سلام و خوش آمدید به آخرین نسخه از مانیتور سیمی فرهنگ اخبار خلاصه اخبار. آنچه را که اتفاق می افتد این هفته ؟ خوب داریم به برخی از وحشتناک الگوی رفتاری اخبار (که یک چیز خوب برای یک بار) و همچنین برخی از به روز رسانی در دیزنی+ و بتمن. در اینجا ما بروید!

ست روگن در حال کار بر روی یک فیلم در مورد یک قاتل مم

در آخرین بیت از فیلم در مورد اینترنت, اخبار, Seth Rogen, گزارش شده است که در اقتباس از رونق! استودیو’ ترسناک طنز Memetic. به طنز نوشته شده توسط جیمز Tynion IV است که در مورد یک الگوی رفتاری شناخته شده به عنوان خوب زمان کاهلی که تبدیل مردم به مرگبار “فریادزنان” هنگامی که آنها آن را ببینید. Memetic‘s داستان و سپس زیر یک جوان colorblind مرد که به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به الگوی رفتاری و می رود در تلاش برای پیدا کردن دوست خود را پس از این زمان خوبی کاهلی آخرالزمان. Lionsgate است, به گزارش خبرنگار هالیووددر نهایی مذاکرات برای دریافت حقوق به صورت طنز به تولید آن در کنار روگن شرکت تولید نقطه خاکستری. Mattson Tomlin که فقط co-نوشت بتمن با کارگردانی مت ریوز را بنویسیم.

بتمن آغاز شده است

آه هی صحبت از بتمن—آن را ظاهرا فیلمبرداری! مدیر مت ریوز توییتی یک تصویر از یک clapboard برای این فیلم در اوایل این هفته با هشتگ #DayOne و CC-ing فیلم فیلمبردار Greig فریزر. این فیلم ستاره رابرت پتینسون را به عنوان شوالیه تاریکی, کالین فارل به عنوان پنگوئن Zoë Kravitz کت ومن, Paul Dano به عنوان لغز و اندی سرکیس مقدس به عنوان Alfred Pennyworth. (همه؟) این مجموعه منتشر خواهد شد ژوئن 2021.

دیزنی+ احیای تلاش برای نوجوانان

به یاد داشته باشید تلاش? این خوب است اگر شما نمی. این یک سری واقعیت است که پخش ABC در سال 2014 که در آن مسابقه رفت و به یک قلعه در نزدیکی وین به رقابت در فانتزی به سبک چالش است. که نسخه ای از داستانی “Everealm” نکشید, اما دیزنی+ آوردن آن را به عقب در این زمان با نوجوانان است. نسخه جدید تلاش خواهد یک بار دیگر در یک قلعه در نزدیکی شهر وین و در این زمان نوجوان شرکت کنندگان را با توجه به دیزنی آزادی مطبوعات “بود جاسازی شده در یک به طور کامل همهجانبه 360 درجه در جهان کامل بدون درز با تکنولوژی موجود طراحی عملی اثرات و اسکریپت شخصیت های که در تعامل پویا با آنها” در “جادویی برخورد است.” نشان می دهد اعلام شد دوشنبه در hot docs industry اجلاس در نیواورلئان به عنوان بخشی از یک تخته سنگ از unscripted سری آینده دیزنی+ در آینده نزدیک.


بزرگ تر سیمی داستان
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • خوفناک علم جرم حیوانات می میرند آف
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • نمی شکست بزرگ فناوری
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de