دانشمندان پیدا کردن یک سوئیچ تلنگر و خاموش کردن سینه از رشد سرطان و متاستاز

محققان در دانشگاه Tulane آب مدرسه پزشکی شناسایی یک ژن است که باعث می شود یک فرم تهاجمی سرطان پستان به سرعت در حال رشد است. از همه مهمتر, آنها همچنین کشف راه را برای “آن را خاموش” و مانع از سرطان اتفاق می افتد. حیوانات نتایج مطالعه شده اند بسیار قانع کننده است که این تیم در حال حاضر مشغول کار بر روی تایید FDA برای شروع آزمایشات بالینی و دارای جزئیات منتشر شده در مجله علمی, گزارش.

این تیم به رهبری دکتر رضا Izadpanah بررسی نقش دو ژن از جمله یکی که دخالت در سرطان کشف شد Tulane محققان در بازی باعث سه گانه منفی سرطان پستان (TNBC). TNBC در نظر گرفته شده است به تهاجمی ترین سرطان پستان با یک مقدار آگهی فقیر برای درمان و زنده ماندن است. Izadpanah تیم به طور خاص شناسایی یک مهارکننده TRAF3IP2 ژن که ثابت شده بود به سرکوب رشد و گسترش (متاستاز) از TNBC در مدل موش که از نزدیک شبیه انسان است.

به موازات مطالعات به دنبال در یک اواز یا موسیقی دو ژن — TRAF3IP2 و Rab27a که نقش بازی در ترشح موادی است که می تواند باعث تشکیل تومور — این تیم تحقیقاتی با بررسی آنچه اتفاق می افتد زمانی که آنها متوقف شد از عملکرد. سرکوب بيان ژن یا ژن منجر به کاهش در رشد تومور و گسترش سرطان به اندام های دیگر. Izadpanah می گوید که زمانی که Rab27a سکوت بود تومور نشدم اما هنوز كردن تعداد کمی از سلول های سرطانی به دیگر نقاط بدن. زمانی که TRAF3IP2 ژن خاموش شد و آنها هیچ گسترش (شناخته شده به عنوان “متاستاز” یا “micrometastasis”) اصلی سلول های تومور برای یک سال کامل پس از درمان. حتی بیشتر مفید مهار TRAF3IP2 ژن نه تنها متوقف آینده رشد تومور اما ناشی از تومورهای موجود به کوچک شدن به غیر قابل کشف سطوح.

“یافته های ما نشان می دهد که هر دو ژن نقش مهمی در سرطان پستان رشد و متاستاز می گوید:” Izadpanah. “در حالی که هدف قرار دادن Rab27a تاخیر در پیشرفت رشد تومور را نتواند به تاثیر گسترش مقادیر کمی از سلول های سرطانی و یا micrometastasis. بر خلاف هدف قرار دادن TRAF3IP2 سرکوب رشد تومور و گسترش و تداخل با آن هر دو انقباض قبل از تشکیل تومورها و مانع اضافی گسترش یافته است. این کشف هیجان انگیز نشان داده است که TRAF3IP2 نقش بازی می تواند به عنوان یک رمان هدف درمانی در درمان سرطان پستان است.”

“این مهم است که توجه داشته باشید که این کشف نتیجه واقعا تلاش های مشترک بین علوم پایه محققان و پزشکان.” Izadpanah ادامه داد. اعضای این تیم شامل Eckhard Alt دیوید Jansen, Abigail Chaffin استفن براون هارون دومنت ریکاردو Mostany و متی Burow از دانشگاه Tulane. دکتر Bysani Chandrasekar از دانشگاه میسوری اتحاد پیوست و در تولان تلاش های تحقیقاتی و نشان داد که هدف قرار دادن TRAF3IP2 می تواند به توقف گسترش glioblastoma یک کشنده سرطان مغز با محدود گزینه های درمان. این تیم در حال حاضر مشغول کار بر روی گرفتن تایید FDA و امید به آغاز آزمایش های بالینی به زودی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه Tulane. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net