دانشمندان کشف ویروس با تشخیص ژن

این Yaravirus (تیره لکه) آلوده amoebae است و همه ژن رمان.

J. Abrahão و B. لا اسکولا/IHU-مارسی/ميکروسکوپ مرکز UFMG-Belo Horizonte

ویروس ها برخی از اسرار آمیز ترین موجودات بر روی زمین است. آنها در میان جهان ریزترین موجودات مختلف و از آنجا که هیچ کدام می تواند به زنده ماندن و تکثیر بدون میزبان برخی از دانشمندان سوال که آیا آنها حتی باید در نظر گرفته شود ، در حال حاضر دانشمندان کشف کرده اند که هیچ تشخیص ژن و آن را در میان عجیب ترین از تمام ویروس های شناخته شده. اما چگونه بسیاری از ویروس ها آیا ما واقعا می دانیم ؟ گروه دیگری به تازگی کشف هزاران نفر از ویروس های جدید پنهان در بافت ده ها تن از حیوانات.

می یابد به صحبت می کنند “چقدر ما هنوز هم نیاز به درک” در مورد ویروس ها می گوید: یکی از محققان Jônatas Abrahão یک virologist در دانشگاه فدرال میناس گرایس, Belo Horizonte.

Abrahão ساخته شده کشف و در حالی که شکار کردن غول ویروس ها. این میکروب—برخی از اندازه باکتری—برای اولین بار کشف شد در amoebae در سال 2003. در یک محلی دریاچه مصنوعی او و همکارانش نه تنها غول های جدید ویروس ها بلکه یک ویروس است که—به دلیل اندازه کوچک آن—بود و بر خلاف بسیاری که آلوده در amoebae. آنها نام آن را Yaravirus. (یارا است “مادر آب” با توجه به بومی توپی-گوارانی اساطیر.)

Yaravirus اندازه نبود تنها چیزی که عجیب و غریب در مورد آن. زمانی که تیم توالی ژنوم آن هیچ یک از ژن های آن همسان هر دانشمندان تا به حال در سراسر قبل از این گروه گزارش bioRxiv قبل از مطبوعات و سرور.

ویروسی تازگی جای تعجب نیست Elodie Ghedin از دانشگاه نیویورک که به نظر می رسد برای ویروس در فاضلاب و در سیستم تنفسی. بیش از 95 درصد از ویروس ها در فاضلاب داده اند “هیچ مسابقات به مرجع ژنوم [در پایگاه داده],” او می گوید. مانند Abrahão او می گوید: “ما به نظر می رسد کشف ویروس های جدید تمام وقت.”

برخی از Yaravirus را ژن های شبیه به کسانی که در یک غول ویروس اما هنوز هم مشخص نیست که چگونه این دو مرتبط Abrahão می گوید. او و همکارانش هنوز در حال بررسی دیگر جنبه های رمان ویروس سبک زندگی.

در حالی که Abrahão بود تعقیب کردن ویروس در یک زمان کریستوفر باک و postdoc مایکل Tisza, virologists در موسسه ملی سرطان بودند مصاحبه بسیار گسترده تر net. آنها جستجو به طور گسترده در بافت حیوانات برای ویروس ها است که نگه داشتن آنها مواد ژنتیکی در یک دایره. به اصطلاح دایره ویروس ها شامل papillomaviruses که یکی از آنها ویروس پاپیلومای انسانی می تواند باعث سرطان دهانه رحم و ویروس دیگری است که معمولا بی ضرر به مردم است. اما باک به شواهد دومی ممکن است مربوط به سرطان مثانه در بيماران با پيوند کليه و در افراد دیگر.

برای پیدا کردن این ویروس ها محققان جداسازی ذرات ویروسی از ده ها تن از نمونه بافت از انسان و حیوانات دیگر و نمایش آنها به صورت دایره ژنوم. این گروه تایید کرد که DNA متعلق به ویروس ها به دنبال یک ژن که کدهای ویروس پوسته. این توالی ژن ها اغلب غیر قابل تشخیص اما Tisza نوشت: یک برنامه کامپیوتری است که پیش بینی شده است که ژن بودند به احتمال زیاد به کد برای متمایز چین از این پوسته.

در همه این تیم کشف حدود 2500 دایره ویروس ها حدود 600 که جدید به علم است. این هنوز مشخص نیست چه اثری در صورت وجود این میکروب را بر سلامت انسان, این گزارش تیم در eLife. اما باک می گوید: این اطلاعات باید اجازه می دهد تا پزشکان و دانشمندان به شروع به ایجاد این ارتباطات. رویکرد “یک ابزار مهم برای یادگیری توزیع صدها یا هزاران نفر از ژنوم ویروسی,” Abrahão می گوید.

جدید مطالعات پیامدهای فراتر از آن بدانند که ویروس باعث بیماری است. برخی از ویروس ها است که در بدن انسان ممکن است کمک به ما را سالم نگه دارید و دیگران ضروری است برای نگه داشتن اکوسیستم های در حال اجرا هموار با کمک به بازیافت مواد مغذی ضروری است. “ما نمی تواند زنده بماند [آنها] می گوید:” کورتیس Suttle یک محیط زیست virologist در دانشگاه بریتیش کلمبیا ونکوور بود که درگیر با هم مطالعه. “وجود دارد مزایای زیادی برای کشف و شناسایی ویروس ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر