جهان گذشت اضطراری احکام و قانون گسترش رسیدن به خود را در طول بیماری همه گیر.” —”برای Autocrats و دیگران Coronavirus فرصتی برای چنگ زدن به قدرت و حتی بیشتر,” نیویورک تایمز (مارس 30 سال 2020)

بسیاری از کامیون ها مثل همیشه اما در حال حاضر آنها در زمان چیز دور. فدرال اکسپرس, آمازون, یو پی اس, همه آنها نهایت تلاش خود را در بخشی اما در اغلب موارد این جعبه سفید مرسدس بنز وانت با سقف بالا بود که شروع به نشان دادن تا در سال دوم از رونق. سفید ساده بدون نام شرکت بدون روح لوگو در سمت که در ما hyperbranded بار ممکن است به طور خلاصه به ما زده به عنوان عجیب و غریب و سپس آنها را مخلوط به چشم انداز از هر چیز دیگری. ما نمی دانیم که چگونه ما آن را به حال آیا ما? پس از آن بود آسان و چگونه به سرعت ما شد به آن استفاده می شود زن و شوهر از کلید است که تولید مدرن معجزه که بسته در آستان ما در سه تا پنج روز پس از آن دو و سپس روز بعد اگر ما مایل به پرداخت هزینه برای آن و در نهایت — چگونه آنها آن را انجام دهید!—همان روز.

بسته های بسته های هزاران و میلیون ها نفر از بسته های ریختن از چه زمانی به نام انبارها اما در حال حاضر رفت و با نام “مرکز پاسخگویی.” شسته و رفته تردستی که درخواست تجدید نظر به ما بالاتر طبیعت; زنجیره عرضه سحر و جادو بود و در مورد خیلی بیشتر از زمخت ماتریالیسم. و صادقانه است که اغلب ما چگونه احساس انجام یک نه قابل اغماض راه است. در میان nonstop فروش کار از زندگی مدرن ما دائما در حال اندرز نیست برای قرار دادن ایمان ما در چیزهای مادی و ما سعی کردیم بسیاری از ما و بیشتر ما موفق شد. ما مردم کم عمق. چیزهایی که در ما بسته نیست فقط خوب همه چیز. آنها بودند … چگونه برای قرار دادن این ؟ مطالب. ساختار. احساسات. بخشی از انسانی لازم و پود زندگی ما است.

مشروعیت بودند هرگز به طور کامل برای ما روشن اما درست شد از بسیاری از چیزها است. زندگی تغییر می دهد بنابراین به شدت که همه چیز را در مورد اقدامات خاص می تواند به اندازه کافی توضیح داده شده و به هر حال ما بیش از حد frazzled و به طور کلی دست پاچه به روند بیش از کلی رانش. “بازیابی” نامیده می شد و یا “عملیات بازیابی.” این کشور در بحران اقتصادی به مخاطره می انداخت; به نحوی که کشور و اقتصاد در حال تبدیل شدن به یکی و همان است. این کل چیزی بود که واقعا شگفت آور است. این ون سفید را بالا بکشد در مقابل خانه ما در بیشتر زمان نامناسب در اوایل صبح زمانی که ما hustling به گرفتن بچه ها به مدرسه و یا شب هنگامی که ما شام پخت و پز و یا چک کردن تکالیف و یا در حل و فصل بود در میز آشپزخانه برای خرد کردن دندان های ما بیش از همیشه افزایش پشته از صورتحساب و وجود آنها می تواند در مقابل درب دو زبر و خشن بازیابی Techs در تاریکی لباس—کت و اگر زمستان بود, شورت و پیراهن آستین کوتاه در تابستان و همیشه یک سوم Tech ایستاده با ون ، واجب مودب آنها نرم-صحبت دلسوز و کل کادر به ظاهر از استخدام صفوف سابق کالج و حرفه ای بازیکنان فوتبال. آنها تا به حال پلانشت reams خوب-نسخه قابل چاپ کاغذ بازی و پسر آیا آنها می دانند که کسب و کار خود را. آن را همیشه کاملا خاص آنچه را که آنها می آیند برای همیشه یک چیز خاص یک لامپ, گاز, کوره, الکترونیک, لوازم آشپزی, و این واقعا دلسردکننده بخشي از آنها می دانستم که دقیقا همان جایی که در آن بود.

این اثر روانی است که نباید دست کم گرفت, یک غول ایستاده در درگاه خود را توصیف رنگ و مدل از یک آیتم در خانه خود را و زمانی که شما می خواهم آن را خریدم از چه کسی و برای چه مقدار آن دقیق محل. شوک و ترس و تماس با آن و به طور طبیعی ما می تواند ایستاده وجود دارد تعجب چه چیز دیگری آنها می دانستند درباره ما, در ضمن آنها بدست می خواهم گذشته درب بدون ما واقعا دانستن اینکه چگونه. آنها می خواهم آموزش داده شده است, بدیهی است. استقرار رفتار لحن صدای آنها همه کار می کرد یک نوع سنکوپ یا هیپنوتیزم بر ما. بدون شک پیشرفت های بزرگ در جمع آوری اطلاعات و علوم رفتاری که تا به حال استفاده شده است به طوری ماهرانه ما را به خرید در حال حاضر اعزام برای مخالف—به ما را به ترک و نه طمع. به می خواهید کمتر قبول کمتر است. ما به سرعت متوجه شدند که تماس با پلیس بیهوده بود. آنها نمی آمد مگر به بازداشت ما از آنجا که ما می خواهم مقاومت تبدیل هیستریک و یا حتی فیزیکی. شایعاتی وجود دارد از گاه به گاه shootouts اما نگاه بسیاری از ما فقط می خواستم به در با ما زندگی عادی به عنوان آنجا که ممکن است. درد بود و همه جا, واقعی, مشکلات واقعی درد و رنج آن وجود دارد و هر شب در اخبار. پس از آن بود که واقعا خیلی وحشتناک زندگی بدون آن 800-موضوع-تعداد ورق که دوست داشتنی کرون-مدرن قفسه سینه از زیر شلواری?

چند فعالان لگد کردن سر و صدا در مورد حقوق مصرف کننده اما حقوق آن را به عنوان معلوم شد وجود داشته و تنها در سیاست است. به عنوان مصرف کنندگان ما در عرصه تجارت و بازار و بازار به ما گفته شد تا به حال خود را تغییر ناپذیر ، در شب در رختخواب دراز کشیده—آنها همیشه به سختی در زمان تخت—ما منعکس شده است که ما می خواهم به انجام همه چیز این کشور خواسته بود از ما, اما آن را به حال به اندازه کافی است. ما کار کرده پرداخت مالیات ما اطاعت از قوانین مطرح شده و تحصیل فرزندان ما بهترین ما می دانستند که چگونه و همیشه پرداخت حداقل بر روی کارت اعتباری ما—و هنوز هم آن را به حال به اندازه کافی است. فداکاری و نظم و انضباط بودند در حال حاضر منظور از روز برای چه مدت هیچ کس نمی دانست.

ما را از دست ما چیز ، برخی از ما واقعا غصه دار برای کسانی که چند چیز گرانبها که کوک روح ما به ما حقیقی شویم. دیگران ما از دست رفته و شاید ما با خشم در سکوت, در حمله به خانه های ما و تحقیر و بی عدالتی از این همه اما در زمان خاطرات پژمرده و ما را فراموش کرده و آنها را به این چیزهای جزئی. هر چند حتی این می تواند سطح در ذهن ما به طور تصادفی لحظات مورد علاقه شطرنجی ژاکت آنها گرفته بودم دور کلاسیک کوکتل, مجموعه, و ما می خواهم احساس اضطراب سخت و ناگهانی که اگر اینها بخش هایی از خودمان ما می خواهم از دست داد. نه بخش اصلی مطمئنا. نیست ما بزرگتر از آن است ؟ و در عین حال از دست دادن.


این داستان منتشر شد با این تواریخ در حال حاضر اصلی داستانی کوتاه با الهام از عناوین امروز.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی