درون مخاط روده انسان نهفته است منبع ارگان توانایی خود را تجدید و بازیابی از آسیب روده ای سلول های بنیادی (ISCs), تسلیم در جیب از بافت به نام سرداب تولید سلول ها که به طور مداوم تکثیر شوند مخاط روده. حتی سلول های بنیادی خود را خالص ایمنی: هنگامی که آنها آسیب دیده و سالم جایگزین به نظر می رسد در کمتر از یک هفته.

برای سالها دانشمندان مورد بحث چگونه ISCs’ re-ظهور رخ می دهد. بعضی از آنها برگزار شد که در روده نگه می دارد و یک استخر ISCs در رزرو — یک نوع پشتیبان گیری-پشتیبان گیری عرضه — برای دوباره پر کردن کش از خط مقدم ISCs که از دست داده اند. دیگران باید حفظ شود که چیزی بیشتر involuted به کار: ISCs مانند ملکه زنبورها منجر به تخصصی تر و یا “متفاوت” فرزندان — در این مورد دختر که به صورت سلول های دیواره داخلی روده. زمانی که ISCs آسیب دیده این مکتب فکری برگزار می شود که سلول های معکوس دوره و “د-افتراق” — بازگشت به ISCs که از آنها به وجود آمد.

یک مطالعه جدید که توسط موسسه سرطان دانا فاربر دانشمندان پایین می آید محکم بر روی گزینه دوم. آنلاین منتشر شده امروز توسط مجله سلول سلول های بنیادیمحققان دریافتند که ISCs و دختر خود سلول های کاملا رابطه متقابل: تحت شرایط عادی ISCs تمایز به سلول های دختر و اگر ISCs را از دست داده بود و در این سلول ها به سادگی معکوس دوره و تبدیل به ISCs.

“یافته های ما نشان می دهد که ترمیم سلول های بنیادی روده رخ می دهد به طور کامل توسط فرایند de-تمایز می گوید:” این مطالعه ارشد نویسنده رامش Shivdasani, MD, دکترا, از Dana-Farber, Brigham و بیمارستان زنان (BWH) و دانشگاه هاروارد سلول های بنیادی موسسه. “ما نشان داد وجود دارد بدون نیاز به ذخیره مجموعه ای از ISCs.”

توازن خود را یافته های این محققان همچنین قادر به ضبط de-تمايز روند در زمان واقعی است. هنگامی که سلول ها شروع به د افتراق آنها تغییر در یک ژن که اجازه می دهد تا آنها را به صورت جدا و جمع آوری شده با آزمایشگاه تکنیک های Shivdasani توضیح می دهد. از طریق این فرآیند محققان قادر به جذب سلول های همراه یک زنجیره از د تمایز. Shivdasani تشبیه آن به یک بازی بیس بال بازی است که در آن یک دونده برچسب از بین اول و دوم پایه.

گردش مالی سنگین

روده یکی از سه بافت در بدن همراه با پوست و خون که در آن سلول ها به طور مداوم تبدیل بیش از — در حال مرگ و در حال جایگزین سلول های تازه ساخته شده. آنها به اشتراک گذاری این کیفیت هستند زیرا بافت بیشتر از نزدیک در تماس با مواد از محیط زیست و در نتیجه به طور بالقوه با مواد مضر است. ثابت گردش مالی این فکر است که یک راه برای جلوگیری از مواد سمی از داشتن اثرات ماندگار بر روی سلول ها و فرزندان خود را.

گوردخمه که نگه ISCs در یک حس misnamed. دور از محوطه که در آن سلول های مرده هستند entombed, آنها سایت های که در آن ISCs تولید روزانه میلیاردها دختر, سلول های آن را از بین رفته سلولهای روده است.

یکی از رئیس فنی ISCs است که آنها بسیار radiosensitive و یا در معرض تابش اشعه. افراد در معرض سطوح بالایی از رادیواکتیویته در قالب بحران هسته ای به عنوان مثال رنج می برند می تواند شدید روده آسیب به دلیل از دست دادن ISCs توقف تولید سلول برای بازسازی بافت آسیب دیده. اما اگر ISCs تسلیم به راحتی به تابش آنها نیز یک بازگشت سریع. بیماران با تابش ناشی از روده آسیب است که می تواند زنده نگه داشته شود و برای یک هفته در اغلب بازیابی خود را به عنوان ISC سطح جستن به عقب.

برای تعیین اینکه آیا این واکنش است که با توجه به ذخیره انبارهای ISCs یا به د تمايز دختر سلولهای Shivdasani و همکارانش انجام شده یک نوع از مرور زمان آزمایش. رفتار آنها با مجموعه ای از ISC سلول با داروی تاموکسیفن که ناشی از سلول ها و فرزندان خود را برای تبدیل شدن به فلورسنت. آنها منتظر 48 ساعت برای برچسب را نگه دارید و سپس کشته ISC سلول. اگر دختر سلولها در واقع de-افتراق هر ISC سلول های تولید شده پس از آن نقطه خواهد بود فلورسنت. که دقیقا همان چیزی است که محققان دریافتند.

در حالی که دانشمندان را قادر به تبدیل بسیاری از انواع متفاوت سلول ها را به سلول های بنیادی با استفاده از آزمایشگاه تکنیک های Shivdasani و همکارانش کشف نشان می دهد که د تمايز ismore از کنجکاو قانون طبیعت است; اصل به معنی بازگرداندن آسیب دیده سلول های بنیادی در روده. آن شناخته شده نیست که آیا سلول در سایر ارگان ها و بافت ها این قابلیت را, اما آن باقی مانده است یک خیابان باز از بررسی است.

“این نیز روشن نیست که چگونه سردابه می داند که سلول های بنیادی فوت کرده اند و نیاز به جایگزین” Shivdasani اظهارات “و یا چگونه دختر سلول های دریافت سیگنال به د افتراق. این موضوع ما در حال حاضر در حال بررسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im