خود انزوا در چهره یک غارتگری پاتوژن ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند اما می آید در هزینه زندگی پایدار و ملزومات از قبیل حمل و نقل ارتباط و اتصال.

این برگ های تصمیم گیرندگان با یک معضل وحشتناک آنها به عنوان قاضی وقتی که آن زمان برای استراحت مستند اقدامات است.

تحقیقات جدید نشان می دهد گیاهان باید تعادل مشابه تجارت آف به عنوان آنها در پاسخ به عوامل بیماری زا است که می تواند تبدیل از طریق دفاع خود را همراه با تلفن.

سلول های گیاهی در ارتباط با همسایگان خود توسط تونل مانند اتصالات به نام plasmodesmata. این یکی از راه های است که سلول های تبادل اطلاعات و منابع است.

Plasmodesmata به انتظارنشسته بودند توسط همان غشاء که در اطراف سلول و آنها اجازه می دهد مولکول به حرکت از یک سلول به سلول های اطراف آن.

هنگامی که یک سلول یک تهدید درک که مانند یک مهاجم قارچ یا باکتری plasmodesmata نزدیک و سلول ها به طور موقت جدا شده است.

در این مطالعه محققان در جان Innes مرکز استفاده bioimaging روش به بررسی آنچه پروتئین های درگیر در این فرآیند از تلفن همراه خود جدا می کند.

آنها نشان می دهد که دیواره سلولی مواد قارچ — به نام کیتین — باعث پاسخ متفاوت در غشاء و فرآیندهای غشایی است که خطوط plasmodesmal تونل در مقایسه با زمانی که به پاسخ آن باعث در غشاء و فرآیندهای غشایی که در اطراف سلول های بدن است.

این آبشار سیگنالینگ در plasmodesmata باعث تولید یک پلی ساکارید به نام callose است که نیروهای plasmodesmal تونل به طول و برای سلول های خود را منزوی.

“این نشان می دهد که سلول های کنترل اتصال خود را به طور مستقل از دیگر پاسخ اگر چه ما هنوز نمی دانیم که چرا این” توضیح می دهد که دکتر کریستین فاکنر از جان Innes مرکز.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که گارد-مانند گیرنده است که نشستن در plasmodesmata متفاوت از کسانی که نشسته در راحتی از غشاء اما هر دو گیرنده با استفاده از آنزیم.

“این گیج کننده است می گوید:” Dr فاکنر “اما ما همچنین کشف کرد که مکانیسم فعال شدن این آنزیم در plasmodesmata متفاوت است به مکانیزم مورد استفاده در بقیه غشاء و فرآیندهای غشایی. بنابراین به نظر می رسد که در حالی که هر دو گیرنده با استفاده از همان ابزار (آنزیم) برای انتقال یک سیگنال از آن استفاده می کنند متفاوت برای اهداف متفاوت است.”

نیاز خاص و سیگنالینگ در plasmodesmal بخشی از غشای سلولی نشان می دهد که فرایندهای حیاتی نیاز سلول به سلول اتصال باید تنظیم مستقل از پاسخ ایمنی است.

این مطالعه نتیجه می گیرد: “این پرسش که آیا بحرانی مورد نیاز برای سلول به تعادل اتصال و منابع ارز با یک مکانیسم حفاظتی اعمال شده توسط انزوا.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط جان Innes مرکز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de