یک تیم از دانشمندان نشد و برای اولین بار حضور گرم آب در یک نقطه حیاتی در زیر یخچال های طبیعی در قطب جنوب — هشدار دهنده کشف که به علت پشت تدریجی آب شدن این یخ قفسه در حالی که همچنین افزایش نگرانی ها در مورد افزایش سطح آب در سراسر جهان است.

“آب گرم در این بخش از جهان به عنوان دور به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد باید به عنوان یک هشدار به همه ما در مورد پتانسیل وخیم تغییرات به این سیاره به ارمغان آورد در مورد تغییر آب و هوا” توضیح می دهد که دیوید هلند, مدیر دانشگاه نیویورک در محیطی دینامیک سیالات آزمایشگاه و دانشگاه نیویورک در ابوظبی مرکز جهانی از سطح دریا تغییر که انجام این تحقیقات است. “اگر این آبها باعث ذوب شدن یخچال های طبیعی در قطب جنوب و در نتیجه تغییرات در سطح دریا خواهد بود احساس در بیشتر ساکنان نقاط جهان.”

ثبت آب گرم — بیش از دو درجه بالاتر از نقطه انجماد — جریان زیر Thwaites, یخچال های طبیعی است که در بخش غربی قطب جنوب یخ. این کشف شده بود در یخچال را پایه منطقه — جایی که در آن یخ انتقال بین استراحت کامل در بستر و شناور در اقیانوس به عنوان یک یخ قفسه و کلیدی است که به طور کلی میزان عقب نشینی یخچال های طبیعی.

Thwaites,’ مرگ به تنهایی می تواند تاثیر قابل توجهی در سطح جهان است.

آن را تخلیه توده ای از آب است که تقریبا به اندازه بریتانیا یا ایالت فلوریدا و در حال حاضر حساب برای حدود 4 درصد از جهانی افزایش سطح آب. برخی از دانشمندان ببینید Thwaites به عنوان آسیب پذیر ترین و مهم ترین یخچال های طبیعی در جهان در شرایط جهانی آینده افزایش سطح آب — فروپاشی آن خواهد افزایش جهانی سطح دریا نزدیک به یک متر شاید قریب به اتفاق موجود در مناطق پر جمعیت.

در حالی که در یخچال را رکود اقتصادی مشاهده شده در طول دهه گذشته علل این تغییر قبلا نمی مشخص شده است.

“این واقعیت که چنین آب گرم بود که فقط شرکت های ثبت شده توسط تیم ما در امتداد یک بخش از Thwaites, پایه منطقه که در آن ما شناخته شده یخچال ذوب نشان می دهد که آن را ممکن است تحت یک توقف عقب نشینی است که مفاهیم بزرگ جهانی افزایش سطح دریا” یادداشت هلند یک استاد در دانشگاه نیویورک را در انستیتو علوم ریاضی کورانت.

دانشمندان اندازه گیری ساخته شده بودند در اوایل ژانویه, پس از تیم تحقیقاتی ایجاد 600 متر و 35 سانتی متر دسترسی گسترده و مستقر اقیانوس-سنجش از دستگاه برای اندازه گیری آب در حال حرکت در زیر یخچال های طبیعی سطح. این دستگاه اندازه گیری تلاطم آب و همچنین خواص دیگر مانند دما. نتیجه تلاطم است مخلوط تازه meltwater از یخچال های طبیعی و آب شور از اقیانوس.

آن را نشانه اولین بار است که اقیانوس فعالیت های زیر Thwaites, یخچال دیده شده است از طریق یک سوراخ سوراخ است و یک ابزار علمی برای اندازه گیری های اساسی در اقیانوس تلاطم و اختلاط اعزام شده است. سوراخ باز شد در ژانویه 8 و 9 و آب در زیر یخچال های طبیعی اندازه گیری ژانویه 10 و 11.

شفق قطبی Basinski یک دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل و دانشجو که تلاطم اندازه گیری گفت: “از مشاهدات ما به اقیانوس حفره در زمین منطقه ما مشاهده شده و نه تنها در حضور آب گرم, بلکه آن تلاطم سطح و در نتیجه کارایی آن به ذوب شدن یخ قفسه پایه است.”

دیگر پژوهشگر کیت نیکولز یک دانشمند با بررسی قطب جنوب افزود: “این نتیجه مهم به عنوان این اولین بار است که آشفته اتلاف اندازه گیری ساخته شده اند و در بحرانی پایه منطقه غرب قطب جنوب یخ.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه نیویورک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im