مشترک با حیوان و انسان سلامت بخش برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری و در دسترس ساخته شده است عمومی و جهانی سلامت جامعه در https://www.healthmap.org/predict/ . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیش بینی دستاورد و تاثیر بازدید https://p2.predict.global/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im