نهنگ قاتل با رنگ زرد پوست خود بازگرداند تکه های سفید پس از مهاجرت به آبهای گرمتر به molt.

جان دوربان/ملی اقیانوسی و جوی دولت; Holly Fearnbach/SR3

برخی از مردم سفر در سراسر اقیانوس ها به دنبال گرم شفا آب در چشمه های معدنی و یا استراحتگاه ساحلی. معلوم است که نهنگ ها در حال به احتمال زیاد خود را به مهاجرت سالانه برای همان دلیل: برای حفظ سلامت پوست با توجه به یک مطالعه جدید از امروز.

دانشمندان از مدت ها فکر کرده اید که چرا نهنگ ها—baleens مانند humpbacks و بلوز و دندانه دار نهنگ ها مانند اسپرم و نهنگ قاتل—سفر به 18,840 کیلومتر در هر سال بین خود را در زمینه های تغذیه در آبهای قطبی و گرم, گرمسیری, دریاها. پیش از این محققان تصور می کردند که پس از تغذیه در قطب شمال یا قطب جنوب, نهنگ, سفر به مناطق استوایی را به هنگام تولد دور از معمول خود را شکارچیان.

برای پیدا کردن دلیل واقعی برای مهاجرت محققان به رهبری رابرت پیتمن های دریایی بوم شناس در دانشگاه ایالتی اورگان را پستانداران دریایی موسسه اعزام 62 ماهواره ای از برچسب ها در چهار نوع از نهنگ قاتل که ساکن قطب جنوب آب. پس از ردیابی این نهنگ بیش از هشت جنوبی تابستان, دانشمندان دریافتند که برخی از سفر به عنوان بسیاری از 9400 کیلومتر به سمت جنوب غربی اقیانوس اطلس ساخت دور سفر در صرفا 42 روز. اما آنها آن را انجام نمی دهد تولد: عکس های گرفته شده توسط این تیم نشان داد نوزاد نهنگ قاتل در آبهای قطب جنوب. اعتصاب یکی برای “تغذیه در سرما نژاد-در-این-گرما” فرضیه.

محققان همچنین می دانستند که نهنگ ها مانند انسان ریخته بیرونی سلول های پوست را به طور مداوم. “شما می توانید آهنگ نهنگ کوهان دار مهاجرت تا استرالیا در سواحل شرقی فقط با زیر دنباله از باران سلول های اپیدرم آنها در حال ریختن” پیتمن می گوید. اما در هوای سرد قطب جنوب دریا نهنگ ظاهرا قادر به molt. در عوض, آنها ساخت تا ضخیم زرد, فیلم های میکروسکوپی دیاتومها بر روی پوست خود. غلظت بالایی از دیاتومها تجمع می تواند به طور بالقوه مضر و باکتری ها تاثیر منفی بر عملکرد هر دو قاتل و بالين نهنگ.

زرد پوست نهنگ قاتل به رهبری برخی از تیم محققان به پیشنهاد یک توضیح دیگر در سال 2012. برای حفظ حرارت بدن در هوای سرد قطب جنوب آب آنها فرضهای, نهنگ قاتل منحرف کردن جریان خون به دور از پوست خود را. این باعث کاهش سرعت در پوست, بازسازی سلول و در نهایت درایوهای نهنگ به آبهای گرمتر که در آن سوخت و ساز بدن خود را—و احتمالا خود پوست اندازی, تق تق کردن. این مطالعه جدید نشان می دهد که نه تنها نهنگ قاتل, اما همه نهنگ مهاجرت به molt این گزارش در پستانداران دریایی علم.

دانشمندان “یک استدلال قانع کننده” در مورد نهنگ قاتل می گوید: ریچارد کانر یک cetacean زیست شناس در دانشگاه ماساچوست دارتموث بود که نه درگیر با مطالعه. اما او شک و تردید این ایده شامل همه گونه نهنگ. برای مثال او می گوید: نوزاد بالين گوساله ها “فوق العاده آسیب پذیر” به درنده نهنگ قاتل. بنابراین برای آنها “هزینه خورده است بسیار بالاتر از هزینه از پوست اندازی در سردتر.”

“به عنوان دانشمندان ما باید تمایل به دنبال وحدت تئوری پدیده” می افزاید: پیتر Corkeron یک پستاندار دریایی دانشمند در انگلستان آکواریوم که همکاری مطالعه 1999 با کانر حمایت گرم و پرورش و درنده-اجتناب از فرضیه. “اما نهنگ قاتل و بالين نهنگ جانوران بسیار متفاوت هستند. چرا انتظار حرکات خود را به تمام اداره می شود همان زیست محیطی و یا فرایندهای فیزیولوژیکی?”

هنوز دو دانشمند تحسین مطالعه جدید به خصوص آن پیشنهاد که محققان باید بررسی چگونگی نهنگ پوست اندازی بر اقیانوس اکوسیستم. “اکثر مردم در نظر نمی پوست molt مهم به نهنگ” پیتمن می گوید. “اما این مهم فیزیولوژیکی نیاز; ریختن پوست آنها این است که خط اول دفاع در برابر بیماری ها و باکتری ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im