دانشمندان پیشنهاد طرح برای تعیین اگر سیاره نه بسیار کهن سیاه چاله

دانشمندان در دانشگاه هاروارد و سیاه چاله ابتکار (BHI) را توسعه داده اند یک روش جدید برای پیدا کردن سیاه چاله ها در منظومه شمسی بیرونی و همراه با آن تعیین یک بار و برای همه-طبیعت واقعی از فرضیه سیاره نه. مقاله پذیرفته شده در مجله اختر فیزیک حروفبرجسته توانایی آینده میراث نظرسنجی از فضا و زمان (LSST) ماموریت برای مشاهده اعلام عود حضور است که می تواند به اثبات یا رد کردن سیاره نه به عنوان یک سیاه چاله است.

دکتر Avi, لوئب, Frank B. بیرد جونیور استاد علم در دانشگاه هاروارد و امیر سراج, یک دانشگاه هاروارد در مقطع کارشناسی دانشجو را توسعه داده اند روش جدید برای جستجوی سیاه چاله ها در منظومه شمسی بیرونی بر اساس شراره که ناشی از اختلال در ره ستاره های دنباله دار. این مطالعه نشان می دهد که LSST قابلیت پیدا کردن سیاه چاله ها با مشاهده اتحاد شراره ناشی از تاثیر کوچک Oort cloud اشیاء.

“در مجاورت یک سیاه چاله کوچک بدن است که رویکرد آن ذوب خواهد شد به عنوان یک نتیجه از گرمایش از پس زمینه اتحاد گاز از میان ستاره ای متوسط بر روی سیاه چاله” گفت: Siraj. “هنگامی که آنها ذوب کوچک بدن در معرض جزر و مدی اختلال توسط سیاه چاله به دنبال اتحاد از tidally مختل بدن بر روی سیاه چاله است.” لوئب افزود: “از آنجا که سیاه چاله ها هستند ذاتا تاریک تابش که ماده ساطع می کند در راه خود را به دهان, سیاه چاله است که ما تنها راه برای روشن کردن این محیط تاریک.”

جستجوهای آینده برای ازلی سیاه چاله ها می تواند اطلاع از محاسبه. “این روش می تواند تشخیص و یا رد کردن دام سیاره-جرم سیاه چاله ها را به لبه Oort cloud و یا در مورد یک صد هزار واحد نجومی” گفت: Siraj. “این می تواند قادر به قرار دادن محدودیت های جدید در کسری از ماده تاریک موجود در کهن سیاه چاله ها.”

آینده LSST انتظار می رود که حساسیت لازم برای تشخیص را اعلام شراره در حالی که تکنولوژی فعلی نیست و قادر به انجام این کار بدون راهنمایی. “LSST دارای یک میدان دید گسترده پوشش کامل آسمان دوباره و دوباره و جستجو به صورت گذرا عود” گفت: لوئب. “دیگر تلسکوپ خوب هستند در ضمن یک هدف شناخته شده اما ما دقیقا نمی دانند که به کجا نگاه برای سیاره نه. ما تنها می دانیم گسترده ای از منطقه که در آن ممکن است به زندگی.” سراج افزود: “LSST توانایی به بررسی آسمان دو بار در هفته بسیار ارزشمند است. علاوه بر آن بی سابقه عمق اجازه خواهد داد که برای تشخیص عود ناشی از نسبتا کوچک impactors که بیشتر از آنهایی که بزرگ است.”

مقاله جدید با تمرکز بر مشهور سیاره نه به عنوان یک نخست نامزد برای اولین بار تشخیص. این موضوع از گمانه زنی های زیادی بسیاری از نظریه ها نشان می دهد که سیاره نه که قبلا کشف نشده سیاره, اما آن را نیز ممکن است پرچم وجود یک سیاره-جرم سیاه چاله است.

“سیاره نه یک توضیح قانع کننده برای مشاهده خوشه برخی از اشیاء فراتر از مدار نپتون است. اگر وجود سیاره نه تایید از طریق مستقیم الکترومغناطیسی جستجو از آن خواهد شد برای تشخیص یک سیاره جدید در منظومه شمسی در دو قرن شمارش نیست پلوتون گفت: “سراج” و اضافه کرد که یک شکست برای تشخیص نور از سیاره نه — و یا دیگر مدل های اخیر از جمله به عنوان پیشنهاد به ارسال پروب برای اندازه گیری گرانش تحت تاثیر قرار — را سوراخ سیاه و سفید مدل جذاب است. “شده است وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان در مورد جایگزین توضیحات به صورت غیر عادی در مدار مشاهده شده در بیرونی منظومه شمسی است. یکی از ایده های مطرح شد احتمال این که سیاره نه می تواند یک گریپ فروت به اندازه سیاه چاله با جمعی از پنج به ده بار که از زمین است.”

تمرکز بر روی سیاره نه بر اساس هر دو در سابقه علمی اهمیت است که فرضی کشف یک سیاره-جرم سیاه چاله ای در منظومه شمسی خواهد نگه دارید و همچنین علاقه ادامه در درک آنچه در خارج وجود دارد. “خارج از منظومه شمسی ما است حیاط خلوت. پیدا کردن سیاره نه مانند کشف یک پسر عموی زندگی در ریختن پشت خانه خود را که شما هرگز نمی دانستند در مورد گفت:” لوئب. “آن را بلافاصله پرسش: چرا وجود دارد ؟ چگونه آن را به دست آوردن خواص آن? آیا این شکل منظومه شمسی تاریخ ؟ وجود دارد بیشتر آن را دوست دارم؟”

پژوهش تامین شد, در بخش, توسط یک کمک مالی از دستیابی به موفقیت جایزه بنیاد و دانشگاه هاروارد سیاه چاله ابتکار (BHI) است که با بودجه دولتی توسط کمک های مالی از جان تمپلتون پایه (JTF) و گوردون و بتی مور پایه (GBMF).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید