SETI@Home است. اما جستجو برای حیات بیگانه همچنان

در سال 1995 کامپیوتر دانشمند دیوید Gedye تا به حال یک ایده است که می تواند تنها سرچشمه در یک حزب کوکتل. اگر چه جهان رایانه های شخصی با هم در ارتباط بودند در اینترنت برای ایجاد یک ابررایانه مجازی است که می تواند کمک با SETI جستجو برای هوش فرازمینی? این شبکه قادر خواهد بود به مرتب کردن بر اساس از طریق انبوهی از اطلاعات جمع آوری شده توسط رادیو تلسکوپ به دنبال سیگنال های که ممکن است نقطه به یک تمدن بیگانه در اطراف یک ستاره است. یک توزیع ابررایانه صدا عجیب و غریب اما در چهار سال Gedye و همکاران خود را به حال ساخته شده است این نرم افزار آن را به یک واقعیت است. آنها آن را به نام SETI@home.

در روز سه شنبه, محققان در برکلی SETI مرکز تحقیقات اعلام کردند که با توقف توزیع داده های جدید به SETI@home کاربران در پایان ماه مارس. آن را نشانه اوج بی سابقه ای 20 ساله آزمایش که درگیر میلیون ها نفر از مردم از تقریبا در هر کشور بر روی زمین است. اما تمام آزمایشات باید به پایان رسید و SETI@home از این قاعده مستثنی است. تا کنون محققان در برکلی تنها شده اند قادر به تجزیه و تحلیل بخش های کوچک از SETI@home اطلاعات. آنها تا به حال به آمار مکث در رو بخشی از آزمایش به تجزیه و تحلیل کامل از دو دهه از رادیو نجوم اطلاعات آنها جمع آوری کرده ام برای دیدن آنچه که آنها ممکن است پیدا کردن.

“برای 20 سال بوده است وجود دارد در این مبارزه بین نگه داشتن این پروژه در حال اجرا و نتایج به جامعه علمی می گوید:” اریک Korpela مدیر SETI@home. “در این مرحله ما حتی نمی توانید مطمئن باشید که ما در میانهی شب هر چیزی یافت از آنجا که ما انجام داده ایم بسیاری از ما تجزیه و تحلیل داده ها در تست پایگاه داده به جای کل آسمان است.”

رسما در برکلی در مارس 17, 1999, SETI@home ابتکار کمک آدرس یکی از بزرگترین چالش ها در جستجوی هوش فرازمینی: سر و صدا. حرفه ای بیگانه شکارچیان در کسب و کار جستجو برای ضعیف سیگنال های رادیویی در یک گسترده آسمان شسته با دخالت از ماهواره های تلویزیونی و اختر فیزیک پدیده های مانند تپ اخترها. این به این معنی آنها اساسا دست و پنجه نرم کردن با داده های بزرگ مشکل—آنها به دنبال یک سیگنال فرستاده شده توسط همکاران شناور در اقیانوس وسیعی از رادیو اب اورد.

فیلترینگ از طریق تمام این داده ها نیاز به قدرت محاسباتی—و تعداد زیادی از آن. بیشتر پردازنده های پردازش داده ها از فضا به معنی حساس تر تجزیه و تحلیل سیگنال های بیشتر. با قرض گرفتن استفاده نشده قدرت پردازش از رایانه های شخصی در سراسر جهان SETI@خانه می تواند شخم از طریق رادیو تلسکوپ داده ها سریع تر از همیشه قبل از. زمانی که کامپیوتر بیکار SETI@Home برنامه راه اندازی یک محافظ صفحه نمایش است که نشان داد یک زمینه رنگارنگ خوشه که به نمایندگی از سیگنال های جمع آوری شده در این رادیو تلسکوپ آرسیبو در پورتوریکو به عنوان آن را اسکن هستی است. و برای هر کسی که دانلود نرم افزار, این بدان معنی است که اگر همکاران به نام زمین آن را به خوبی می تواند خود CPU که تلفن را برداشت.

آن را نمیگیرد طولانی برای ایده گرفتن. SETI@home به سرعت رشد کرد و به آنچه که آن همکار غیر انتفاعی سیاره جامعه اتحاد خود را با نام “موفق ترین مشارکت عمومی پروژه تا کنون انجام شده است.” به عنوان سیمی گزارش در سال 2000 در ماه SETI@home را راه اندازی بیش از 2.6 میلیون نفر در 226 کشورها داوطلبانه فراغت خود قدرت پردازش به تجزیه انبوهی از داده های تولید شده توسط بیگانه-شکار رادیو تلسکوپ. با هم, آنها فرار حدود 25 تریلیون محاسبه در هر ثانیه ساخته شده است که SETI@home بیش از دو بار به عنوان قدرتمند به عنوان بهترین ابر رایانه در جهان در آن زمان بود.

“ما پیش بینی نیست چه سرعتی رشد می کنند می گوید:” دن Werthimer که کمک به ایجاد SETI@home و در حال حاضر به عنوان رئیس آن دانشمند. “این رشد نمایی و من فکر می کنم این دلیل است که مردم واقعا هیجان زده در مورد این سوال که آیا ما به تنهایی. آن را بسیار اغلب که مردم می توانند با شرکت در یک پروژه علمی است که این نوع از پیامدهای عمیقی.”

بیش از 20 سال گذشته ارتش SETI@home محافظ صفحه نمایش اتحاد تجزیه میلیاردها سیگنال های جمع آوری شده در Arecibo و انتخاب کسانی که به نظر می رسید به احتمال زیاد تولید شده توسط یک هوش فرازمینی. هنگامی که این برنامه تجزیه این داده ها آن را حمل به برکلی که در آن داده شد بیشتر فرآوری شده برای فیلتر کردن سیگنال از ماهواره های تلویزیونی و دیگر منابع از دخالت برای مطابقت با داده های تاریخی با مشاهدات و سپس به تعیین اگر یک پیگیری شد و موجه.

در روزهای اولیه از SETI@home برنامه اتصال به اینترنت در Arecibo به اندازه کافی سریع نبود و به فشار اطلاعات بر روی اینترنت به طور مستقیم به طوری که SETI@home تیم تا به حال به ثبت اطلاعات در 35 گیگابایت نوار که از طریق پست به برکلی و سپس آپلود به اینترنت. امروز داده های مبتنی بر اینترنت به SETI@home سرور در کالیفرنیا است که با مجهز ترابایت ذخیره سازی که مسئولیت رسیدگی به داده ها برای پردازش.

هنگامی که نرم افزار را متوقف می کند هل دادن داده های جدید را برای کاربران در پایان ماه مارس در برکلی SETI@home تیم ادامه خواهد داد به کار را از طریق انباشت از داده های تولید شده توسط این برنامه بیش از چند ماه آینده. این تیم کوچک است—وجود دارد تنها چهار کارمند تمام وقت—و آن را به تلاش برای ماندن در بالای مدیریت عمومی مواجه بخشی از SETI@home برنامه در حالی که همچنین انتشار تحقیقات بر روی داده هایی که جمع آوری شده است. تا کنون این تیم تنها توانسته عمیقا تجزیه و تحلیل بخشهایی از مجموعه داده. گرفتن یک درک قوی از آنچه در آن شامل نیاز به دنبال در تمام داده ها در مجموع.

“SETI@home داوطلبان تنها دسترسی به 100 ثانیه داده ها از تلسکوپ به طوری که آنها می توانید ببینید این جهانی تصویر بیش از 20 سال می گوید:” Werthimer. “اگر شما نگاه کنید جالب سیگنال در آسمان آن نیاز به وجود داشته باشد زمانی که شما رفتن به عقب و دوباره نگاه کنید. این چیزی است که ما در حال رفتن به دنبال.”

اگر چه عموم بخشی از SETI@home آزمایش ممکن است در آینده نزدیک Korpela می گوید این پروژه را مرده است; آن را hibernating. پس از تجزیه و تحلیل داده ها پیچیده او می گوید: SETI@home احتمالا می تواند مجددا با استفاده از داده ها از دیگر تلسکوپ مانند MeerKAT آرایه در آفریقای جنوبی و یا سریع تلسکوپ در چین است. Korpela می گوید که احتمالا یک سال یا بیشتر به ایستادن یک جانشین برای این برنامه تکرار اما او نیست حکومت آن را به عنوان یک احتمال است.

در عین حال دستیابی به موفقیت در گوش دادن خواهد شد حمل مشعل به صورت گسترده عمومی مواجه پروژه SETI. تاسیس در سال 2015 با 100 میلیون دلار کمک مالی از میلیاردر روسی یوری میلنر دستیابی به موفقیت گوش دادن اختصاص داده شده به جمع آوری و تجزیه و تحلیل مقادیر عظیمی از اطلاعات رادیویی برای جستجوی نشانه هایی از هوش فرازمینی. مانند SETI@home دستیابی به موفقیت نیز shepherded توسط برکلی مرکز تحقیقات SETI اما اطلاعات آن firehose خواهد پایمال کردن یک محاسبات توزیع شده برنامه مانند SETI@home به جستجو از طریق تمام آن را. در عوض به تجزیه از طریق داده های آن با استفاده از گسترده بانک ها از gpu ها در سبز بانک تلسکوپ در غرب ویرجینیا در حال اجرا پیشرفته الگوریتم های جستجو.

“در حال توسعه این الگوریتم های جدید و آوردن آنها در سایت است که واقعا راه برای جلوگیری از این مشکل امروز می گوید:” استیو باغچه دستیابی به موفقیت در گوش دادن پروژه دانشمند در بانک سبز تلسکوپ. “این فقط امکان پذیر نیست دیگر برای رفتن از طریق اینترنت به کاربران فردی است.”

هر روز این تلسکوپ در سراسر جهان است که منجر به دستیابی به موفقیت در گوش دادن به تولید بیش از 100 ترابایت از اطلاعات خام. حتی اگر به اندازه کافی وجود دارد و مردم داوطلبانه کامپیوتر خود را به تجزیه و تحلیل آن در اتصال به اینترنت در تلسکوپ نمی تواند فشار داده بر روی شبکه به اندازه کافی سریع. به باغچه می گوید: از آن زمان به “آوردن کامپیوتر به داده ها” و آیا به همان اندازه پردازش سیگنال های رادیویی در سایت به عنوان امکان پذیر است.

در مقایسه با SETI@home دستیابی به موفقیت در تجارت است حساسیت تجزیه و تحلیل آن برای وسعت است. این جستجو برای سیگنال های سراسر میلیاردها فرکانس و میلیون ها ستاره, اما نمی باشد و همچنین مجهز به تشخیص مصنوعی سیگنال است که خارج از آن محدوده پارامترهای جستجو. هنوز دستیابی به موفقیت است که مصرف یک صفحه از SETI@home کتاب و ساخت به عنوان بسیاری از آن جستجو داده ها که ممکن است در دسترس عموم است. در فوریه ابتکار ریخته عظیم 2 petabytes از اطلاعات آنلاین است که هر کسی می توانید استفاده کنید برای انجام جستجو خود را برای هوشمند سیگنال. در همان زمان, باغچه می گوید: این طرح نیز در حال حرکت خود را تجزیه و تحلیل داده ها تلاش به ابر که اجازه خواهد داد که آن را به اجرا پیچیده الگوریتم های یادگیری ماشین بیش از این داده ها بدون نیاز به ساخت خود قرار دادی بیگانه-شکار سخت افزار یا الگوریتم.

“SETI@home نوعی پیشگام برای محاسبات ابری با انجام پردازش بر روی افراد دیگر و رایانه” باغچه می گوید. “محاسبات ابری است فقط جلال نسخه ای از آن است.”

که دو تا از بزرگترین SETI برنامه های تحقیقاتی در تاریخ را در آغوش مشارکت عمومی برای تجزیه و تحلیل داده ها نشانه خوبی برای آینده جستجو برای حیات هوشمند ورای زمین است. اگر ما را بشنود و آن را نمی خواهد یک مکالمه بین افراد, اما تمام گونه. SETI@home شد, اولین سیاره گسترده تلاش برای ارتباط با ما کهکشانی همسایه. در حال حاضر ما فقط باید برای نگه داشتن الک را از طریق داده ها به دیدن اگر کسی ما را ترک یک پیام.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • چگونه یک هکر مامان شکست را به یک زندان و سرپرست کامپیوتر
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر