دانشمندان شناسایی علت leakiness در بیماری های چشم

دانشمندان را شناسایی کرده اند یک گام کلیدی در این فرایند که منجر به نشت عروق مضر و تورم در چشم, بیماری ها, بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده امروز در eLife.

این کشف می تواند منجر به بهبود درمان برای بیماری هایی مانند دژنراسیون ماکولا وابسته به سن و رتینوپاتی دیابتی. این بیماری باعث نشت عروق خونی به رشد در چشم منجر به مضر تورم و مترقی از دست دادن بینایی.

در حال حاضر در دسترس درمان جلوگیری از یک مولکول به نام VEGF که منجر به نشت عروق و رشد رگ های خونی جدید در چشم. این نقش دوگانه VEGF بدان معنی است که این درمان می تواند در جلوگیری از مضر تورم اما باعث عوارض جانبی مانند مرگ عصب و خون رگ سلول.

“در این مطالعه ما به بررسی این که آیا آن را ممکن است برای جلوگیری از اثر VEGF در خون رگ leakiness تنها در حالی که ترک عصب و خون-کشتی سلول های سالم به در می گوید:” نویسنده سرب راس اسمیت یک همکار فوق دکترا در دپارتمان ایمونولوژی و ژنتیک و پاتولوژی دانشگاه اوپسالا سوئد.

برای انجام این کار اسمیت و تیم خود را مورد بررسی گام به گام چگونه VEGF باعث چشم leakiness در موش های مبتلا به بیماری های که تقلید وابسته به سن ماکولا و رتینوپاتی دیابتی. حیوانات مهندسی شد, به جهش در پروتئین ها در چشم خود که متاثر از VEGF.

با مطالعه مختلف موش جهش با بیماری های چشم به تقلید از انسان شرایط تیم شناسایی دقیقا چگونه VEGF علل رگ به نشت. “ما اعمال فلورسنت ذرات به جریان خون و با استفاده از میکروسکوپ برای پیدا کردن این ذرات در خارج از عروق خونی یا نه بسته به اینکه آیا leakiness متوقف شده بود با یک جهش” اسمیت توضیح می دهد. این آزمایش نشان داد که اثر فاکتور رشد اندوتليال عروقي در leakiness می توان از اثر خون جدید-کشتی سازند.

“یافته های ما با ارائه پاسخ به سوالات در مورد نحوه رگ های خونی نشت و نشان می دهد که نشت می تواند متوقف شود بدون کشتن خونی” نتیجه گیری نویسنده ارشد لنا Claesson-ویلز استاد در بخش ایمونولوژی و ژنتیک و پاتولوژی دانشگاه اوپسالا. “با استفاده از این بینش ما شروع به تست مواد مخدر است که می تواند انتخابی بلوک این نشت القا گام در این فرآیند است. اگر این روش موثر است, آن می تواند منجر به درمان های جدید است که جلوگیری از نشت بدون عوارض جانبی مضر موجود در مواد مخدر است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط eLife. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>