یک سال دور آکوستیک مطالعه پستانداران دریایی در شمال دریای برینگ ارائه دانشمندان با ارزش عکس فوری از یک قطب جهانی در حال حاضر تحت شدید فشار از تغییر آب و هوا با توجه به WCS (Wildlife Conservation Society), دانشگاه کلمبیا, سوتهلل زیست محیطی همکاران و دانشگاه واشنگتن است.

نویسندگان این مطالعه جدید در مجله پستانداران دریایی علوم انجام شده در 4 سال آکوستیک نظارت بر پروژه برای تعیین چگونه فصل سطح دریا دمای هوا و یخ دریا تاثیر حضور, توزیع و حرکات از پنج گونه بومی قطب شمال پستانداران دریایی. این اولین مطالعه برای انجام در طول سال های صوتی برای نظارت بر پستانداران دریایی کردن سنت لارنس جزیره در دریای برینگ.

“داده های جمع آوری شده در طول مطالعه به عنوان یک خدمت مهم و پایه برای آینده نظارت از اثرات تغییرات آب و هوایی پس از آن دریا یخ تغییرات و انتظار می رود افزایش حمل و نقل در توزیع منطقه پستانداران دریایی گفت:” امیلی چو WCS دانشمند و نویسنده سرب از مطالعه.

دانشمندان با انجام مطالعه بین 2012 و 2016 با تمرکز بر پنج گونه از پستانداران دریایی قطب شمال: bowhead نهنگ (Balaena mysticetus), نهنگ بلوگا (Delphinapterus leucas) شیر ماهی (Odobenus rosmarus), ریشو, مهر و موم (Erignathus barbatus) و روبان مهر و موم (Histriophoca fasciata).

با حمایت از بومی محلی شکارچیان و ماهیگیران دانشمندان مستقر آرشیوی صوتی ضبط در سه مکان در شمال دریای برینگ. “کار با ساکنان محلی برای استقرار و بازیابی تجهیزات بخش مهمی از تلاش ما برای حفظ کار به عنوان محلی مبتنی بر امکان” گفت: همکاری نویسنده مارتین Robards.

دو تا از ضبط (متصل به دستگاه های شناوری و لنگر به بستر دریا با وزنه) اعزام شدند خاموش ساحل شمالی St. Lawrence جزیره به طور خاص در نزدیکی روستاهای بومی از Savoonga و Gambell. سوم ضبط شد قرار داده شده در تنگه برینگ, a 36-مایل گسترده شکاف بین شرق دور روسیه و آلاسکا است که در خدمت به عنوان مهاجر مسیر برای هزاران نفر از پستانداران دریایی در حال حرکت بین دریای برینگ و اقیانوس قطب شمال.

“آکوستیک نظارت موثر ترین وسیله برای تعیین فصلی حضور این گونه در این چالش قطب شمال مناطق با توجه به غیر قابل پیش بینی شرایط آب و هوایی متغیر نور روز و شرایط یخ” گفت: Brandon سوتهلل همکاری نویسنده در مطالعه است. “همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اندازه گیری تنوع در اقیانوس سر و صدا از هر دو طبیعی و منابع انسانی مانند حمل و نقل و چگونه آنها ممکن است بر رفتار و رفاه پستانداران دریایی.”

ضبط وارد شده بیش از 33 ، 000 فردی بهجای تولید آوا از نهنگ walruses و مهر و موم در طول دوره مطالعه. به طور کلی مطالعه پشتیبانی قبلی علمی و دانش سنتی در مورد توزیع پستانداران دریایی در شمال دریای برینگ با ظریف در مقیاس وضوح از آنچه قبلا در دسترس است. داده ها نشان داد مداوم فصلی توزیع و الگوهای حرکتی برای اکثر گونه ها و تجزیه و تحلیل نشان داد که زمان از سال بیشتر بود از نظر آماری معنیدار عامل در تشخیص پستانداران دریایی تلفظ صوتی.

یافته های مطالعه کمک خواهد کرد که راهنمای آینده نظارت بر تلاش های منطقه cetacean و pinniped گونه و اطلاع رسانی حفاظت از محیط زیست مدیریت تصمیم گیری برای شنوایی حساس پستانداران دریایی در زمینه ناپدید شدن یخ ها و پیش بینی افزایش ترافیک دریایی. به طور خاص این نوع کار و ادامه داد: نظارت در مکان های استراتژیک در این منطقه قطب شمال در نهایت کمک به شناسایی روند های ناشی از تغییرات دراز مدت در شرایط محیطی و انسانی-فعالیت های مرتبط.

“شکی نیست که قطب شمال در حال حاضر تحت سریع و تغییرات قابل توجهی که در حال هشدار دهنده گفت:” دکتر هوارد Rosenbaum, مدیر WCS را Ocean Giants برنامه. “کار ما در قطب شمال پستانداران دریایی جمعیت در این منطقه ضروری است برای ارزیابی هر آینده منجر به تغییرات یا تغییرات ناشی از گرم شدن قطب شمال, شرایط و در نهایت کار همکاران و مقامات برای پیدا کردن راه حل برای حفاظت از این گونه یاد و زیستگاه آنها”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط جامعه حفاظت از حیات وحش. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im