دیدن 3D مغز موش با تک سلول قطعنامه

یک دستی ساخته 3D atlas ارائه می دهد یک سطح سلولی مشاهده کل مغز موش. ارائه شده در مارس 7 در مجله Cellاین مرجع مغز به نام آلن مغز موش مشترک هماهنگ چارچوب مشتق شده از سریال two-photon توموگرافی تصاویر 1,675 موش.

“ما امیدواریم که گسترده تر اعصاب جامعه خواهد شد و استفاده از آن به عنوان یک استاندارد جدید مرجع اطلس می گوید:” co-نویسنده ارشد لیدیا Ng آلن موسسه علوم مغزی. “با ما اطلس و ابزار مربوط به باز کردن دسترسی به داده های جدید و انواع دادههای تولید شده در سراسر جامعه ما بیشتر به راحتی می تواند یکپارچه و مقایسه در همان مکانی زمینه و اطلس به نوبه خود می تواند اصلاح شود که دانش ما در مورد ساختار مغز تکامل می یابد.”

“مرجع اطلس واقعا چند منظوره ابزار استفاده می شود که برای آموزش neuroanatomy ارائه مشترک نامگذاری برای شناسایی مناطق مغز, حمایت از تجزیه و تحلیل برای توصیف که در آن داده ها جمع آوری شد و به نمایندگی از جمعی ما زمان دانش در سازمان از ساختار مغز می گوید:” co-ارشد نویسنده مطالعه جولی هریس از آلن موسسه علوم مغزی.

از لحاظ تاریخی توسعه و پالایش از مغز اطلس باید co-تکامل با پیشرفت در زمینه neuroanatomy. دانش از مغز موش neuroanatomy پیشرفته به طور چشمگیری در طول دهه گذشته با ظهور تمام مغز نقشه برداری پروژه های اضافه کردن داده های جدید انواع و آشکار سلولی معماری در, غنی, جدید, جزئیات.

“مدرن, دیجیتال, مرجع اطلس باید تکامل به اقامت فعلی” هریس می گوید. “و در عین حال کلاسیک استاندارد اطلس را برآورده نمی خواسته از این تلفن همراه با وضوح مجموعه داده ها در 3D. بنابراین ما تولید شده واقعا 3D atlas به عنوان یک استاندارد تشریحی چارچوب برای تمام مغز مجموعه در حال تولید است.”

هماهنگی با انواع مختلف داده به CCFv3 اجازه محققان برای برچسب بیش از 800 مغز سازه. با انجام این کار محققان از شناسایی چندین ساختارهای مغزی که قبلا شرح داده شده در استاندارد مغز موش اطلس و چندین جدید فیبر عصبی دستگاه شرح داده شده در دیگر اطلس.

“با توجه به این که هر یک از مجموعه داده نشان می دهد منحصر به فرد برچسب الگوی خاصی از مغز موش مناطق ترکیب همه این انواع داده ها باید تکمیل یا تایید یکدیگر نشان دادن یک روش فوق العاده ای برای استفاده به دقت تعریف ساختارهای مغزی,” Ng می گوید.

نویسندگان می گویند که CCFv3 بالاتر وضوح فضایی از هر در حال حاضر موجود 3D مغز موش مرجع فضا بر اساس تصویربرداری رزونانس مغناطیسی. چون CCFv3 به طور متوسط از یک جمعیت بزرگ از موش, می توان آن را مورد استفاده برای مطالعه درون فردی تنوع در حجم 3D مغز سازه در زمینه های مختلف بیماری متحده است. علاوه بر این بسیاری از تشریحی جزئیات آشکار در دمای مغز که نمی شد به آسانی محسوس در هر واحد مغز موش.

“ما در حال حاضر با استفاده از این اطلس به عنوان مشترک تشریحی مرجع فضا برای بسیاری از پروژه های مقیاس بزرگ شامل کل مغز مدار نقشه برداری تک سلول بازسازی و نسل جامع سلول های مغز از نوع سرشماری” هریس می گوید. “همه این داده ها و آنچه که ما در مورد مغز معماری را در برخی از نقطه ضروری یک به روز شده نسل بعدی 3D atlas اگر چه آن است که به احتمال زیاد ساخته شده با دو خودکار, داده محور, روش.”

این کار این بود که بودجه آن توسط آلن موسسه علوم مغزی و در بخشی از موسسه ملی بهداشت و درمان.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط تلفن را فشار دهید. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net