دانشمندان کشف فرایند کلیدی در تولید ribosomes و پروتئین

محققان در دانشگاه تورنتو نشان داده اند که آنزیمی به نام RNA پلیمراز (Pol) II درایوهای نسل از بلوک های ساختمان از ribosomes های مولکولی ماشین هایی که تولید تمام پروتئین ها در سلول ها بر اساس کد ژنتیکی است.

این کشف نشان می دهد ناشناخته عملکرد آنزیم در هستک, سایت ribosome تولید داخل سلول های انسانی که در آن آنزیم دیده شده بود قبل از. Pol II یکی از سه RNA polymerases که با هم فعال کردن سلول ها برای انتقال اطلاعات ژنتیکی از DNA به RNA و پس از آن پروتئین است.

“مطالعه ما تعریف تقسیم کار میان سه اصلی RNA polymerases با شناسایی پل دوم به عنوان یک عامل مهم در کنترل nucleolar سازمان های اساسی در سنتز پروتئین” گفت: Karim Mekhail استاد علوم آزمايشگاهی و pathobiology در U T. “آن را نیز فراهم می کند یک ابزار برای محققان دیگر به بازجویی از عملکرد برخی از اسید نوکلئیک سازه های دقیق تر در سراسر ژنوم.”

مجله طبیعت منتشر شده از نتایج امروز.

Mekhail و همکارانش دریافتند که در درون هستک, Pol II را قادر می سازد بیان ribosomal RNA ژن-یک گام کلیدی در ایجاد ribosomes ضروری مولکولی مجتمع است که پروتئین ها در همه سلول ها. Pol II آنها نشان داد تولید R-حلقه-هیبرید DNA-RNA ساختار-که به طور مستقیم سپر ribosomal RNA ژن از مولکولی disruptors به نام حس intergenic non-coding Rna (یا sincRNAs).

کسانی که disruptors تولید شده توسط Pol من در intergenic, غیر-پروتئین-برنامه نویسی توالی از DNA بین ژن ها و تبدیل شدن آنها به بیشتر های فعال در شرایط مختلف: اختلال Pol II تحت استرس های محیطی و در سارکوم یووینگ.

“Pol II قرار می دهد ترمز در Pol من و مانع sincRNAs از ‘غرق شدن’ هستک” گفت: Mekhail که دارای کانادا صندلی پژوهش در فضایی ژنوم سازمان است. “این که چگونه ما ایران نام و عمل disruptors در بحث های ما از این کار.”

Mekhail و تیم طراحی و توسعه یک تکنولوژی جدید برای تست عملکرد R-حلقه ها در مکان های خاص در کروموزوم که به آنها لقب ‘لیزر قرمز’ سیستم. “این ابزار موجود در این زمینه خواهد معدوم کردن R-حلقه سراسر ژنوم اما ما می خواستیم برای تست عملکرد R-حلقه ها در ارتباط با داده های ژنتیکی منبع گفت:” Mekhail. “ما قادر به نوبه خود یک تکنولوژی قدیمی به مدرن هدایت لیزری موشک که ما هنوز در حال کار برای بهبود بیشتر.”

دو U T نفر شرکت سرب نویسندگان در مطالعه — Karan (جاش) ابراهیم و نگین Khosraviani-و Mekhail گفت: آنها ساخته استثنایی و مکمل کمک به تحقیقات.

ابراهیم یک MD/PhD دانشجو که شروع به کار بر روی این پروژه در سال 2014. “من دنبال این کار داشتن مشاهده غنیسازی Pol II در ribosomal DNA ژن در هستک که قانع” گفت: ابراهیم خواهد شد که در پایان آموزش های پزشکی خود را در سال آینده. “این وقت را بر هر دانشمند به چالش های موجود در مدل باید شواهد پشتیبانی متناوب یکی است.”

Khosraviani است که یک دانشجوی دکتری که عضو آزمایشگاه در سال 2018 و او گفت: کار تیمی و مدیریت زمان ما حیاتی بود. “ما نمی تواند در تکمیل این تحقیقات بدون کمک و فداکاری ما کل آزمایشگاه. با هماهنگی محلی و همکاران بین المللی نیز ضروری است,” او گفت:.

Mekhail تیم مشغول به کار با همکاران در سراسر U T و بيمارستان های مورد مطالعه و با همکاران بین المللی در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو و دانشگاه میامی است.

گام های بعدی بر اساس این تحقیقات می تواند شامل اکتشاف sincRNAs و nucleolar بهم ریختگی به عنوان نشانگرهای زیستی برای سرطان های مختلف و این که آیا تومور با ویژگی های آن پاسخ به مواد مخدر است که هدف intergenic Pol I یا II.

“COVID-19 است ویرانگر شده است اما بیماری های دیگر باید متوقف نشده است” گفت: Mekhail که به طور موقت بسته فیزیکی خود را آزمایشگاه فضایی در طول همه گیر شده است اما در ادامه کار با تیم خود را به تجزیه و تحلیل و انتشار نتایج. “برای مثال سرطان شایع و اثرگذار در زندگی مردم است. ما باید به آنچه که ما می توانیم و نگاه به جلو به ساختمان در پیشرفت ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تورنتو. Original نوشته شده توسط جیم Oldfield. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر