کوتاه رادیوتراپی برای درمان سرطان روده بیماران در طول COVID-19

بین المللی پانل سرطان کارشناسان توصیه می شود یک هفته دوره رادیوتراپی و به تاخیر انداختن عمل جراحی به عنوان بهترین راه برای درمان بیماران مبتلا به سرطان روده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

کوتاه دوره درمان شامل بالاتر با شدت تابش به جای پنج هفته از پرتودرمانی همراه با شیمی درمانی. عمل جراحی است که به طور معمول اتفاق می افتد یک تا دو هفته پس از پرتودرمانی می تواند با خیال راحت به تعویق افتاد تا 12 هفته می گویند این کارشناس پنل.

این رویکرد بر اساس آخرین تحقیقات شواهد را حفظ بهترین شانس موفقیت درمان این بیماری در حالی که در همان زمان کاهش عوارض جانبی درمان و خطرات ناشی از COVID-19 عفونت است.

افراد مبتلا به سرطان روده هستند بیشتر مستعد ابتلا به عوارض شديد از COVID-19 زیرا سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف است. کوتاه تر-دوره پرتو درمانی اجتناب از نیاز به شیمی درمانی که بیشتر سرکوب سیستم ایمنی بدن. این همچنین بدان معنی است که به طور قابل توجهی کمتر در بیمارستان ملاقات اجازه دادن به بیماران برای حفظ اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

دیوید Sebag-فیور استاد انکولوژی بالینی در دانشگاه لیدز و افتخاری بالینی انکولوژیست با لیدز آموزش بیمارستان NHS Trust که منجر خبرگان گفت: “COVID-19 بیماری همه گیر جهانی است, اضطراری و ما نیاز به کار به سرعت به شناسایی تغییراتی که به نفع بیماران است. توصیه های ما منتشر شد 20 روز پس از جلسه اول ما.

“این روند به طور معمول طول می کشد بسیاری از ماه اگر نه سال.”

نوشتن در مجله رادیوتراپی و انکولوژیپانل ساخته شده از سرطان کارشناسان از سراسر اروپا می گویند این امکان وجود دارد که بیمارستان ها ممکن است در تلاش برای ارائه فعلی رویکردهای درمانی به عنوان COVID-19 اثرات در بیمارستان سطح نیروی انسانی.

این کارشناس پنل توصیه های را می توان در اینجا یافت نشد: https://www.thegreenjournal.com/article/S0167-8140(20)30173-0/pdf

15 – قوی پانل متشکل از محققان که رهبری تعریف مطالعات. تحقیقات آنها نشان می دهد که عمل جراحی می تواند با خیال راحت با تاخیر 12 هفته. شانس درمان موفق هستند نگهداری می شود و بعد از عمل عوارض جانبی کاهش می یابد. این اجازه می دهد تا عمل جراحی به برنامه ریزی پس از اوج این بیماری همه گیر.

توصیه به استفاده از کوتاه تر-دوره رادیوتراپی به دنبال یک مطالعه عمده بودجه توسط شورای تحقیقات پزشکی بریتانیا و به رهبری پروفسور Sebag-فیور که نشان نفع یک هفته دوره پرتو درمانی.

استاد Sebag-فیور افزود: “ما دستورالعمل را در یک نتیجه بسیار قابل توجهی تغییر در درمان در سراسر جهان است. در طول COVID-19 گیر ما بیماران را از مزایای استفاده از یک موثر تر و امن تر رادیوتراپی درمان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه لیدز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>