Self-Driving تکنولوژی در حال تبدیل شدن به یک بازی از مشارکت

ساخت یک خودرو خودمختار اثبات سخت تر و گران تر از بسیاری از راه اندازی پیش بینی شده است. به طوری که آنها در حال teaming تا با غول مانند هیوندای و جگوار و فورد.

ساختمان a self-driving car هرگز به آسان است. اما کارل Iagnemma می گوید او که اصلا انتظار آن را به این سخت است.

“وسایل نقلیه این انبوه سیستم های پیچیده و به [build self-driving cars] ما نیاز به ادغام آنها را با دیگر سیستم بسیار پیچیده و آن را در راه است که قابل اعتماد و مقرون به بهینه سازی شده است. آن را واقعا سخت می گوید:” Iagnemma رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مشترک تشکیل شده در مارس بین کره جنوبی هیوندای خود و رانندگی راه اندازی Aptiv. “من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که اکثر بازیکنان در صنعت جنبهی خودم گنجانده شده است.”

که تحقق منجر به راش از مشارکت بین تاسیس خودروسازان خود و رانندگی راه اندازی است. فکر می کنم Aptiv و هیوندای; Waymo و جگوار; جنرال موتورز و کروز; آرگو AI و فورد و فولکس واگن است. این Covid-19 همه گیر است تنها به اوج نیاز برای همکاران به عنوان سرمایه گذاران سفت رشته کیف پول در شرط های بزرگ مانند خود رانندگی. “$1 میلیارد دلار است که قیمت یک بلیط ورود در خودمختار-رانندگی فضای امروز می گوید:” Iagnemma.

ماه گذشته Zoox به دست آورد توسط آمازون گزارش $1.1 میلیارد و دو سوم کمتر از آن 2018 ارزیابی. در خود رانندگی آن را سخت تر برای رفتن در آن را به تنهایی.

“لیست مستقل راه اندازی است که در حال مقابله با [خودروهای] بدون mothership همچنان به کوچکتر می گوید:” الیور کامرون از مؤسسین و مدیر عامل راه اندازی, سفر که هدف آن ساخت و سپس کار خود رانندگی وسایل نقلیه در داخل جوامع بازنشستگی. به عنوان یک نتیجه “هر سه ماهه وجود دارد و یک مصدوم,” او می گوید. “Zoox شد این سه ماهه.” در ماه مه سفر اعلام همکاری با فیات-کرایسلر اتومبیل به ادغام فن آوری خود را به یک تعداد انگشت شماری از Pacifica در ماشین با اجسام حجم.

خودمختار رانندگی “یک کار توانمند و وجود دارد در حال رفتن به بسیار معدود بازیگرانی که می توانید از سیلیکون [چیپس] به خود رانندگی سیستم” Amnon Shashua مؤسسین اسرائیل خودمختار-رانندگی, راه اندازی, Mobileye گفت: در یک کنفرانس مخاطبان است. در نتیجه او گفت: “بسیار خوبی تثبیت شده است.” Mobileye خود را به دست آورد توسط اینتل در سال 2017 برای $15.3 میلیارد زمانی که ارزیابی شدند رفیع. در مارس اینتل و Mobileye به دست آورد Moovit یک برنامه برای حرکت در اطراف شهرها و 900 میلیون دلار.

ساختمان خود رانندگی وسایل نقلیه و عامل ناوگان از آنها به احتمال زیاد به تیم های ورزشی. با خودنمایی غیر از تسلا—یک شرکت با دره سیلیکون ریشه که در ساخت وسایل نقلیه خود را—اکثر شرکت های فن آوری را ترک خواهد کرد به تولید حرفه ای خودروسازان که دهه تجربه در ساخت و ساز و کنترل کیفیت.

Aurora خود رانندگی وسیله نقلیه راه اندازی و تاسیس شده توسط گوگل و تسلا فارغ التحصیلان همیشه می خواستم برای ساخت self-driving tech—و نه یک ماشین. “هنگامی که ما از تاسیس این شرکت در بخشی از این نامه به عنوان یک شرکت مستقل بود و به ما اجازه می دهد به تمرکز لازم را برای ساخت این تکنولوژی می گوید:” Chris Urmson شرکت مؤسسین و مدیر عامل شرکت. شفق قطبی در حال ساخت یک نرم افزار طراحی درایور برای هیوندای و فیات کرایسلر. (آن قطع رابطه با فولکس واگن در سال گذشته.) Urmson می گوید این شرکت در حال بررسی دیگر مشارکت و او پیش بینی یک آینده که در آن شفق قطبی ایجاد تکنولوژی برای شرکت کامیون سوار-تگرگ شبکه و تدارکات شرکت های مانند فدرال اکسپرس و یو پی اس. خیط و پیت کردن از سال گذشته بودجه شفق قطبی در ادامه به استخدام بیش از 500 کارمند است.

empty kodiak warehouse

Kodiak رباتیک’ تیم کار کرده است از راه دور مرور آن خود رانندگی کامیون را از طریق یک “استاتیک صحنه” در شبیه سازی.

حسن نیت ارائه میدهد از Kodiak

دیگران در حال صدمه زدن به. از آنجا که Covid-19 همه گیر آغاز شد بسیاری از شرکت ها را گذاشته کارکنان از جمله خود-رانندگی-کامیون شرکت های کودیاک رباتیک و آیک; کروز تابعه جنرال موتورز; آرگو هوش مصنوعی است که بخشی متعلق به فورد و فولکس واگن; و Zoox. “آن نامشخص زمان. بهترین شرط این است که موقعیت برای دراز مدت با کاهش خود را سوزاند, کاهش خود را صرف می گوید:” همین Burnette, Kodiak, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت.

در همان زمان, آمازون, خرید از Zoox بسیاری از خود رانندگی مدیران احساس خوش بینانه است. معامله “صحبت می کند به وعده های بدون راننده فناوری کامل متوقف می گوید:” Iagnemma. “ما فکر می کنیم این یک multitrillion-دلار بازار فرصت را به طوری که آن را هیچ جای تعجب است که شما می خواهم که بازیکنان بزرگ جهانی و حرکت برای به دست آوردن دسترسی.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de