غذاهای دریایی کمک مردم ماقبل تاریخ مهاجرت از آفریقا خارج

ماقبل تاریخ پیشگامان توانست با اتکا بر صدف به حفظ آنها را به عنوان آنها به دنبال مهاجر مسیرهای خارج از آفریقا در زمان خشکسالی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این مطالعه به بررسی های فسیلی صخره های نزدیک به در حال حاضر مستغرق دریای سرخ در سواحل مشخص شده است که ماقبل تاریخ مهاجر مسیرهای از آفریقا به عربستان. این یافته ها نشان می دهد این ساحل ارائه منابع لازم به عمل به عنوان یک دروازه بیرون از آفریقا در طول دوره از کمی بارش باران که از دیگر منابع غذایی کمیاب شد.

تیم تحقیقاتی به رهبری دانشگاه نیویورک با تمرکز بر جای مانده از 15,000 پوسته قدمت 5000 سال برای یک دوره خشک در منطقه است. با خط ساحلی از اصلی مهاجر مسیرهای مستغرق با افزایش سطح آب پس از آخرین عصر یخبندان پوسته آمد از نزدیکی Farasan سلیمان در عربستان سعودی است.

محققان دریافتند که جمعیت های دریایی, نرم تنان شد فراوان به اندازه کافی به اجازه مستمر برداشت و بدون هر گونه عمده زیست محیطی اثرات و فراوان در دسترس را فعال مردم به زندگی از طریق بار از خشکسالی.

منجر نویسنده Dr Niklas Hausmann دانشیار محقق در بخش باستان شناسی در دانشگاه نیویورک گفت: “در دسترس بودن منابع غذایی نقش مهمی در درک امکان از گذشته انسان مهاجرت — شکارچی مهاجرت را مورد نیاز مواد غذایی محلی منابع و دوره های aridity بنابراین می تواند محدود کرده اند این جنبش است.

“مطالعه ما نشان می دهد که در سواحل دریای سرخ تا به حال منابع لازم برای ارائه یک پاساژ برای مردم ماقبل تاریخ است.”

این مطالعه همچنین تایید می کند که جوامع مستقر در سواحل دریای سرخ می توانست با اتکا بر صدف به عنوان پایدار منابع غذایی در تمام طول سال.

Dr Hausmann افزود: “اطلاعات ما نشان می دهد که در زمانی که بسیاری از منابع دیگر در زمین کمیاب شد, مردم می توانند با تکیه بر خود را به صورت محلی در دسترس صدف. مطالعات قبلی نشان داده اند که مردم از جنوب دریای سرخ خوردند صدف در طول سال و در طول دوره از هزاران سال. ما هم اکنون می دانیم که این منابع بود و نه توسط تخلیه آنها, اما, صدف ادامه داد: برای حفظ سالم مردم است.”

صدف گونه های موجود در سایت های باستان شناسی در Farasan سلیمان نیز به وفور یافت میشود در صخره های فسیلی قدمت آن به بیش از 100 هزار سال پیش نشان می دهد که این حلزون صدف دار شده اند در دسترس منابع بیش از دوره های طولانی تر از سایت های باستان شناسی که قبلا پیشنهاد شده است.

همکاری نویسنده این مطالعه متی مردیت-ویلیامز از دانشگاه لا تروب گفت: “ما می دانیم که مدل سازی آب و هوای گذشته برای یادگیری در مورد منابع غذایی بسیار مفید است, اما ما نیاز به تمایز بین آنچه که اتفاق می افتد بر زمین و آنچه که اتفاق می افتد در آب است. در اين مطالعه ما نشان می دهد که غذاهای دریایی فراوان و انعطاف پذیر و جمع آوری شده توسط مردم زمانی که آنها نمی تواند تکیه بر زمینی مواد غذایی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه نیویورک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im