دانشمندان با ارائه بینش جدید در مورد چگونه باکتری به اشتراک گذاری دارو و ژن مقاومت به

محققان قادر به شناسایی و ردیابی تبادل ژن در میان باکتری ها است که اجازه می دهد آنها را برای تبدیل شدن به مقاوم به مواد مخدر بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده امروز در eLife.

یافته های اضافه کردن به درک ما از چگونگی این تبادل مواد ژنتیکی, همچنین شناخته شده به عنوان افقی ژن انتقال اتفاق می افتد در باکتری ها که باعث عفونت در بيمارستان ، آنها نیز برجسته است که در حالی که این انتقال به احتمال زیاد اتفاق می افتد اغلب آن است که یک فرایند پیچیده و چالش برانگیز برای مطالعه روش های فعلی.

افقی ژن انتقال از تلفن همراه ژنتیکی عناصر اجازه می دهد در غیر این صورت بی ضرر باکتری ها به دست کردن ژن که مقاومت به آنتی بیوتیک ها و تبدیل آنها به مواد مخدر-مقاوم در برابر ‘ویروسهای’. این منجر به مشکلات قابل توجهی در بيمارستان به خصوص که در آن باکتری ها را مهار قدرت افقی انتقال ژن به تبدیل مقاوم به آنتی بیوتیک و ضد عفونی کننده اجازه می دهد آنها را به علت عفونت های شدید در بیماران است.

“سوال در مورد چگونه برای جلوگیری از باکتری ها از تبادل مواد مخدر ژن مقاومت به چالش کشیده شده است بیماری های عفونی محققان برای چندین دهه می گوید:” اولین نویسنده دانیل ایوانز تحقیقاتی متخصص در بخش بیماری های عفونی دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی پیتسبورگ آمریکا. “برای مقابله با این چالش ما نیاز به دانستن که در آن و چگونه این ژن ها به اشتراک گذاشته شده در بیمارستان است.”

به بررسی این ایوانز و تیم خود را به نمایش ژنوم بیش از 2000 بالینی باکتریهای جدا شده از یک بیمارستان بیش از 18 ماه است. سويه های جمع آوری شده از طریق افزایش سیستم تشخیص برای کسب شده از بيمارستان انتقال پروژه در دانشگاه پیتسبورگ.

یک بار این تیم را شناسایی کرده اند ممکن است همراه عناصر ژنتیکی در باکتری ها آنها جستجو از طریق مراقبت از بیمار اطلاعات مرتبط با باکتری هایی است که تا به حال عناصر مورد علاقه برای دیدن اینکه آیا افقی انتقال ممکن است اتفاق افتاده در بیمارستان.

نتایج خود را تعیین می شود که بسیاری از موبایل های عناصر موجود در مطالعه بودند به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته شده در میان بیمارستان باکتری است. در یک مورد تیم شناسایی یک پلاسميد — یک دایره قطعه از DNA موجود در سلول های باکتریایی — که کد گذاری مقاومت به چند دارو و به نظر می رسد شده اند به صورت افقی منتقل بین باکتری آلوده کردن دو بيمار جدا میکند.

“کار ما نشان می دهد که چگونه باکتریایی کل ژنوم توالی داده است که به طور فزاینده ای در حال تولید در تنظیمات بالینی به ما می دهد این فرصت را به مطالعه افقی ژن انتقال مواد مخدر-مقاوم در برابر باکتری ها در بیمارستان” نتیجه گیری نویسنده ارشد داریا ون Tyne استادیار پزشکی در بخش بیماری های عفونی دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی. “ما امیدواریم که این یافته ها همراه با مطالعات آینده خواهد بود مفید برای طراحی استراتژی های جدید برای جلوگیری و کنترل مقاوم به چند دارو عفونت های باکتریایی در بیماران است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط eLife. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>