Markus J. Buehler

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

شما احتمالا دیده می شود ده ها تن از تصاویر از رمان coronavirus—در حال حاضر مسئول 1 میلیون عفونت و ده ها هزار نفر از مرگ و میر. در حال حاضر دانشمندان به آمده تا با یک راه را برای شما به آن را بشنوند: با ترجمه ساختار آن معروف اسپایک پروتئین به موسیقی است.

صدای شما را بشنود—chiming زنگ های twanging رشته های موزون و فلوت—تمام جنبههای مختلفی از spikelike پروتئین (در بالا) است که pokes از ویروس’ سطح کمک می کند و آن را محکم بر روی unsuspecting در سلول. مانند تمام پروتئین های خوشه ساخته شده از ترکیبی از اسیدهای آمینه است. با استفاده از یک تکنیک جدید به نام sonification دانشمندان موسسه تکنولوژی ماساچوست اختصاص داده هر اسید آمینه منحصر به فرد توجه داشته باشید در یک موسیقی مقیاس تبدیل پروتئین کل به اولیه نمره های موسیقی.

اما در زندگی واقعی این اسیدهای آمینه تمایل به حلقه به یک مارپیچ یا کشش به یک ورق. محققان گرفتن این ویژگی ها با تغییر مدت زمان و حجم یادداشت ها. مولکولی ارتعاشات با توجه به گرما نیز خود را برای تلفن های موبایل.

اما چرا شما در تنظیم یک ویروس به موسیقی ؟ این فرمت جدید می تواند به دانشمندان کمک کند پیدا کردن سایت های روی پروتئین که در آن آنتی بادی یا مواد مخدر ممکن است قادر به اتصال—به سادگی با جستجوی خاص دنباله های موسیقی که مربوط به این سایت می باشد. این محققان می گویند این است که سریع تر و بصری تر از روش های مرسوم استفاده می شود به مطالعه پروتئین مانند مولکولی و مدل سازی. آنها اضافه کنید که با مقایسه موسیقی توالی سنبله پروتئین به یک پایگاه داده بزرگ از دیگر sonified: پروتئین, آن ممکن است به یک روز پیدا کردن یکی که می تواند چوب به سنبله—جلوگیری از ویروسی آلوده کردن سلول.

همانطور که برای سازهای آنها به طور کامل از محققان انتخاب است. در این مورد, یک, ژاپنی, koto نقش اصلی یادداشت ها—تسکین دهنده برای تلفن های موبایل است که ممکن است برخی از راحتی در یک زمان مشکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im