‘کوتاه اندیش.’ کارشناسان بهداشت و نگرانی مغلوب ساختن پیشی جستن یخ در ایالات متحده کمک های مالی که به عنوان جهانی مبارزه با بیماری همه گیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک تجمع مبارزات انتخاباتی در ایالت آریزونا در سال 2016 قبل از اینکه رئیس جمهور منتخب.

گیج Skidmore/فلیکر (CC BY-SA 2.0)

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امروز او را به حالت تعلیق در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در انتظار 60 تا 90 روز تحقیق چگونه این سازمان به کار گرفته شده پاسخ به کروناویروس بیماری 2019 (COVID-19) بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از “شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus” در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز در این شب گفت: “همه می دانند چه چیزی در رفتن وجود دارد.”

افراد درگیر در این بیماری همه گیر پاسخ در سراسر جهان واکنش نشان داد و با وحشت به اخبار. “این یک کوته بینانه تصمیم گیری خواهد شد که فاجعه برای آژانس می گوید:” Devi Sridhar جهانی بهداشت متخصص در دانشگاه ادینبورگ در انگلستان است. “ما نیاز داریم که بیشتر از همیشه به حمایت همه کشورها به خصوص کم و متوسط درآمد هستند.”

حرکت معکوس است و “برگ ایالات متحده و جهان کمتر امن می گوید:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی که به رهبری آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی را در واکنش به این فاجعه تلاش های تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما. “این است که شفاف تلاش برای تغییر سرزنش دولت آمریکا را شکست.”

در پاسخ به تهمت و تهدید هفته گذشته که او ممکن است برش که بودجه این سازمان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به شدت از رهبران جهان خواست به سیاسی همه گیر. “ما بسیاری از کیسه های بدن در مقابل ما اگر ما رفتار کنند” گفت: Tedros.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست چقدر پول او در نظر دارد برای قرار دادن در خود نگه دارد. در که 2 سال 2018-19 بودجه چرخه آمریکا بزرگترین کمک کننده ارائه تقریبا 900 میلیون دلار که 5.6 میلیارد دلار در بودجه است. به طور کلی در کاخ سفید می تواند به تاخیر disbursing پول در حال حاضر اختصاص داده شده توسط کنگره برای یک هدف خاص, اما باید دریافت تایید از کنگره برای لغو چنین هزینه های آشکار. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است قادر به منحرف کردن برخی از وجوه اختصاص به کسانی که به دیگر اهداف مشابه بدون اجازه صریح از کنگره است. آن را به احتمال زیاد خواهد بود دشوار است برای کاخ سفید به پس گرفتن پول در حال حاضر فرستاده شده به چه کسی است.

هنوز هم تهمت را در عمل می تواند به طور قابل توجهی مانع جهانی مبارزه با COVID-19 می گوید: لارنس Gostin مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون. “اگر که نیرنگ سیاسی و بحران مالی آن به سادگی قادر نخواهد بود به ارائه رهبری است که بسیار ضروری و مورد نیاز در این زمان منحصر به فرد در تاریخ بشر است.”

وی در روز است که چه کسی برای اولین بار “و” کمپین پرواز” در سمت چپ اتیوپی حمل لوازم پزشکی به کشورهای آفریقایی برای کمک به آنها در مبارزه با COVID-19. “است که در میانه حمایت جهانی از تلاش های نظارت و مقیاس بالا از تست و پاسخ در پایین و کشورهای با درآمد متوسط در سراسر جهان می گوید:” متی Kavanaugh جهانی بهداشت محقق در دانشگاه جورج تاون. “Hobbling که پاسخ نه فقط ظالمان آن را فوق العاده بد برای بهداشت عمومی آمریکا در لحظه ای که همه ما آموخته دردناکی که چگونه به راحتی این ویروس حرکت از خارج از کشور به سواحل آمریکا.”

در کنفرانس مطبوعاتی خود تهمت اشاره کرد که چین منجر کمتر از 40 میلیون دلار برای کسی که بودجه سالانه در حالی که ایالات متحده قرار می دهد در بیش از ده برابر این مبلغ است. “به عنوان سازمان پیشرو در حمایت ایالات متحده موظف است برای اصرار بر مسئولیت پذیری کامل” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. او گله و شکایت در مورد آنچه که او به نام چه کسی را “فاجعه بار تصمیم” به مخالفت با ممنوعیت سفر است که او گفت: “قرار داده و صحت سیاسی بالاتر از اقدامات صرفه جویی در زندگی.” او ادعا کرد او ممنوعیت اجازه می دهد اتباع خارجی از چین به ایالات متحده آمریکا را که موثر واقع شد و در 2 فوریه را نجات داده است “هزاران و هزاران نفر از زندگی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن لیست طولانی از شکایات شامل اظهارات که موفق به سرعت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC) که “هزینه زمان با ارزش” و یک شکست برای بررسی “اطلاعات معتبر به گمان انسان به انسان انتقال در دسامبر 2019.”

چین اطلاع داده که در تاریخ 31 دسامبر که آن را به حال یک خوشه از غیر قابل توضیح ذات الریه و آژانس پس از مختصر بررسی این گزارش در رسانه های اجتماعی 4 ژانویه. فلن اشاره می کند که شیوع بیماری اغلب گیج کننده زمانی که سطح آنها. “این طبیعت در حال ظهور بیماری های عفونی است که درک ما از یک رمان بیماری ها و اطلاعات موجود در تغییرات,” او می گوید.

فلن موافق است که یک PHEIC باید اعلام شده است در اولین جلسه ای که کمیته اضطراری در 23 ژانویه. این که اعلام وقوع یک PHEIC یک هفته بعد در تاریخ 30 ژانویه. که در آن نقطه کمتر از 100 مورد گزارش شده بود در خارج از چین و بدون مرگ و میر. اما فلن یادداشت “کشورها لازم نیست که صبر کنید برای یک PHEIC اعلام شروع به آماده شدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر شکایت در مورد چین محدودیتی برای محققان وجود دارد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مطالعات به منشاء شیوع است. که overreliance در چین برای اطلاعات “ناشی از افزایش 20 برابر در موارد در سراسر جهان و آن را ممکن است بسیار بیشتر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا که شیوع می توانست موجود در منبع آن است. “این که نجات جان هزاران نفر و اجتناب اقتصادی در سراسر جهان آسیب برساند.” تهمت نیست استناد به هر گونه شواهد علمی به این اظهارات.

یک خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی امروز خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد خود و ستایش از چین در ماه ژانویه است. در 24 ژانویه تهمت ارسال یک صدای جیر جیر که گفت: “چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار کردن هست. به طور خاص از طرف مردم آمریکا, من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اول رد, سوال, اما پس از آن گفت: “اگر من خیلی خوب به چین چطور من تنها… رهبر یک کشور که بسته ما مرز محکم در برابر چین گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. زمانی که خبرنگار نگه داشته و فشار نقطه, او در قطع کردن. “لطفا, که, کافی,” او گفت:. (در واقع ایالات متحده بود نه اولین و یا تنها ملت به نوار اتباع خارجی از چین از ورود.)

چین شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد هر دو توسط جامعه بین المللی و شهروندان خود را برای خاموش کردن پزشکان در ووهان که در آن شیوع ظاهر در اواخر ماه دسامبر. آن هم نه به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کشف جدید کروناویروس که برای اولین بار گزارش شده توسط وال استریت ژورنال در 8 ژانویه. اما چین در اواخر فوریه خوش آمدید یک تیم بین المللی از دانشمندان سازمان که به تور کشور و اطلاعات در مورد گسترش ویروس وجود دارد و پاسخ, که منجر به یک مفصل به طور گسترده ای مورد بحث و بررسی گزارش.

سلامت محققین با اشاره به این که بودجه است که متناسب با الگوی جهانی آن است که قرار است به بازی. این سازمان به طور کلی هزینه های کمتر از بودجه برخی از بیمارستان های بزرگ در ایالات متحده است. کمتر از یک پنجم از بودجه خود را می آید از “ارزیابی مشارکت” اساسا حق عضویت پرداخت شده توسط 194 کشور را تشکیل می دهند که. بقیه سازمان بودجه می آید از کمک های مالی ایالات متحده بزرگترین اهدا کننده. “به هر یک از شیوع را نشان می دهد کشورهای انتظارات برای این که تراز وسط قرار دارد با محدودیت های مالی و سیاسی و حقوقی مقامات همان کشور تنظیم شده در این سازمان می گوید:” فلن.

در مصاحبه ای در ماه دسامبر که مدیر کل Tedros گفت: علم است که که با تکیه بر فقط چند اهداکنندگان چپ سازمان آسیب پذیر است. “اگر یکی از آنها حاضر به ادامه کمک های مالی” او گفت:, “چه کسی می تواند به یک شوک جدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>