به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش: یک مربی زوم مجله

برای 15 سال دانش آموزان من و من نشسته اند و با هم در دنج کلاس های درس به مطالعه هنر و نوشتن. پس از آن آمد Covid-19.

در چهارمین روز از بهار ما دانشگاه را رئیس جمهور اعلام کرد که هیچ کس برای بازگشت به دانشگاه. دو مورد از Covid-19 گزارش شده است در کشور ما. تمام کلاس ها خواهد شد در حال حرکت آنلاین. به زودی پس از آن اعضای علوم انساني دریافت یک ایمیل از دین ما به ما می گوید که “توسعه کیفیت آموزشی در طول حداقل دو سال.” ما 12 روز. من احساس می کنم مثل یک دونده با مناسب و معقول بار در 800 متر که مربی می گوید: شما هنوز هم به رفتن به آهنگ دیدار اما ما روشن شما به نیزه!

دین یادداشت encouragingly که اسحاق نیوتن انجام بهترین کار خود را زمانی که دانشگاه کمبریج بسته در طاعون.

هر بهار من آموزش نوشتن در مورد خود کلاس اول شخص خواندن و نوشتن به 12 ییل دانشجویان انتخاب شده از 100 یا بیشتر. تعداد متقاضیان تا به چیزی برای انجام با مهارت های من به عنوان یک مربی. کلمه کلیدی این است که “خود” است که مقاومت تا 20 ساله. اگر کلاس من بودند به نام نوشتن در مورد جهان به سختی و هر کسی اعمال می شود.

هر سال من با پر کردن ثبت نام آموزشی نیاز فرم درخواست خروج 14 15 “فن آوری نیاز دارد” جعبه انتخاب نشده است. (من نمی نیاز به یک برد هوشمند. من نمی نیاز به یک پروژکتور دیجیتال. من نمی نیاز به یک دستگاه پخش Blu-ray.) تنها جعبه چک کنید من است “دیگر.” من توضیح دهد که چرا این کلاس نیاز به صمیمیت من فقط آموزشی نیاز به یک میز گرد در حداقل ممکن است ، من اضافه “مرتب کردن بر اساس بحث ما اصلا کار به خوبی زمانی که دانش آموزان در حال گسترش بیش از حد دور از هم.”

من همیشه امید ما به شما اختصاص داده می شود به Linsly-Chittenden 212 یک اتاق کوچک در یک faux-گوتیک سالن ساخته شده در سال 1907. در سال زمانی که نوشتن در مورد خود—و یا واو به عنوان دانش آموزان من و من با مراجعه به آن اختصاص داده شده است که یک اتاق بزرگتر ما را حذف کرده مرکز برگ بزرگ بیضی شکل و جدول هر هفته انجام آنها را به طرف اتاق و جای آنها را در پایان کلاس: در مقابل دقیق از اجتماعی فاصله.

در طول باقی مانده از ترم بهار وجود خواهد داشت پنج واو کلاس ها هر 2 ساعت و 50 دقیقه; 18 ساعته کنفرانس است که در آن دانش آموزان من و من خود را ویرایش کنید با هم کار کنند; 12 نیم ساعت کنفرانس های که در آن ما صحبت در مورد خود را به طور کلی دستاوردهای; 8 ساعته کنفرانس با من advisees در نوشتن غلظت; 5 نیم ساعت کنفرانس با دیگر advisees و به عنوان هنوز ناشناخته تعداد اضافی جلسات با دانشجویان و استادان. همه انجام خواهد شد از طریق زوم.

من هرگز استفاده از زوم. من به اندازه کافی مشکل بدانند چگونه به استفاده از شاه توت جدید (خود بی موردی) که جایگزین قدیمی من بفرستد که پشتیبانی نمی کند و یا اندروید و یا برنامه های iOS که به معنای من تنها کسی بودم که می دانستم که نمی تواند تماس, Lyft, که بدان معنی است که هر زمان که من نیاز به یک سوار من تا به حال به درخواست دانش آموزان من به رزرو یک و دست آنها را در یک دسته اسکناس دلار. در این لحظه من جدید بلک بری می فرستد اما حاضر به دریافت متون. این باعث می شود کمی درخواستهای در تمام ساعات به هشدار من به چیزهای مختلف است که من تماس بگیرید “همه چیز” از آنجا که من هیچ ایده چه چیزی آنها هستند.

این به خوبی جواب نمی دهد.

من برای ثبت نام آنلاین زوم کلاس تدریس دانشگاه, تکنولوژی آموزشی کارکنان.

ما زوم معلم به نام برایان. من انتظار دارم او را به صحبت می کنند و از تکنولوژی بالا اما البته او نمی کند. بیشتر ساختمان های دانشگاه بسته شده است. برایان آدرس ما را از اتاق خواب خود را, است که یک رکورد چشمگیر, مجموعه, برقی, گیتار, مورد, کامل, سبد کاغذ باطله یک کاسه مواد غذایی حیوان خانگی و یک تخت که لحاف کمی چپ چپ. او دارای ریش و صدای خیلی تسکین دهنده است که او برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او گفتن یک داستان قبل از خواب. این همان چیزی است که ما نیاز داریم. دیگر اعضای هیئت علمی که در حال بدست گرفتن کلاس من خود را کوچک سر برخی از آنها موهای خاکستری, خاص در یک ستون عمودی در سمت راست از روی صفحه نمایش من—احتمالا به عنوان وحشت زده به من.

برایان معلم عالی. او به ما نشان می دهد چگونه برای ورود به دانشگاه زوم صفحه و با آرامش راهنماهای ما را از طریق رمز و راز از گالری در مقابل بلندگو, نمایش ویژه فیلم, میکروفن قطع و وصل نمودن صدای مکالمه و چت به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش تخته سفید و برک آوت اتاق. من شنیده ام زوم تصاویر به عنوان “مربع” اما من در حال حاضر که آنها افقی مستطیل هر یک از ساکنان توسط یک چهره. در علاوه بر این به ما واقعی دانش آموزان برایان چهار تظاهر دانش آموزان در هر مستطیل. دو نفر از آنها کلر و Timberley نامهای که زیر نمایش داده شده آنها را در سفید همکار تکنولوژی آموزشی کارکنان. آنها موج در ما. دو نفر دیگر—بری, کوچک, آبی, خرس عروسکی و Yoda که قلاب بافی—نه موج.

زمانی که برایان به برک آوت اتاق او توضیح می دهد که این راه به تقسیم جلسه به گروه های کوچکتر. او نشان می دهد با قرار دادن کلر و Yoda در یک برک آوت اتاق و Timberley و بری ،

من خط ناخوانا چهار صفحه از یادداشت های, از آنجایی که من نمی دانم که چگونه به زوم و تایپ بر روی لپ تاپ من در همان زمان. (بعدا پیدا کنم که من می تواند راه اندازی یک زوم پنجره سمت-توسط-جانبی با یک توجه داشته باشید در نظر گرفتن پنجره مانند یک موتور سیکلت با یک درشکه چهار چرخه.) نود درصد از یادداشت های من ناخوانا. تنها خط من می توانم به عنوان خوانده شده در تمامیت آن است که “زمانی که همه انجام می شود, کلیک کنید, پایان نشست برای همه نه فقط ترک جلسه!”

تاپیک ثبت نسخه از برایان کلاس آنلاین. من تماشای دوباره آن را. و دوباره. بری و Yoda نگاه بی سر و صدا. آنها آموخته ها را در اول رفتن دور.

با استثنای احتمالی کاپیتول هیل وجود دارد هیچ جایی تحمل بیشتری از افراد متعلق به نسل از دانشگاه. به جای اینکه با احتیاط طلیعه سمت درب 65 یا تحت فشار به رنگ مو ما ما مجاز به سن آرامی به éminence grise-dom. اما چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ما دائما فراموش نکنید که برای صفحه نمایش-به اشتراک گذاری شما باید به فشار دکمه سبز و سپس آبی را فشار دهید و نگه دارید گفت: “شما می توانید ببینید من ؟” که البته آنها می توانند شما را ببینند و پیچ تا زمانی که ما ضامن میان گالری نمایش و بلندگو نمایش (که شما رو به اعتراف است که بسیار گیج کننده است پس اگر شما در گالری مشاهده کنید و موس را در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را دکمه می گوید: “سخنران نمایش”—که آن را به معنی “نه این است که آنچه شما در” اما “اینجا را کلیک کنید و این چیزی است که شما دریافت”)? ما کل کادر از اعضای هیات علمی جلوه های ویژه گرافیکی از بزرگتر-از-زندگی از سر فرزانگان به ریزه کمی pariahs پوشیدن بیشعور کلاه?

من می توانم در یک دادگاه زوم اجرا با دو تا از advisees. همه چیز می رود swimmingly تا زمانی که من سعی می کنم به روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاشتن یک سند من قصد دارم به من نشان می دهد واو کلاس. آنها می توانند هیچ چیز نمی بینم.

من گوگل “زوم روی صفحه نمایش به اشتراک گذاری.” من تمرین دوباره و این بار با شوهرم. یکنوع بازی شبیه لوتو.

Gen Z-ers ماهی هستند. صفحه نمایش آب هستند. من انتظار می رود دانش آموزان به دانستن همه چیز در مورد زوم فقط به خاطر.

اما چند ساعت قبل از کلاس اول من در یکی از واو دانش آموزان ایمیل بپرسید که آیا او می تواند عمل خود را اسکار وایلد ارائه در من. (این هفته ما در حال خواندن De Profundisنامه وایلد نوشت: به معشوق خود را زمانی که او در زندان در خواندن Gaol.) اگر من درک درستی علامت در تلاش است تا ترکیبی از صفحه نمایش به اشتراک گذاری مجازی پس زمینه صفحه نمایش سبز به منظور موقعیت یک تصویر از وایلد که او اسکاچ-ضبط به یک خط کش او را نگه داشتن در مقابل صورت خود را در مقابل یک تصویر از کتابخانه در کالج ترینیتی دوبلین وایلد, alma mater. (دانش آموزان من هستند هیچ اگر نه بلند پروازانه.) نتایج مختلط: من برم و چیزی ectoplasmic شناور در فضا اما من نمی بینم اسکار وایلد.

زمانی که من با کلیک بر روی لینک زوم دو دقیقه قبل از کلاس, my heart is beating سریع. آن را بیشتر به اضطراب اما من نیز به لحاظ روانی امیدوار بشم به دانش آموزان هوشمند به خصوص خنده دار متقابلا حمایت گروهی از نویسندگان خوب.

وجود دارد و آنها همه 12 از آنها ظاهر یکی یکی بر روی صفحه نمایش تنها راه آنها می رسند در Linsly-Chittenden 212 مبهوت در فواصل برخی از قدم زدن در اوایل برخی از در حال اجرا در اواخر و نفس چون قبلی خود کلاس در علم هیل. سیمون لیلی, جک, Britt, الیوت, گریس, نائومی, النا, اما, علامت, شارلوت, Michael. وجود دارد مقدار زیادی از تکان دادن. آنها خیلی خوشحال به دیدن هر یک از دیگر! و من خیلی خوشحال به آنها را ببینید. تنها زمانی که آنها چهره های آشنا هستند در مقابل من انجام من به طور کامل متوجه چقدر من از دست رفته آنها را در مورد آنها نگران از آنجا که ما آخرین کلاس سه هفته پیش.

آنها مرتب در سه ردیف چهار با مستطیل در ردیف بالا و لیلی 13th, مستطیل, حلق آویز کردن پایین. هر مستطیل یک مینیاتور صحنه. برخی از دانش آموزان من نشستن در میز; برخی از سالن روی مبل یا تخت; یکی نشسته cross-legged در طبقه زیرزمین. برخی از آنها به خوبی روشن; برخی از آنها silhouetted در مقابل ویندوز; برخی از نشستن در تاریکی به دنبال در صفحه نمایش لپ تاپ که روشن چهره خود را به عنوان اگر آنها جادوگران خم شدن بیش از دیگ. برخی از آنها بیشتر pixelated از دیگران بسته به کیفیت خود را از Wi-Fi; النا مرتب کردن بر اساس smudged و حرکت می کند ، بریت دیوار آبی هستند. فضل هستند هلو-رنگی. اگر من چپ نگاه کردن به زوم شبکه به نظر می رسد بسیاری مانند جلد یک کتاب پدر و مادر من به من برای کریسمس زمانی که من 14 نشان داده شده با یک نقاشی از پل کله سحر و جادو مربع های سری.

که آنچه دانش آموزان در گالری مشاهده کنید. در بلندگو نظر کسی است که صحبت کردن در اشغال یک پنجره بزرگ و هر کس دیگری انقباض به عکسها و یا به طور کامل ناپدید.

ما صرف 10 دقیقه اول چک کردن در. من از روی تعجب فریاد زدن: “اینجا جایی است که من صحبت از!” من قصد دارم برای نشان دادن یک تصویر از صفحه اصلی پیری جدید انگلستان خانه رعیتی اما به جای آن به اشتباه روی صفحه نمایش-به اشتراک گذاری تصویر زمینه دسکتاپ من یک عکس از بچه های کوله پشتی در واشنگتن است.

دانش آموزان من بعد بروید. من انتظار دارم آنها را به صحبت می کنند به همان ترتیب و توالی خود را کوچک مستطیل شروع در بالا سمت چپ صفحه نمایش اما من کشف که مستطیل هستند و توالی متفاوت در هر یک از صفحه نمایش ما است و هیچ زوم معادل “رفتن در اطراف جدول است.” من به همه با نام.

دو نفر در حال بازگشت به خانه, زندگی با پدر و مادر خود را. آنها بشاش در از کانکتیکات, Massachusetts, New York, New Jersey, مریلند, کارولینای شمالی و کالیفرنیا. نائومی به ما می گوید که او انجام شده است بسیاری از پخت و پز; پدر او است و دور ماندن از آنجا که خود را رئیس تشخیص داده شد با Covid-19. بریت نشده در سمت چپ خانه در دو هفته. جک در جریان بوده است برای اجرا با مادرش. اما و خانواده اش شده است هیئت مدیره بازی. لیلی گرفتن خوب در پینگ پنگ است.

علامت گذاری به عنوان ارائه در اسکار وایلد می رود (تقریبا) بدون دردسر. بیشتر از زمان وایلد قراردادن موشواره بی وقفه در مقابل تثلیث کتابخانه Ludgate سیرک و خواندن Gaol در میان پس زمینه دیگر هر چند او گاهی اوقات از بین می رود و علامت می گوید: “اوه.”

هر هفته در واو بحث ما یک کار (نوشته شده حداقل 40 سال پیش) و جدیدتر کار می کنند. وایلد است که ما مسن تر ، این هفته جدیدتر کار نیویورکر مقاله توسط یک دانشجوی سابق من او را محاکمه و حبس برای جرم او ممکن است یا نه ممکن است مرتکب شده اند. ویکتور می پیوندد ما از طریق زوم. قبل از آرایش او می رسد نیم ساعت بعد از شروع کلاس ما 14th مستطیل. دانش آموزان من فلفل را با سوالات. زمانی که من بپرسید که چگونه خانواده خود را است, ویکتور مکث و سپس می گوید که هر دو از پدر و مادر خود را coronavirus.

در “کارگاه آموزشی” بخش در پایان هر واو کلاس ما صرف نیم ساعت یا بیشتر صحبت کردن در مورد یک دانش آموز مقاله. به طور معمول, نویسنده عبور از نسخه های سخت و آن را می خواند با صدای بلند. صفحه نمایش به اشتراک گذاری اجازه می دهد تا ما را به نگاه بریت مقاله که من از طریق در حالی که تصویر آن را می خواند به ما. آن بسیار شبیه به یک کارگاه آموزشی به طور منظم.

در پایان کلاس من, شوهر و فرزندم در راه رفتن با گیتار و آواز خواندن “بسته تا غم خود را” به دانش آموزان است. همه claps و hoots.

من زوم با ویکتور چند دقیقه بعد. او می گوید که او نمی خواست به کلاس بگویید که اگر مادر او یک مورد ملایم پدرش بیماری جدی است. او گرفته شده بود توسط آمبولانس یک هفته پیش به المهرست بیمارستان در کوئینز.

آن شب من به شوهر من که کلاس رفت بهتر از من می رود اما من نگران هستم برای ویکتور.

مدیر خلاق شروع نوشتن یک ایمیل موضوع که ما معلمان می توانند سهم ما زوم تجربه است.

یک نمایشنامه نویس پرداختن به خود را “خواهران و برادران در زوم” می نویسد که کلاس اول بود پس از این تاریخ برای اولین بار. صفحه نمایش خود را مسدود (مشکلات پهنای باند) و او تا به حال به راه اندازی مجدد شش بار.

یک رمان نویس می گوید که او یک دانش آموز که در بازگشت به خانه در چین 12 ساعت جلوتر از ما و دیگری با شدت محدود دسترسی به Wi-Fi.

یک شاعر توصیه می کند با استفاده از دو لپ تاپ به منظور نگاه دانش آموز, کار بر روی یک صفحه نمایش در حالی که زوم کردن بر روی دیگر.

هنر منتقد می نویسد که او در کلاس های ویژه مهمان ظاهر توسط مدیر مطالعات رقص که منجر به دانش آموزان از طریق “عبور و Jostling در حالی که محدود به یک آپارتمان کوچک” رقص طراحی شده توسط ایوان راینر که شامل بالا رفتن بیش از تخت و مبل ها.

همه دلگرم کننده و مفید است. آن را لمس به شنیدن برندگان جایزه پولیتزر به اشتراک گذاری سایبر راهنمایی. اما قبل از ما می توانید بیش از حد فرو رفته در زوم پروتکل مدیر دانشگاه روزنامه نگاری ابتکار عمل را به ما یادآوری می کند که چرا ما نوشتن معلمان هستند در اینجا. او به ما می گوید که فقط به عنوان پزشکان اولین پاسخ دهندگان در شرایط اضطراری هستند بنابراین روزنامه نگاران و شاعران و رمان نویسان. دانش آموزان بیش از حد او می نویسد: در حال “نامیده می شود به شکل آنچه در حال حاضر می پرسد از آنها. من در تلاش به آنها بگویید که کار خود را مهم تر از همیشه است که جهان نیاز به آنها را به نگه داشتن کار بر روی مهارت خود را.”

وقتی که من آماده برای اولین بار من زوم کلاس من نمی ظروف سرباز یا مسافر با درسی به این دلیل که دانش آموزان در حال حاضر شروع به خواندن اما پس از آن من آنها را ارسال یک ایمیل: در طول چهار هفته بعدی باید من قراضه برخی از خوانش و جایگزین کردن آنها با نوشتن مربوط به همه گیر?

من شگفت زده است که پاسخ این است که نزدیک به اتفاق آرا وجود ندارد. دانش آموزان می گویند که آنها در حال حاضر در حال غرق شدن در “کرونا-محتوا” و کمی میل به بیشتر. نه تنها آنها می خواهید به خواندن لیست به ماندن دقیقا همان آنها حتی می خواهند به فشار با کلاس دستور جلسات. از من بپرسید اگر یادگیری تفاوت بین “این” و “که” ممکن است احساس مانند جزئی در حالی که رم می سوزد. نوچ. من نتیجه گیری کرد که هر چیز دیگری در زندگی خود را وارونه تبدیل شده و آنها می خواهند یک قسمت کوچک از آن را به ماندن آشنا.

من می دانم که من مجبور به تغییر برخی از چیزهایی که هر چند.

خیره در روی صفحه نمایش خسته کننده است. دانش آموزان من—و من—نیاز بیشتر می شکند.

آن را سخت را برای آنها به می دانم که زمانی که به صحبت می کنند. در یک سمینار اتاق آنها اسکن یکدیگر برای بدن ظریف زبان و نشانه ها به طور غریزی صرفنظر کردن مکالمه فضا به یک همکلاسی که در جمع آوری شجاعت به چیزی می گویند. در زوم اگر از من بپرسید یک سوال باز پاسخ کارگردانی را در کلاس به عنوان یک کل وجود دارد سکوت در حالی که همه منتظر مودبانه برای کسی که برای پاسخ به. آنها به من بگویید که آنها نمی خواهند به استفاده از بالا بردن دست یکی از ویژگی های است که افزایش دیجیتال دست بر روی صفحه نمایش و هشدار من به تماس شوند اما آنها گاهی اوقات تمایلی به افزایش واقعی خود را به دست, که من می توانید در گالری مشاهده کنید. من تصمیم به درخواست بیشتر سوالات خاص و مستقیم آنها را به دانشجویان خاص.

من می دانم که من نیاز به ترکیب یک بررسی در در آغاز هر کلاس به عنوان بسیار به من اطمینان که آنها خوب به عنوان به آنها را فرصتی برای بیرون ریختن. “چه میکنی ؟” ثابت می کند بیش از حد مبهم است. من آمده تا با جفت بد و خوب چیز است: به ما بگویید که چیزی در هفته گذشته که سخت بود و چیزی که شما آموخته است. به ما بگویید که در یک لحظه زمانی که شما نبودند خود را بهترین خود و یک لحظه زمانی که شما بودند. من پاسخ بیش از حد.

من نیاز به قطع خواب الود جریان پیکسل بیشتر. های بیشتر تصاویر و اسناد کمک خواهد کرد. من باید به نحوی موفق به زنده ماندن تا کنون بدون آموزش پاورپوینت, اما زمان آن رسیده است.

من از شوهرم و پسرم را به ما ارسال کردن با یک موسیقی coda در پایان هر کلاس.

همه این چیزهای اضافی می خورد به زمان ما. واو است که ترکیبی از سمینار و کارگاه و سخنرانی. چیزی به من بدهید. آنچه مهم است در حال حاضر است اجازه دادن به دانش آموزان صحبت کنید. من در نگاه من یادداشت های سخنرانی و من قطع و برش و برش.

کلاس بعدی توسط meh. من خسته کننده و دانش آموزان من حوصله هستند.

من به شوهرم که من بد زوم و از آنجا که همه ما داریم این است که زوم این بدان معناست که من یک معلم بد.

دانش آموزان من در حال غم انگیز. آنها می دانند که دیگران باید از آن سخت تر است که این بیماری همه گیر وزن بیشتر به شدت در جوامع با کمترین منابع است. یکی از دانشجویان نگران است که زیان کار همراه با دولت تمایل به انصراف از پرداخت اجاره بها را به جرم اخراج و کمبود مواد غذایی در New Haven. یکی دیگر از داوطلب با یک سازمان است که باعث می شود رایگان و تحویل در خطر مشتریان شده است به خواندن یادداشت ها در سفارشات خود را برای داروها و فرمول نوزاد گفت: آنها می ترسند تا از مرگ. بعد او به من می گوید در یک ایمیل که او و دوستان او صرف مقدار زیادی از زمان “صحبت کردن در مورد چگونه خوش شانس ما هستند و چگونه انت ما احساس می کنیم برای داشتن بهتر پاسخ ما به سوالات خود و پس از آن چگونه انت ما احساس می کنیم هنوز هم احساس غم درباره همه چیزهای سطحی ما از دست ما در مورد قدیمی زندگی می کند.”

وجود دارد مقدار به دست. تابستان خود را در شغل و کارآموزی لغو شده است. نقش خود لغو شده است. تولد 21 خود را حزب لغو شده است. نقاشی های خود را دروغ نیمه به پایان رسید در استودیو هنر. خود را کتاب های درسی و لباس های مورد علاقه در اتاق خوابگاه خود زیرا آنها فکر می کنم آنها می خواهم به آنها نیاز دارید بیش از رخصتی بهار. آنها با داشتن افسرده زوم تماس با دوستان شما می توانید آنها را در آغوش بگیرید.

این بدترین حالت برای سالمندان است. ارشد بهار قرار است به بهترین زمان آنها تا کنون در این زمان برای تحکیم دوستی ها و چک کردن سطل لیست کنید و سعی کنید به قلاب تا با مردم آنها را همیشه در نظر گرفته شده از لیگ به دلیل آن را در حال حاضر و یا هرگز. آنها را از دست ندهید ارشد هفته: نوار شب آخرین شانس رقص, روز, سرویس, ارشد, پیک نیک. آنها را از دست ندهید شروع.

و سپس آنها را وارد خشک کردن بازار کار است.

مایکل پدر پسر عموی خود را از دست می دهد.

النا از دست می دهد و پدر بزرگ او.

ویکتور پدر می میرد و در المهرست بیمارستان.

یک درمانگر, دوست, در حال حاضر یک teletherapist می گوید او دریافت بسیاری از ناخواسته اطلاعات از بیماران در طول زوم جلسات—وضعیت اجتماعی و اقتصادی و سلیقه در دکور داخلی. وقتی دانش آموزان زوم از اتاق نشیمن خود من یادگیری در مورد پدر و مادر خود را’ طعم; هنگامی که آنها زوم از اتاق خواب خود را, من یادگیری در مورد طعم و مزه خود را زمانی که آنها در مدرسه بالا است. (علامت بسیاری از ورزش ها.) تنها دو نفر از دانش آموزانی که نمی خانه برای شکستن بهار و گیر کرده در پردیس آپارتمان در یک مورد یک اقیانوس دور از خانواده اش در حال نشستن روی مبل های دست دوم آنها را خریداری و در مقابل پوستر آنها آویزان است.

حریم خصوصی یک مسئله است. برخی از آنها در حال نوشتن در مورد خیلی از مردم آنها را در حال حاضر پیدا کردن خود را با زندگی می کنند و یا در مورد جنبه های زندگی خود را که ممکن است باعث شود پدر و مادر خود درد است. یک دانش آموز مشغول به کار در یک واو مقاله در میز ناهار خوری, آماده به کف لپ تاپ خود را خاموش اگر کسی گذشت پشت سر او. یکی دیگر از خواسته پدر و مادر خود را برای پیاده روی سگ در حالی که او با صدای بلند خواندن قطعه ای در یکی از کارگاه های ما.

خود من بالغ کودکان خانه بیش از حد. Susannah حضور در دانشکده پزشکی از guestroom. هنری—که به خانه بازگشت از آلاسکا از طریق پنج فرودگاه و در حالی که با عبور از سوم دریافت ایمیل اطلاع رسانی او که کار خود را در مین شده بود لغو شد—آیا مستقل گزارش از اتاق ناهار خوری. زمانی که Susannah در زوم تماس او در یک ماشین سفید سر و صدا. وقتی که هنری دارای یک زوم مصاحبه شغلی او دستور من به ماندن در طبقه بالا با درب بسته و آشنایی من خود را Beats هدفون. قبل از مصاحبه دیگری (برای یک کار که در آن او بیش از حد خواهد بود زوم معلم) او پس از مصر در حفظ حریم خصوصی است که جورج و من بسته خودمان را در اتاق خواب و چرت زدن.

آموزش کلاس من کمک می کند تا درک من بچه های من’ سرخوردگی در داشتن وابستگی اجباری در آنها فقط زمانی که آنها به تسلط استقلال. دانش آموزان می گویند که آنها بوده ام بی تاب با پدر و مادر خود فاصله در گفتگو با آنها خودنمایی در آنها ساخت “توهین به دهان صداها” در آنها. اما آنها نیز هیچ گونه نگرانی در مورد آنها—رفتن به ایستگاه های گاز به دلیل آنها نمی خواهند پدر و مادر خود را به ترک خانه مایل مادران خود نبودند چیدن مواد غذایی برای سالمندان, دوستان و یا نشان دادن برای کار در بانک.

من زوم با یکی از دانش آموزان سابق دبیرستان آموزش و پرورش که بودجه فدرال کمک های مالی برای دانشجویان با استثنایی نیاز مالی. مادرش که کار حمل بالا خطر ابتلا به کروناویروس در معرض خواسته است او را به ترک آپارتمان دو نفر از آنها معمولا به اشتراک گذاری این دلیل است که او ترس از آلوده کردن او. او به من صحبت می کند از یک اتاق با او در یک خانه اجاره ای با هفت نفر یک حمام و توالت مکرر کاغذ کمبود.

یک شب جورج و هنری و من روز موش خرمای کوهی امریکاکه ما unaccountably هرگز قبل از دیده می شود. آن را کامل قرنطینه فیلم. قهرمان یک پرشکوه هواشناس تلویزیونی است که مجبور به زندگی در همان روز و بیش از بیش. در ابتدا او despairs اما پس از گرفتن مست, سرقت از یک بانک کامیون داشتن قانع یک شب می ایستد و تلاش به طور فزاینده ای عجیب اشکال از خودکشی او تصمیم می گیرد برای تبدیل شدن به مولد—برای مشاهده یکنواخت زندگی نه به عنوان یک ضرورت بلکه به عنوان یک فرصت برای رشد است. بیش از هزار نفر از مارس 2 را به او می آموزد فرانسوی, یخ, مجسمه و boogie-woogie پیانو.

دانش آموزان من شده اند با فراموش کردن آنچه بعد از آن است که داشتن مشکل تمرکز صرف زمان بیش از حد در Infinite خوردن بیش از حد بسیاری از jellybeans اقامت تا 6 هستم. اما به عنوان ترم پیشرفت آنها همچنین یاد بگیرند که چگونه به انجام handstands استفاده از قرض DSLR, دوربین, پاستا با کره لیمو و chorizo و بازی “در اینجا می آید خورشید” در الت موسیقی شبیه گیتار. آنها دوختن ماسک, پخت, نان, در عکس های خانوادگی با پدر و مادر خود را زوم Seder با بستگان تزئین خانه برای عید پاک در حالی که مادر خود را در خواب است, ویرایش, خود, دوستان,’ پایان نامه و انجام زوم آموزش در مورد چگونه به خود اداره وزوز کاهش است. و آنها در نوشتن مانند شیاطین.

من متوجه یک چیز عجیب و غریب در مورد زوم: در سفارش به مردم این تصور که شما در حال ساخت تماس با چشم شما باید برای نگاه در آنها اما در کمی لنز دوربین در بالای کامپیوتر شما. تصاویر خود را پایین تر. اگر شما نگاه کنید آنهاشما نمی خواهد نگاه کنید به عنوان اگر شما به دنبال آنها.

یکی دیگر از چیز عجیب و غریب: من می توانم خودم را در حالی که من آموزش است. آن را مسحور. چگونه باید من رفته 66 سال بدون دانستن است که زمانی که من بحث سمت راست از دهان من پایین تر از سمت چپ ؟

من خواندن یک مقاله توسط تام فورد در مورد چگونه به نگاه خوب در زوم. او نشان می دهد بالا بردن کامپیوتر به طوری دوربین را کمی بالاتر از سر خود را. من تجربی محل چوبی گام مدفوع روی میز و لپ تاپ در مرحله مدفوع. OMG من نگاه کنید خیلی بهتر است! من تا به حال چند تا چانه در سال است. اما از این دیدگاه به teetering پشته unfiled مقالات بر روی زمین قابل مشاهده هستند نه فقط آنهایی که در میز من. کدام بدتر است به دنبال و یا دنبال کثیف ؟ من قرار دادن مدفوع به دور است.

بعد در حالی که جزئی با تصویری تنظیمات من تلو تلو خوردن بر روی یک گزینه به نام لمس کردن ظاهر من. من آن کلیک کنید. من نمی تواند بگوید تفاوت.

یکی استفاده از زوم است که پس از تنها من فوقانی چهارم قابل مشاهده است من یاد می دهد کلاس در دمپایی.

یک دوست که می آموزد در یکی دیگر از دانشگاه به من می گوید که جدید یدی کلمه اختراع شده: oysgezoomt “بیش از حد در معرض زوم” را به عنوان “Ich bin azoy oysgezoomt!” (“من خیلی با انجام زوم!”)

مثل همیشه دانش آموزان من انجام تمام خواندن هر هفته و نظرات قوی در مورد آن. آنها در تقسیم الیزابت Wurtzel (برخی از پیدا کردن او thrillingly شجاع دیگران خاموش-puttingly خود درگیر) و Maxine هنگ کینگستون (برخی از پیدا کردن او زنده و تخیلی دیگران florid). تقریبا هر کس دوست دارد Nora Ephron, Brent اساسی مری مک کارتی, Joan Didion و به چارلز داروین که من آنها را یادآوری شکست خورده در همه چیز خود را از پدر می خواست او را به انجام و هنوز هم شد چارلز داروین.

من دانش آموزان را به استفاده از زوم برای نویسنده خود را ارائه. الیوت سوئیچ ماهرانه از اسلاید پاورپوینت به یک ویدئو کلیپ از Ephron دادن 1996 Wellesley شروع آدرس که در آن او می گوید که زمانی که او یک Wellesley, دانشجو, او گفته شد برای انجام کاری در مورد او نیوجرسی لهجه حتی اگر او تا به حال مطرح شده در بورلی هیلز. فضل نمی خواهد که یک شروع خودش در این بهار اما او می خواهد به جشن یک شروع, بنابراین او نشان می دهد یک لیست از مک کارتی در نه درجه افتخاری سوار بر یک ویدیو از فارغ التحصیلی کلاه پرتاب در هوا.

آنها با استفاده از زوم چت تابع به نوع دیدگاه بدون نیاز به قطع class—عذرخواهی برای ظاهر در داخل و خارج به دلیل مسائل و Wi-Fi ارائه لینک مربوطه ویدیو یوتیوب و یا زمانی که جک ذکر است که این کتاب در بالای پست خود-فارغ التحصیلی لیست به عنوان خوانده شده است Middlemarchنوشتن “گوشی خیلی GOOOOODD!”

کلاس کمتر meh.

من اطلاعات بیشتر در مورد دانش آموزان من. در طول پرش در کلاس به طور منظم و پس از بازگشت آنها از استارباکس و یا آنها جمع در فرود در خارج از کلاس درس در حالی که من در آنجا ماند در داخل. من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها در مورد صحبت کردیم. در حال حاضر اگر آنها می خواهم به اویختن با یکدیگر پس از آنها واکشی یک کاسه Cheerios از آنها گیر کرده با من بیش از حد. به عنوان آنها صبر کنید برای بقیه کلاس به دوباره سوار کردن من به شنیدن آنها بحث خود را با گروههای موسیقی مورد علاقه و جشنواره های موسیقی خود را پایدار ارادت به Dungeons & Dragons, بهترین راه برای پوست کندن تخم مرغ سفت و اینکه بچه ها با استفاده از نرم کننده مو. (سیمون می کند. علامت گذاری نمی کند.)

من بهتر است در زوم.

من گوگل راهنمای “فعال در نشست انتقال فایل” “پیدا کردن و مشاهده فیلم های ضبط شده” و “چگونه تغییر طرح?” (چرا زوم سرمایه گذاری “”؟) و سپس من به دلیل یک نسل من چاپ همه آنها را.

در حالت عادی واو کلاس, من از ملاقات با هر یک از دانش آموزان به مدت یک ساعت در هر هفته برای ویرایش کار خود را با هم در کامپیوتر در کالج ، من ایمیل تکنولوژی آموزشی بخش بپرسید اگر من می تواند انجام این کار بیش از زوم. خواهد شد که دانش آموزان قادر به دیدن من ویرایش در زمان واقعی ؟ آن کار خواهد کرد حتی اگر من با استفاده از WordPerfect یک کلمه-نرم افزار پردازش آنها لازم نیست ؟ پاسخ (بله و بله) دوباره از Timberley یکی از تظاهر دانش آموزان در برایان زوم کلاس. من احساس به عنوان اگر من متناظر با یک فیلم مستقل ،

من یاد بگیرند که چگونه به استفاده از برک آوت اتاق. در طول یک کلاس من تقسیم دانش آموزان به دو گروه و به آنها پنج دقیقه به شانه Ephron را “چند کلمه در مورد سینه” برای 10 منابع از طنز است که ما قبلا مورد بحث در این ترم. این یک شکار روبنده. برو!

زمانی که من اشتباهات را—حتی زمانی که من سعی می کنم برای نشان دادن تصویری و نائومی به من یادآوری به کلیک بر روی “به اشتراک گذاری کامپیوتر صدا” قبل از من با کلیک بر روی “به اشتراک گذاری صفحه نمایش”—دانش آموزان من ببخش. پس از تمام اضطراب عملکرد خلاف روح از واو. من به آنها گفتم چند بار که خوب اول شخص نوشتن خواسته های آسیب پذیری. کتیبه در بالای ما درسی است که یک پاساژ Montaigne که در آن او اعلام کرد که زمانی که او می نویسد, مقاله, او تلاش می شود به عنوان “کل, و کاملا برهنه” به عنوان تمدن اجازه می دهد تا. اگر دانش آموزان من در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن اسرار خود را در نوشتن خود را و به دعوت من را به خانه های خود را بیش از زوم گاه به گاه بیشعور کلاه نمی خواهد مرا بکشند.

در آغاز از یک کلاس ما نشان می دهد هر یک از دیگر حیوانات خانگی ما, از جمله ماهی.

من شروع به دریافت نفرت انگیز در مورد زوم. جورج و من یک “زوم صبحانه” با یک زن و شوهر ما نزدیک به. شوهر, کالج مشاور به ما می گوید که در حالی که او در یک زوم ملاقات با یک گروه از پدر و مادر خود را از باتری لپ تاپ, زد پایین و او درمان می شود هر کس به یک تور از خانه اش (عجیب و غریب زاویه دوربین peeved همسر) او در حالی که جستجو برای شارژر. “دفعه بعد” من به او بگویید که “شما فقط می تواند بر توقف تصویری در پایین سمت چپ!”

بسیاری از دانش آموزان من باید خبر بد اما خبر خوب وجود دارد بیش از حد.

علامت انتخاب شده است با گزارش آمریکا برای پوشش شهرهای کوچک در شیل و مزرعه کشور برای ویکتوریا مدافعدوم قدیمی ترین مقاله در تگزاس است.

لطف می یابد که کار خود را در یک سازمان استعداد لغو نشده است, بعد از همه. آن را فقط باید بعد از تاریخ شروع.

الیوت می شنود که او را مجاز به انجام خود را در تابستان کارآموزی در لس آنجلس تایمز از راه دور.

سیمون که می خواهد به یک امینی کمدین انتخاب شد و قبل از رخصتی بهار به تیم با اسکار دانشجویی من آموخت در سال گذشته به انجام “کمدی بازتاب” در آغاز تعطیلات آخر هفته. پس از این دانشگاه رفت, آنلاین, آنها فرض بر آن خواهد بود لغو شد. اما آنها گفت که آنها می توانید آن را ضبط و به عنوان یک زوم گفت و گو—یک مستطیل در کانکتیکات یکی در جنوب مرکزی LA—که خواهد شد در کلاس ارشد سایت. این همان نمایشی در مقابل مخاطبان زنده از 10000 نفر که خنده آنها را می شنوید. اما چیزی از آن.

یک advisee می پرسد اگر من برنامه ریزی زوم جلسه به بهانه “ابتلا” با Ko Lyn یک دانشجوی سابق. دلیل واقعی این است که Ko Lyn رفتن به شنود گذاشته برای پردیس راز جامعه است. به طور معمول شیر را در جامعه clubhouse, شناخته شده به عنوان یک “قبر” اما در این سال آن را به صورت مجازی باشد. آن قرار است به تعجب. Ko Lyn را با کلیک بر روی لینک زوم در ساعت مقرر و در عوض از من دیدن چهره های خندان از 15 اعضای جامعه استقبال او بریزید.

تنها مشکل این است که Ko Lyn در سنگاپور است. من دستور برای تنظیم زوم در 6:30 P. M. زمان شرقی است که در 6:30 صبح به وقت سنگاپور. من احساس می کنم مثل یک سادیست است. چرا که هر کسی می خواهید برای گرفتن یک معلم سابق در 6:30 A. M.? برای من حیرت او می گوید: بله. هر چند دانشجویان بین المللی مجاز به حضور خود در کلاس های مجازی “ناهمگام” با تماشای فیلم های ضبط شده, Ko Lyn شده است ماندن تمام شب به طوری که او می تواند در زمان واقعی است. او می گوید: 6:30 مناسب است.

من دانش آموزان را نمی توان دریافت نمرات. تمام کلاس های این ترم خواهد بود پاس/خرابی.

در ابتدا ییل اجرایی احکام است که هر دانش آموز ممکن است انتخاب کردن از نمرات تا آخرین روز امتحانات دوره به مراتب بیشتر انطباق سیاست از حد معمول. در ابتدا اعتقاد من این است که مقدار زیادی ملایم. زمانی که هشت پردیس نشریات مدافع اجباری عبور برای هر کس با هیچ نامه نمرات من مطمئن هستم که عادلانه است. در خود من کلاس من هیچ فن نمرات—من فکر می کنم آنها را نویسندگان خوب را ریسک کمتر—اما چرا باید دانش آموزان است که باید سخت کار کرده بود محروم از این فرصت برای کسب یک اگر که مهم است برای آنها ؟

در طول ترم من تغییر ذهن من. برخی از دانش آموزان ما در حال تکمیل کلاس های خود را از خصوصی اتاق خواب راحت در خانه در حالی که پدر و مادر خود را از خانه کار می کنند و مواد غذایی تحویل داده است. دیگران صفحه اصلی-تحصیل خواهر و برادر خود را در تنگ آپارتمان با بستگان بیمار در حالی که پدر و مادر خود کار ضروری در شغل و حضور زوم کلاس از حمام و یا با تلویزیون وافغان. همه این دانش آموزان خواهد شد رقابت برای همان شغل پس از فارغ التحصیل می شوند.

دانشگاهی زمین بازی هرگز, سطح, اما حداقل در پردیس دانش آموزان زنده در همان خوابگاه, خوردن همان غذا و مطالعه در همان کتابخانه. اگر آنها می توانید انتخاب کنید برای دریافت نمرات من مشکوک تر ممتاز آنهایی خواهد بود به احتمال زیاد برای انجام این کار. آنها احتمالا زمین روی پای خود به هر حال این که آیا آنها یک یا منتقل می کند. زمانی که این پوهنځی نظرسنجی, من رای برای جهانی Pass/Fail.

هفتاد درصد از بدن دانش آموز می کند و 55 درصد از اعضای هیئت علمی. یکی از 45 درصد می گوید ییل دیلی نیوز که در حال حاضر که دانش آموزان می دانند که آنها را تقریبا به طور قطع تصویب آنها را “خلاص” از کلاس های خود را.

دانش آموزان من نمی خلاص. هر یک از آنها حضور در هر کلاس و به نوبت در هر انتساب تقریبا همیشه در زمان. (مایکل تسلیم یکی از قطعات خود را کمی دیر به دلیل آن است که به علت یک روز بعد از فیزیک پایان نامه “سوسوزن و یونیزاسیون بازده از فعل و انفعالات ذرات آلفا در مایع زنون.”)

برای نهایی خود را در تکالیف که بر روی آنها کار را برای بیش از یک ماه آنها نوشتن هر یک از 3000 کلمه قطعه مورد برخی از جنبه های هویت خود است. در ژانویه همه ما در زمان نذر محرمانه: ما را نه به اشتراک گذاشتن مقالات نوشته شده در کلاس و بحث در مورد موضوعات مختلف. من می گویم که صرفا برخی از هویت مقالات مقابله با این بیماری همه گیر و برخی ندارند.

هر دانش آموز اختصاص داده شده است که یک “هویت ” شریک”—یک همکلاسی که در خدمت به عنوان تشویق کننده, خود صدایی هیئت مدیره و پس از اولین پیش نویس به اتمام است, خود را در ویرایشگر. حتی اگر نمرات دیگر در خطر آنها در تماس مداوم با هویت خود را شرکای پاسخگویی در تمام ساعات به انواع پرسش: آیا ساختار قطعه من بیش از حد پیچیده است ؟ عنوان قشنگ? در حال انتقال متلاطم? تن خود aggrandizing? باید ابتدا گیریم? باید پایان گیریم? در حال خنده دار قسمت خنده دار است ؟ پاسخ دهندگان همیشه تشویق هر چند گاهی اوقات نگران این که آیا شرکای خود در حال گرفتن به اندازه کافی خواب.

من شروع به درک که مهم ترین چیزهایی است که در کلاس اتفاق می افتد خارج از کلاس. آنها چیزهایی که زوم نه می تواند تسهیل و نه مانع. اگر من آموزش تقریبا بعد دوباره سقوط من مطمئن هستم که ما را مدیریت کند اما همه چیز سخت تر خواهد شد. این 12 دانش آموزان می دانستند که هر یک از دیگر قبل از آنها به سمت چپ محوطه دانشگاه. دو ماه از صمیمیت ایجاد یک جامعه قوی به اندازه کافی برای زنده ماندن خود را پراکندگی جغرافیایی. آنها همچنان به حفظ یک شبکه پیچیده از ارتباطات از طریق ایمیل و متن و در کلاس ما وب سایت که در آن آنها به عنوان خوانده شده هر یک از دیگر مقالات و ترک طولانی و مفصل ، کلمات و عبارات استفاده می کنند عبارتند از “عالی” “دیدنی” “صادق” “نگران کننده,” “دقیق” “ظریف” “زیبا” “حکیم” “استادانه,” “محکم بسته شده” “جنب و جوش” “swoon” “بم!” “این قطعه برای تلفن های موبایل مانند شما x5” “شما کشته آن” “شما فقط در مجموع بهتر از این” “هاهاها oh my god” “holy moly,” “HOLY CRAP این شگفت انگیز است” “عشق عشق عشق” و “Wowowoowow!!”

دانش آموزان من همیشه لذت بردن از یکدیگر کار می کنند اما من نمی توانم به یاد داشته باشید یکی دیگر از کلاس که متقابل ستایش شده است تا effusive. هزاران مایل است که تقسیم آنها به نظر می رسد که تقویت این unironic گرما آنها آشکار در اطراف ما سمینار جدول. آنها باید برای رسیدن به خروج. آنها بارها و بارها توضیح متصل احساس می کنند به هر یک از دیگر نوشتن: آن را به سمت چپ آنها را با تکان دادن آن به آنها goosebumps; آنها احساس آنها در خلسه; آنها احساس نویسنده به خواندن ذهن خود را; آنها خندید خیلی سخت خود را به نام پدر را از طبقه بالا و پرسید: اگر آنها خوب چرا که او فکر می کردند که گریه; آنها می خواهند برای دیدن نویسنده اما “Goddamn قرنطینه.”

هویت قطعه هستند بسیار جذاب است.

من باید یک کار. من می توانید آن را از صفحه اصلی. من ممنون هستم که زوم قادر به انجام آن است.

در روز گذشته ما کلاس 23,100 موارد Covid-19 گزارش شده است در کشور ما.

سیمون به دست آورد mohawk.

جک, اصلاح کرده, خود شف.

شارلوت است که به دنبال به جلو به بهار.

بریت خواب از طریق آخرین دیدار از یکی از کلاس های مورد علاقه خود را و به خصوص ناراحت به این دلیل که دلیل او را از طریق آن خواب این بود که او در آنجا ماند تا تمام شب انجام خواندن.

بریت یک تاریخ و بنابراین او باید بیشتر کلاس ها در سال آینده. برای پنج سالمندان این کلاس بعد از ظهر پنجشنبه 2:30 تا 5:20—توسط آخرین کالج, کلاس, همیشه.

در طول این دو ساعت و 50 دقیقه من فکر می کنم گاهی اوقات در مورد کلاس که جای گرفته اند امروز در Linsly-Chittenden 212. زیادی وجود دارد که من از دست ندهید. برای تلفن های موبایل برای یک. بسیاری از دانش آموزان من مودبانه قطع صوتی خود را زمانی که آنها در حال صحبت کردن به منظور کاهش سر و صدای پس زمینه (بحران سیب زمینی تراشه بسیار بلندتر زمانی که شما یک پا از میکروفون خود را از زمانی که شما در طرف دیگر از یک سمینار جدول) به این معنی که هنگامی که اما می گوید چگونه غم او این است که برای خداحافظی به فارغ التحصیل شدن بیش از زوم و علامت می گوید: مادر بزرگ خود را به گیجی در قرنطینه شما نمی تواند بشنود نرم exhalations از همدردی. من هم از دست بوی گچ زمانی که من نوشتن نقل قول از این هفته روی تخته سیاه. (من صفحه نمایش-به اشتراک گذاری آن را امروز به عنوان من برای چهار هفته گذشته.) و من از دست این نزدیکی را قادر می سازد که دانش آموزان من برای رفتن به یک شور از فرد نشسته در کنار آنها و یا تکیه بیش از برای دیدن این دوره بسته اگر آنها را فراموش کرده را به ایشان و یا اگر کسی به نظر می رسد مايوس لمس شانه خود را.

هنوز صدای ترق و تروق از آخرین به روز بودن را احساس می کند بسیار به همان. خنده است مبتلا به دوار سر و وجود برق در هوا حتی اگر آن را در حال گسترش در اطراف جدول است اما پریدن از مستطیل به مستطیل.

در عید پاک, شوهر من با حضور زوم خدمات سازماندهی شده توسط کلیسای محلی ما. به “ارگ” در بازی یک autoharp از خانه خود را. وزیر خطبه داد از او در خانه اغلب با قطع تلفن زنگ. جماعت خواند همه پنج آیه از “عیسی مسیح افزایش یافته است امروز” با میکروفون خاموش برای جلوگیری از ویدئو کنفرانس زمان تاخیر. در پایان هنگامی که نماز ارائه شد برای کسانی که بیمار بودند و منابع قدردانی به اشتراک گذاشته شد, یکی زوم congregant گفت: او سپاسگزار کالباس.

آخرین کلاس احساس می کند که عید پاک خدمات. آن را بی دست و پا clunky و کمی خنده دار است اما نشستن در یک جدول واقعی یا مجازی—با 12 جوان باورند که اهمیت نوشتن به خصوص در دوران سخت هنوز هم احساس می کند مقدس است.

در 5:20 من تمایلی به کلیک بر روی دکمه آبی رنگ که می گوید: “در پایان جلسه برای همه است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • نحوه اعتراض با خیال راحت: چه باید بکنید و چه برای جلوگیری از
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>