دانشمندان کشف سلول های ایمنی که ممکن است پایین تر تنفس آسم و آلرژی خطر

جهان پر است از خانه غبار. انجام برخی از تمیز کردن و احتمالا شما هم بزنید تا برخی از. در حالی که همه سلول های ایمنی بدن قادر به واکنش به آلرژن هاي شايع مانند خانه غبار بسیاری از ما هیچ علائم آلرژی.

هنوز هم بسیاری از مردم واکنش نشان می دهند با معمولی آلرژی علائم: عطسه و آبریزش بینی و خارش و تورم معابر بینی. دیگران باید خیلی شدید تر واکنش ها: زندگی-تهدید حمله آسم.

برای درمان ریشه و علت آلرژی و آسم محققان نیاز به دانستن دقیقا چه مجموعه این بیماران جدا از افراد سالم است.

جدید در علم ایمونولوژی مطالعه منتشر شده در ژوئن 12, 2020, دانشمندان, در لا جللا موسسه ایمونولوژی (LJI) ارائه یک سرنخ به همین دلیل غیر آلرژیک مردم لازم نیست که یک واکنش قوی به خانه غبار. آنها به کشف ناشناخته زیر مجموعه ای از سلول های T که ممکن است کنترل آلرژی واکنشهای سیستم ایمنی و آسم از همیشه در حال توسعه در پاسخ به خانه غبار-و دیگر ممکن است حساسیت زا.

“ما کشف جدید سلول های ایمنی زیر مجموعه و درمانی جدید و فرصت ها” می گوید: Grégory Seumois دکتری, مربی و مدیر LJI توالی هسته ای و co-رهبر مطالعه جدید. “این جمعیت جدید از سلول ها می تواند یکی از بسیاری از مکانیسم ناشناخته, که توضیح می دهد که چرا افراد سالم نمی توسعه التهاب زمانی که آنها تنفس حساسیت زا.”

“این مطالعه بر قدرت بی طرفانه تک سلولی ژنتیک روش برای کشف رمان زیست شناسی می گوید:” LJI استاد Pandurangan Vijayanand, M. D., Ph. D., نویسنده ارشد این مطالعه جدید.

این مطالعه بر روی Vijayanand آزمایشگاه تخصص در ارتباط بيان ژن برای بیماری های توسعه است. این تیم همچنین در زمان استفاده از سیستم ایمنی بدن اپی تپ صدا می کنن, پایگاه داده یک LJI-led منبع است که خانه های اطلاعات در مورد چگونه سیستم ایمنی بدن تعامل با مواد حساسیت زا مانند گرد و غبار خانه کنه.

چرا خانه غبار? این میکروسکوپی مخلوقات هستند سخت برای جلوگیری از, که بدان معنی است که تقریبا هر کس در معرض شده است. حتی در افراد بدون خانه و غبار (HDM) آلرژی سیستم ایمنی بدن است که به احتمال زیاد به واکنش نشان می دهند در برخی از راه به عنوان آن را می آموزد به رسمیت شناختن HDM مولکول. این باعث می شود HDM مفید مدل برای مطالعه آنچه باعث بروز آلرژی و آسم حملات.

این LJI تیم با استفاده از یک تکنیک بخشی از “ژنومی انقلاب” زرادخانه از ابزار به نام تک سلول RNA-seq (و یا تک سلولی transcriptomics) به دیدن دقیقا همان است که ژن ها و مولکول های خاص سلول های T تولید در پاسخ به HDM حساسیت زا. آنها آزمایش سلول از چهار گروه از مردم: افراد مبتلا به آسم و HDM آلرژی افراد مبتلا به آسم اما هیچ HDM حساسیت مردم تنها با HDM آلرژی و افراد سالم.

تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد که یک زیر مجموعه از یاور سلول های T به نام اینترلوکین (IL)-9 Th2 ابراز HDM-واکنش سلول ها شایع تر است در خون افراد با HDM-آسم آلرژیک در مقایسه با کسانی که تنها نسبت به HDM. تجزیه و تحلیل بیشتر پیشنهاد کرد که کسانی که IL9-TH2 سلول های غنی شده در یک گروه از مولکول/ژن است که باعث افزايش سميت بالقوه از آن سلول است. به عبارت دیگر کسانی که خاص سلول های T می تواند کشتن سلول های دیگر و رانندگی التهاب است.

در مقابل یکی دیگر از زیر مجموعه ای از سلول های T ایستاده بود در غیر آلرژیک افراد است. این سلول های T ابراز “اینترفرون پاسخ امضای” و غنی شده برای یک ژن که کد یک پروتئین به نام دنباله. کار انجام شده توسط Seumois و همکارانش نشان می دهد که دنباله می تواند مهم است زیرا آن می تواند تعدیل فعال شدن سلولهای T helper.

این یافته ممکن است به این معنی که مردم با این سلول خاص جمعیت می تواند کمتر T-cell رانده التهاب در پاسخ به HDM حساسیت زا. در گذشته این می تواند یک سرنخ به همین دلیل برخی از مردم دچار آلرژی و آسم در حالی که دیگران ندارند.

“در حال حاضر اگر عملکردی مطالعات تایید این تقلیل اثر ما کنجکاو است که اگر یک راه برای افزایش فعال شدن این سلول های T و یا وادار تکثير آنها در آسم و یا آلرژی جمعیت می گوید:” Seumois. “می تواند ما را در عمل در آن سلول های قبل از آسم است توسعه یافته؟”

برای مثال مطالعات ژنومیک مثل این یکی ممکن است روزی به کمک شناسایی کودکان در معرض خطر ابتلا به آسم و آلرژی. تشخیص زود هنگام می تواند باز کردن درب به اقدام پیشگیرانه در سلول های ایمنی قبل از توسعه آلرژی و آسم است.

در حالی که Seumois تاکید می کند که وجود دارد کار بسیار بیشتری انجام می شود او می گوید: transcriptomic روش مورد استفاده در این پژوهش می تواند سرعت بخشیدن به آینده آسم و آلرژی پژوهش است. “این اولین بار است که در مقیاس بزرگ تک سلول RNA-seq transcriptomic تجزیه و تحلیل برای LJI می گوید:” Seumois. “در حال حاضر که ما توسعه نیمکت دانش و تجزیه و تحلیل خط لوله از آن می توان به بسیاری از بیماری ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>