دانشمندان حل خاردار مشکل: برنامه های کاربردی برای باغ مرکبات

“چرا گیاهان خار?” یک سوال آسان: خار کمک به محافظت در برابر حیوانات گرسنه که مانند جویدن در گیاهان است. “کجا خار آمده است ؟” پیچیده تر است سوال-اما دانشمندان دانشگاه ییل دریافته اند ،

خود بینش گزارش شده در ژوئن 18 موضوع از زمان زیست شناسیممکن است کمک به تغییر راه پرتقال و دیگر محصولات زراعی در حال رشد است.

اول یک پرایمر برای غیر گیاه شناسان: بسیاری از گیاهان باید تیز و تند و تیز زره پوش است که می تواند به عنوان طبقه بندی شده خار prickles یا برآمدگی.

بوته گل رز ندارد خار; آنها prickles به عنوان انجام تمشک و شاه توت بوته. Prickles هستند مثل موهای ضخیم بر روی بازوی خود را و در رز و دیگر خاردار گیاهان prickles رشد از خود اپیدرم یا “پوست” گفت: Vivian ایرلندی صندلی و یتن استاد مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی و نویسنده ارشد این مطالعه است.

دیگر گیاهان از جمله cacti باید برآمدگی نوع دیگری از تیز تیز سلاح که اشکال به جای برگ. خار بوجود می آیند از شاخه های در گیاهان مانند گل کاغذی زالزالک و مرکبات.

ایرلندی است که استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی بود مجذوب خار است که رشد, عسل ملخ درختان معمولا در بر داشت در امتداد خیابان های نیو هاون و سایر مناطق شهری است. در حالی که اکثر عسل ملخ تربیت شده اند به طوری که آنها دیگر خار برخی از درختان با خطرناک پا خار هنوز هم وجود دارد. به عنوان یک گیاه دانشمند او شیفته چگونه این ساختار به وجود آمد اما او قرار داده به بررسی این سوال برای دهه.

آن را به عنوان اتفاق می افتد, او همچنین یک متخصص در سلول های بنیادی است. و آن را به عنوان معلوم سلول های بنیادی می تواند توضیح دهد خار.

ایرلندی و تیم تحقیقاتی برای اولین بار نشان داد که در مرکبات, گیاهان خار بوجود می آیند از گیاهان سلول های بنیادی جمعیت. بر خلاف معمول سلول های بنیادی در حیوانات و یا گیاهان که در ادامه به تقسیم خار سلول های بنیادی تحت یک برنامه ریزی بازداشت. دانشمندان دریافتند که دو تنظیم کننده از سلول های بنیادی تولید TI1 و TI2 به تدریج تعطیل سلول های بنیادی فعالیت های در حال توسعه خار به طوری که آن را تهوع تا زمانی که چیزی نمانده است اما تیز تیز پایان.

زمانی که محققان ژنتیکی حذف دو تنظیم کننده سلول های بنیادی فعالیت خود ادامه داد و به جای خار مرکبات گیاهان تولید شاخه های جدید.

این بینش می تواند منجر به باغ از درختان پرتقال با میوه بیشتر تحمل شاخه — آنهایی که ژست کمتر در معرض خطر به کارگران که انتخاب میوه ایرلندی گفت.

کار تامین شد توسط کمک های مالی از بنیاد ملی علوم و کالیفرنیا مرکبات تحقیقات هیئت مدیره.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ییل. Original نوشته شده توسط بیل هاتاوی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de