در سان فرانسیسکو ماموریت منطقه یک مطالعه نشان داد Covid-19 آزمون کافی نیست اگر مردم نمی تواند کار. آنها نیاز مالی و اجتماعی حمایت بیش از حد.

در اوایل این Covid-19 گیر منطقه خلیج سان فرانسیسکو یکی از نقاط داغ. این منطقه نقل مکان کرد و به سرعت به مهار حالت: کسب و کار بسته سفر محدود شده بود مسئولان شهرستان با صدور دستور به ماندن در خانه. و توسط بسیاری از اقدامات آن به نظر می رسید به کار می کنند. شیوع است که پایمال بیمارستان محلی هرگز محقق نشد. اما به جای تمبر از ویروس پس از ماه اول و یا دو شماره از موارد به جای کاهش یافت و به پایین مضطرب صدای هیس کردن. این ویروس با وجود اقدامات فوق العاده به مهار آن شد و هنوز هم در گردش در جامعه جایی.

دایان Havlir رئیس HIV بخش در دانشگاه سان فرانسیسکو بود قوز در مورد که در آن ممکن است در کمین است. در سراسر کشور, جوامع بودند شروع به نشان دادن نابرابری گسترده در بود که متاثر از Covid-19. عفونت شده بود به کارگران ضروری—پزشکان و پرستاران, البته, اما همچنین افرادی که در کار بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و یا به عنوان رانندگان اتوبوس, مواد غذایی تحویلدار و دیگر مشاغل که نیاز به مقدار زیادی از تماس با مردم است. آن را نیز تبدیل شدن به روشن است که این ویروس به طور نامتناسبی کشتن سیاه و Latinx مردم است. در سان فرانسیسکو خود را بیش از 80 درصد از Covid-19 بيمار در شهرستان عمومی بیمارستان شد Latinx. بنابراین Havlir و یک تیم از محققان تصمیم به انجام تحقیقات محلی. آنها پیشنهاد یک آزمایش: انتخاب یک محله و سپس تست همه علائم یا نه. “ما می خواستیم بدانید که: که ما از دست رفته ؟” او می گوید.

آنها را در انتخاب یک سرشماری در منطقه ماموریت محله—تا حد زیادی Latinx جامعه شناخته شده نرخ بالای Covid-19 عفونت—و همکاری با سازمان های جامعه وجود دارد به راه اندازی تست. “در آن وجود دارد بسیاری از شک و تردید به دلیل آن را یک مطالعه” به یاد می آورد سوزانا Rojas, مدیر اجرایی Calle 24 یکی از همکاران. “چگونه شما می رویم به استفاده از اطلاعات ؟ آنچه از شما می خواهم به انجام به جامعه ما?” بنابراین محققان جامعه کارگران و داوطلبان رفت و درب به درب امیدوار به توضیح آنها نیت و ایجاد اعتماد. و در روز روشن و در آخر هفته در اواخر ماه آوریل حدود 4000 ساکنان محلی و کارگران نشان داد تا در محله پارک و زمین فوتبال برای دریافت یک سواب کردن بینی برای آزمایش ژنتیکی اثری از فعال Covid-19 عفونت به علاوه یک خراش انگشت به دنبال آنتی بادی است که نشان می دهد قبل از یکی.

نتایج اولیه منتشر شده در ماه گذشته با اشاره به بلانت نتيجهگيری: “این اساسا دستمزد پایین کارگران ضروری است که در حال تحمل بار این بیماری” Havlir می گوید. محققان دریافتند که حدود 2 درصد از مردم با آنها آزمایش تا به حال یک فعال Covid-19 عفونت وجود دارد که پایین, پس زمینه صدای هیس کردن. و در این گروه نتایج stark: 96 درصد اسپانیایی بودند حتی اگر آنها نشان داده و تنها 40 درصد از شرکت کنندگان در مطالعه و 90 درصد گفت: آنها قادر به پناهگاه در محل در خانه است. بسیاری از خدمات کارگران صنعت: تحویل رانندگان صندوقداران. دیگران مشغول به کار در ساخت و ساز است که به تازگی دوباره در سان فرانسیسکو. در میان ساکنان سفید وجود دارد یک تست مثبت. در بخشی از این شهر شناخته شده برای آن سریع gentrification ویروس تا به حال ساخته شده, ساده تقسیم بین همسایگان.

اما اطلاعات ارائه شده فقط یک عکس فوری—دولت از عفونت در آخر هفته تست رخ داده است. در حال حاضر یک تجزیه و تحلیل کامل از اطلاعات ارسال شده به عنوان یک preprint شنبه, ارائه یک تصویر واضح تر از چگونه Covid-19 عفونت تغییر به عنوان پناهگاه در محل دوره پیشرفت. داده ها در حال حاضر شامل افرادی که آنتی بادی آزمایش نشان داد که آنها بهبود می خواهم از عفونت قبل از آن تعطیلات آخر هفته سراسیمگی از تست. آنتی بادی آزمایش مثبت بودند و حدود 6 درصد از سرشماری دستگاه ساکنان. که گروه محققان دریافتند شد و متنوع تر است. این افراد بیشتر احتمال دارد به رنگ سفید و دارای درآمد بالاتر; در حدود نیمی از آنها تا به حال شده است قادر به پناهگاه در خانه به راحتی. وجود شکاف در آن داده ها—یک تست آنتی بادی می توانم به شما بگویم که دقیقا زمانی که کسانی که عفونت در زمان برگزاری تنها که آنها رخ داده است. پس از آن معلوم نیست اگر داده شده عفونت اتفاق افتاده است قبل یا بعد از پناهگاه در محل قوانین آغاز شد. اما به محققان عدم وجود کسانی که بیشتر مردم ممتاز در استخر از مردم با مطلب اخیر عفونت تاکید خود را نتيجهگيری: پناهگاه-در-محل کار—برای کسانی که با لوکس به ماندن در خانه.

در میان سخت-آمار کارگران ضروری دقیق پویایی چگونه عفونت گسترش سخت به پین کردن Havlir یادداشت ها. تا به حال انتقال در واقع رخ داده است در کار است ؟ یا شاید در حمل و نقل? شاید اختلاف منعکس شده تفاوت در صفحه اصلی. ضروری کارگران یادداشت های او بیشتر احتمال دارد به زندگی در شرایط شلوغ و یا فاقد مسکن امنیتی یا زنده با دیگر ضروری کارگران در معرض بالقوه قرار گرفتن در معرض. “سان فرانسیسکو پیچیده است. وجود دارد مقدار زیادی از گشت و گذار در نیمکت,” Havlir می گوید.

UCSF blood testing tent
عکس: سیمی, کارکنان

به تلاش برای کشف پاسخ محققان به تکنیک های ژنتیکی است. در آزمایشگاه از جو DeRisi co-رئیس جمهور چان-زوکربرگ Biohub یک مرکز تحقیقاتی وابسته به UCSF محققان توالی RNA ویروسی از 49 از نمونه های مثبت. به عنوان ویروس با حمله به سلول ها و تکرار آن میدارد تا جهش در طول زمان است. مشابه جهش در همان بخش هایی از ویروس کد ژنتیکی معنی دو عفونت مربوط به بیشتر از نزدیک: این نتیجه استنباط اگر ویروس گسترش به صورت محلی و یا اگر آن را از یک های مختلف, معرفی, چنین به عنوان یک مسافر که از خارج از کشور. “شما می توانید تمرین کنید و سعی کنید برای جلوگیری از انتقال زنجیر” DeRisi می گوید.

آنها دریافتند که توالی بر اساس جهش کاهش یافت و به پنج گروه مجزا—متنوع دسته اما هیچ چیز غیر منتظره بر اساس موارد قبلی در سان فرانسیسکو. که محققان گفت که کارگران نشده بود به احتمال زیاد آلوده شده است از همان superspreading رویداد—می گویند یک محل کار همه آنها به اشتراک گذاشته. آنها را دیدم که مردم با مشابه ویروسی گونه تمایل به خوشه با هم در خانواده. که به آنها گفت که این کارگران تا به حال به احتمال زیاد برداشت, ویروس, جایی در جامعه آورده و عفونت خانه که در آن گسترش یافته است.

علاوه بر این بیش از نیمی از کسانی که تست مثبت بودند بدون علامت در زمان تست به این معنی آنها را درک نمی کنند آنها به طور بالقوه عفونی. که ارائه یک چالش برای مهار عفونت های بیشتری به دلیل افرادی که درک نمی کنند آنها بیمار هستند بعید است به آزمایش می شود—و حتی کمتر احتمال دارد به دنبال آن اگر خواسته بودن به قرنطینه می تواند آنها را مشکلات مالی. “آنچه شما می شنوید از جامعه است” من نمی تونم تست شده چرا که اگر من مثبت من به کار می کنند. این تنها راه برای تغذیه خانواده من” می گوید: “هیلاری Ronen که نشان دهنده محله در سان فرانسیسکو هیئت ناظران.

تست تیم تلاش یک رویکرد Havlir نظر “تست و پشتیبانی”—یک ریف در “آزمون و منزوی” که اشاره به quarantining موارد مثبت. تماس با ردیاب در سان فرانسیسکو وزارت بهداشت را دنبال کنید تا با کسانی که آزمایش مثبت, به طور معمول, اما پس از آن زمانی که مناسب آنها مراجعه افراد به یک تیم از سلامتی کارگران که در محله زندگی می کنند. سلامتی کارگران را برای بررسی در ارائه کمک به مانند تمیز کردن لوازم, هدیه, کارت, برای, مواد غذایی و حتی مسکن در یک اتاق هتل برای کسانی که نمی باید فضا برای قرنطینه خود را در درون خانواده خود را. این توسعه نیست تنها نیاز به زبان اسپانیایی و مهارت Rojas می گوید بلکه اعتماد است که تنها همسایگان می تواند ارائه. “اکثر خانه ها خواهد بود مانند” نه من فکر می کنم ما خوب’,” او می گوید. “اما به آن دلیل بود که آنها خجالتی هستند و نمی خواهید به استفاده.” گرفتن برخی از مردم به قبول کمک گرفت و پشتکار او می گوید:—تماس هر روز.

در یک مورد Rojas به یاد می آورد یک مرد مسن تر که تا به حال آزمایش مثبت می ترسید برای سلامتی همسر و دخترش که ضعف سيستم ايمنی است. او گفت: تماس با تحقیقی از وزارت بهداشت و درمان است که او تا به حال شده است قادر به منزوی کردن خود در منزل یکی از دوستان بود که به طور موقت زندگی در لندن است. “لندن؟” سلامتی تیم تردید Rojas می گوید. در دنبال کردن تماس آنها در نهایت متوجه شدند که او چمباتمه در یک ساختمان متروکه در نزدیکی خانواده اش. آنها متقاعد شده او را به قبول یک اتاق هتل بنابراین او می تواند با خیال راحت بازیابی. “شما می توانید برای اولین بار بدون پاسخ” Rojas می گوید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در پاسخ به این مطالعه مقامات شهرستان برنامه ریزی برای گسترش حمایت های مالی گسترده تر. شروع هفته آینده در سان فرانسیسکو آغاز خواهد شد, توزیع 1 میلیون دلار از یک حق برای بازیابی صندوق به جای دستمزد برای کارگران که نیاز به قرنطینه از جمله برای کارگران ثبت نشده که بسته شده اند از دولت کمک کند. “اولویت این است که آن را ممکن است برای افرادی که قادر به قرنطینه و احساس می کنند که این گزینه اگر آنها تست مثبت” Ronen می گوید.

حتی با بسیاری از موانع مالی برداشته Rojas انتظار چالش باقی خواهد ماند در گرفتن حمایت بیشتر در معرض خطر افرادی مانند کارگران ضروری و برقراری ارتباط با آنها و اینکه چرا و چگونه باید تست شده حتی اگر آنها احساس می کنید خوب است. “این در مورد کمک به مردم در درک این اثر است که آن را می تواند در جامعه و در خانواده” Rojas می گوید. “شما ممکن است علائم و اما اگر مادر خود را بیمار می شود? مادر بزرگ خود را?” با این دیدگاه او می گوید: مردم به طور کلی به مراتب بیشتر پذیرای تست.

این کشور همچنان به بازگشایی گسترده تر بخشی از مردم خواهد شد در معرض ویروس. “رفتن به جلو با آن نیاز به حداکثر مقدار کمی از داده ها” Havlir می گوید. در اواخر ماه مه محققان با انجام آزمایش برای یک مطالعه مشابه در نزدیکی محله Bayview منطقه با بزرگ سیاه و آسیایی, جمعیت و با بالاتر از نرخ متوسط از عفونت است. Rojas می گوید که آنها امید به آزمون دوباره در این ماموریت در چند ماه.

Havlir اذعان دارد که یک تست یونیورسال مدل ممکن است دشوار برای صادرات خارج از San Francisco—یک شهر بزرگ دانشگاهی آزمایشگاه با به اندازه کافی تست ظرفیت را در پژوهش ، اما پشتیبانی از استراتژی های سرنشین در شهر خود هستند قطعا قابل حمل. برای مهر کردن ویروس آن را نه فقط در مورد پیدا کردن که در آن است. آن را در مورد حمایت از افرادی که به انجام به طوری که آنها می توانند در خانه بمانند تا آنها را بهبود می یابند. “مردم نباید جریمه برای زیر بهداشتی ارشاد” Havlir می گوید.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی