دانشمندان یک دسته بسیار خوب در مورد چگونه پرندگان و زنبورها اما از آن می آید به جفت گیری, تقریبا تمام millipedes شده است رمز و راز-تا به حال. برای اولین بار محققان را متعجب و متحیر که چگونه این موجودات کوچک ” در مجتمع تناسلی کار به لطف تکنیک های تصویر برداری جدید و blacklights است که بافت های مختلف تب و تاب بودن. یافته های منتشر شده در یک مقاله جدید در مجله بندپایان ساختار و توسعه.

“این اولین بار است که ما قادر به درک این millipedes’ ساز, فرو کردن, چگونه اندام زن و مرد با یکدیگر تداخل می کنند. قبل از این ما تا به حال هیچ ایده چگونه او در واقع رسیدن اسپرم به او می گوید:” پترا Sierwald یک دیپلم متصدی در این زمینه موزه های شیکاگو و یکی از نویسنده مقاله را.

Millipedes هستند centipedes’ لرز گیاهی عموزاده. آنها در حیوانات مختلف گروه از حشرات و عنکبوت, اما آنها بخشی از همان چتر بزرگ بندپايان. آنها ده ها تن از پاهای, اما آنها آهسته محرک — خوردن آنها پوسیدگی گیاهان به طوری که آنها لازم نیست سریع برای گرفتن یک وعده غذایی.

“Millipedes هستند مالچ lesbo آسیا می گوید:” Sierwald. “آنها در مدیریت زباله و آنها بسیار خوب در آن است.”

وجود دارد بیش از 13000 گونه های مختلف millipedes شناخته شده به علم (با بسیاری از کشف هر سال) و هر یک از آنها منحصر به فرد خود را از راه جفت گیری. جنس که Sierwald و همکاران او متمرکز در این مطالعه Pseudopolydesmusساخته شده است تا از نیم اینچ-بلند قهوه ای millipedes از شمال امریکا است. آنها نه بیش از حد هیجان انگیز از نگاه, اما رفتار آنها باعث می شود آنها را ایستادگی کردن به دانشمندان: آنها غیر منتظره ای مشتاق به همسر حتی در شرایط آزمایشگاهی.

“یکی از مشکلات millipedes است که آنها انجام بسیاری از چیزهایی که در حالی که آنها به حفر زمین و اگر شما آنها را از شما آنها را مختل خواهد کرد و آنها را جلوگیری از آنچه آنها انجام می دهند می گوید:” Sierwald. نه Pseudopolydesmus ، “آنها حتی به همسر در آزمایشگاه در پتری دیش زیر نور است.”

اما در حالی که Pseudopolydesmus در حال تبادل از هزار پا های دنیا, آن را هنوز هم سخت به دیدن دقیقا همان چیزی است که در پایین وجود دارد — وجود دارد بسیاری از پاها در راه است.

“این مقاله بوده است مدت زمان طولانی در ساخت. شروع آن زمانی که من در بر داشت یک جفت از این جنس مرد و زن در copula نوع متصل شده است. پاهای خود بودند پنهان همه چیز را می گوید:” Sierwald.

برای حل این مشکل Sierwald و همکار زمینه موزه co-نویسنده استفانی افزار با تجربه های مختلف نورپردازی و تکنیک های تصویر برداری. وره در زمان ده ها عکس از افراد کوچک در کمی متفاوت فواصل و سپس با استفاده از یک برنامه کامپیوتری به پشته تصاویر با هم و ترکیب آنها را به طوری که تمام جزئیات ناچیز بودند در تمرکز. بنابراین او عکس گرفت و در هر دو طبیعی و نور ماوراء بنفش شرایط پس از millipedes’ اندام تناسلی, تب و تاب بودن در زیر نور UV ساخت آن را آسان تر به بافت های مختلف از هم جدا. نتیجه blacklight عکس نگاه مانند یک دیوانه, البته یکی از میکروسکوپی هزار پا وجود داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ساختار millipedes’ اندام تناسلی, خاویر Zahnle در دانشگاه کالیفرنیا دیویس این مقاله نویسنده اول انجام شده micro-CT اسکن. “شما می توانید با قرار دادن این کوچک millipedes به لوله های آزمایش و انجام سی تی اسکن بر روی آنها و شما لازم نیست که به تشریح نمونه پس از آن دست نخورده باقی مانده است” توضیح می دهد که Sierwald. “این است که چیزی که واقعا سرد. سی تی اسکن طول می کشد تصاویری از برش و خاویر کار می کرد مجموعه کل نرم افزار برنامه تحلیل برش قرار داده و آنها را به عقب با هم.”

تمام این تصاویر از millipedes’ دستگاه تناسلی هر دو خود به خود و به هم قفل شده در عمل جفت گیری, کمک, محققان کشف کردن که چگونه این فرایند در واقع با این نسخهها کار برای Pseudopolydesmus.

در اکثر millipedes از جمله Pseudopolydesmusمرد را بیضه واقع شده در بدن شروع به پشت سر خود جفت دوم ، اما او gonopods تخصصی جفت از پاها استفاده می شود برای قرار دادن اسپرم به زن در حال راه بازگشت را بر روی پاهای خود را از هفتم بدنه حلقه. “او به انزال و سپس حفاری هفتمین حلقه gonopods به آن انزال,” او توضیح می دهد. “این یک آبی حرکت مایع است.”

هنگامی که مرد خود را بدست gonopods تحت پوشش در, آبی, انزال, او را آماده برای قرار دادن آنها را به یک زن vulvae. “او دارای دو دهانه یکی در هر طرف بین دومین جفت از پاها می گوید:” Sierwald. این تصاویر میکروسکوپی نشان داد که کوچک قسمت گوشتی نر را gonopods که در واقع وارد vulvae. “ما تا به حال هیچ ایده برای کل این گروه که بخش قرار داده شده است و جایی که آن را قرار داده در زن می گوید:” Sierwald. پنجه کوچک در پایان بخشی از نر gonopod قلاب پشت پشته در فرج زن.

پس از جفت گیری با زن vulvae دریافت مهر و موم شده تا با یک چسبناک ترشح دام انداختن اسپرم در داخل. هنگامی که او خود را می گذارد و تخم مرغ آنها پوشش داده شده با ذخیره اسپرم در راه خود را به خارج از بدن است. جدید تصویربرداری در این مطالعه همچنین کمک می کند تا نشان دهد که چگونه این روند کار می کند.

“قبل از این مطالعه ما تا به حال هیچ ایده واقعا که ترشحات را از آمد. من همیشه فکر می کردم آن را از آمد مرد به دلیل من فکر می کردم این مرد می خواست به مهر و موم کردن زن به طوری که او نمی تواند همسر دوباره می گوید:” Sierwald. “اما در حال حاضر دیده می شود این غدد داخل زن vulvae از طریق سی تی اسکن من فکر می کنم بیشتر از آن ترشح می آید از زن. من نمی دانم که آیا او راه حفاظت از او vulvae یا حفظ ، کسانی که زمینه های جالب برای مطالعه بیشتر است.”

در علاوه بر این به ما در درک بهتر مکانیک هزار پا سکس Sierwald امیدوار است این پروژه را قادر خواهد ساخت دانشمندان برای درک بهتر روابط بين هزار پا از گونه های است که می تواند نور را در چگونه آنها تکامل یافته است.

“این مطالعه مهم خواهد بود برای درک چگونه millipedes در این جنس مرتبط هستند و چگونه آنها توزیع شده می گوید:” Sierwald. “آنها می توانید به ما بگویید که در مورد زمین شناسی آمریکای شمالی است. به عنوان رشته کوه ها و رودخانه ها تشکیل گروه millipedes می توانید قطع از یکدیگر و توسعه را به گونه های جدید است.” و او یادداشت Pseuopolydesmus فقط نوک کوه یخ است.

“وجود دارد 16 دستور millipedes در جهان و برای بسیاری از آنها ما را تنها ضعف ایده چه vulvae شبیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im