دانشمندان نشان solar system قدیمی ترین مولکولی مایعات می تواند نگه دارید و کلید اولیه زندگی

قدیمی ترین مولکولی مایعات در منظومه شمسی می تواند پشتیبانی سریع شکل گیری و تکامل از بلوک های ساختمان از زندگی, تحقیقات جدید در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان می دهد.

یک گروه بین المللی از دانشمندان به رهبری محققان از Royal Ontario Museum (ROM) و نویسندگان از دانشگاه مک مستر و دانشگاه یورک با استفاده از دولت از هنر و تکنیک های نقشه فردی اتم ها در مواد معدنی تشکیل شده در مایعات بر روی یک سیارک بیش از 4.5 میلیارد سال پیش است.

مطالعه ROM را یاد داد tagish دریاچه شهاب سنگ, دانشمندان با استفاده از اتم-پروب توموگرافی یک تکنیک قادر به تصویربرداری اتم در 3D به مولکول هدف در امتداد مرزها و خلل و فرج بین مگنتیت دانه است که به احتمال زیاد تشکیل شده در سیارک پوسته. وجود دارد, آنها کشف, آب, رسوب چپ در مرزهای دانه که بر روی آنها انجام شده خود را در زمین شکستن پژوهش است.

“ما می دانیم که آب فراوان بود در اوایل منظومه شمسی” توضیح می دهد که منجر نویسنده دکتر لی سفید, تخم همکار فوق دکترا در رام “اما بسیار کمی وجود دارد که شواهد مستقیم از مواد شیمیایی یا اسیدی از این مایعات حتی اگر آنها می شده اند انتقادی به اوایل شکل گیری و تکامل از اسیدهای آمینه و سرانجام زندگی میکروبی.”

این جدید اتمی در مقیاس تحقیقات را فراهم می کند اولین شواهد از سدیم غنی (و قلیایی) مایعات در آن مگنتیت framboids تشکیل شده است. این مایع در شرایط ترجیحی برای سنتز اسیدهای آمینه و باز کردن درب برای زندگی میکروبی به شکل به عنوان اوایل به عنوان 4.5 میلیارد سال پیش است.

“اسیدهای آمینه ضروری هستند بلوک های ساختمان از زندگی بر روی زمین و در عین حال ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد چگونه آنها برای اولین بار تشکیل شده در منظومه شمسی ما می گوید:” بث Lymer یک دانشجوی دکترا در دانشگاه نیویورک و نویسنده مطالعه است. “بیشتر متغیر است که ما می توانیم محدود مانند دما و pH اجازه می دهد تا ما را به درک بهتر سنتز و تکامل این بسیار مهم مولکول به آنچه ما در حال حاضر می دانیم که تنشهای زندگی بر روی زمین است.”

به داد tagish دریاچه کربن chondrite شد برگرفته از یک ورق یخ در B. C. را داد tagish دریاچه در سال 2000 و بعد از آن به دست آورد رام که در آن در حال حاضر به عنوان یکی از موزه اشیاء یاد شده است. این تاریخ به این معنی است که نمونه های مورد استفاده توسط این تیم هرگز بالاتر از دمای اتاق و یا در معرض آب مایع اجازه می دهد دانشمندان برای اطمینان لینک اندازه گیری مایعات به پدر و مادر سیارک.

با استفاده از تکنیک های جدید مانند اتم پروب توموگرافی دانشمندان امیدواریم که به توسعه روش های تحلیلی برای مواد سیاره ای به زمین بازگشت و توسط صنعت فضایی مانند ناسا OSIRIS-REx ماموریت و یا یک برنامه ریزی نمونه-بازگشت از ماموریت به مریخ در آینده نزدیک.

“اتم پروب توموگرافی به ما می دهد یک فرصت برای ایجاد فوق العاده اکتشافات در بیت از مواد هزار بار نازک تر از یک تار موی انسان می گوید:” سفید. “ماموریت های فضایی محدود به بازگرداندن مقادیر کمی از مواد معنی این تکنیک حیاتی خواهد بود به ما اجازه می دهد به درک بیشتر در مورد منظومه شمسی در حالی که همچنین حفظ مواد برای نسل های آینده است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Royal Ontario Museum. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de