حساس جدید تست تشخیص آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 در تنها 10 دقیقه

به عنوان COVID-19 منحنی نشان می دهد نشانه هایی از مسطح در ایالات متحده و جاهای دیگر مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای درک فقط چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند. در حال حاضر یک اثبات مفهوم مطالعه در ACS’ شیمی تجزیه توصیف سریع, حساس, تست برای آنتی بادی در برابر coronavirus در خون انسان است. این تست می تواند به پزشکان کمک ردیابی فرد را در معرض بیماری و همچنین تایید مشکوک COVID-19 مواردی که آزمایش منفی توسط روش های دیگر است.

چون COVID-19 علائم طیف وسیعی از خفیف تا شدید با برخی از افراد ظاهرا بدون داشتن علائم تعدادی از افرادی که آلوده شده اند SARS-CoV-2 ویروس در برخی از نقطه است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از تعداد موارد تایید شده. به عنوان ایالات متحده شروع به سهولت مستند محدودیت های گسترده تست از کل جمعیت مهم خواهد بود برای شناسایی افراد در مراحل اولیه بیماری و یا افرادی که فاقد علائم اما هنوز هم می تواند دیگران را آلوده. همچنین اگر چه تحقیقات بیشتری باید انجام شود این امکان وجود دارد که مردم با آنتی بادی ها به ویروس می تواند به سیستم ایمنی بدن به آینده COVID-19 شیوع است. برای کمک به شناسایی افراد مبتلا فعلی و یا گذشته قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2, لی یو Yingsong وو Guanfeng Lin و همکاران می خواستم به توسعه سریع و حساس آزمایش پادتن.

محققان بر اساس آزمون خود را در یک روش به نام یک جریان جانبی روش (LFA); یک تست حاملگی خانگی یک مثال از این نوع شد. آنها متصل ویروسی کت پروتئین به یک منطقه خاص در یک نوار از نیتروسلولز و سپس اضافه سرم انسان. سرم سرازیر شد از انتهای نوار را به طرف دیگر و هر گونه آنتی بادی علیه پروتئین ویروسی محدود به آن منطقه بر روی نوار. سپس این تیم شناسایی ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی با fluorescently برچسب آنتی بادی. این فلورسانس بر اساس تشخیص بسیار حساس تر از برخی دیگر LFAs مانند تست های بارداری که می توان با چشم غیر مسلح. محققان تست جدید سنجش در هفت نمونه سرم از COVID-19 بيمار و 12 نمونه از افرادی که تا به حال آزمایش منفی برای این بیماری توسط رونوشت معکوس-واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) در راس یک تست تشخیصی است که گاهی اوقات قادر به تشخیص موارد مثبت. جدید سنجش درستی تشخیص داده تمام هفت نمونه مثبت — به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی “منفی” مورد داشتیم که مشکوک به علائم بالینی — در تنها 10 دقیقه در هر نمونه است. این روش می تواند مفید در تایید منفی تشخیص مانیتورینگ بیمار بهبود مطالعه گذشته مواجهه و شناسایی بهبود افراد با سطوح بالای آنتی بادی به عنوان پتانسیل نقاهت پلاسما اهدا کنندگان, محققان می گویند.

نویسندگان اذعان بودجه از ملی علوم طبیعی پایه و چین و چین فوق دکتری علوم پایه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط انجمن شیمی آمریکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im