در اکتبر سال 2017 یک سیارک-شکار تلسکوپ در هاوایی شناسایی شده چیزی غیر معمول است. سیگار برگ به شکل شیء مورد دو بار اندازه برج ایفل بود و رزرو آن گذشته زمین در حدود 60000 کیلومتر در ساعت—و به نظر می رسد شتاب. شناخته شده به عنوان ‘Oumuamua یک هاوایی به معنی کلمه “طلایه دار” جسم به ویژگی های هر دو یک ستاره دنباله دار و سیارک. آن را عجیب و غریب, ویژگی های چراغ ستاره شناسان به این نتیجه شد که در آن یک کیهانی interloper: یک غول تکه از سنگ تشکیل شد که در یکی دیگر از سیستم ستاره و لعنتی در یک سفر از طریق فضای بین ستاره ای میلیاردها سال پیش.

‘Oumuamua اولین interstellar شی تا کنون شناسایی شده در سیستم خورشیدی ما است. در سه سال گذشته شده است وجود دارد یک جریان ثابت از مقالات پژوهشی hypothesizing در مورد منشاء آن و شیمی و حتی این احتمال که ممکن است آن را یک فضاپیمای بیگانه. سیارک است که به سرعت در حال عقب به اعماق فضا است که باعث می شود آن را دشوار برای مشاهده با استفاده از تلسکوپ های روی زمین است. این به این معنی است که بسیاری از سوالات در مورد ‘Oumuamua ممکن است هرگز پاسخ داده شود—مگر اینکه البته ما ارسال یک فضاپیما به رهگیری آن است.

این است که هدف از پروژه شلیاق یک ماموریت پیشنهاد شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی به نام ابتکار برای Interstellar مطالعات که بودجه آموزش و پرورش و پروژه های تحقیقاتی با تمرکز بر مصرف ما را به ستاره. این گروه اعلام کرد پروژه شلیاق فقط دو هفته پس از ‘Oumuamua را کشف و در Acta Astronautica منتشر خواهد شد نسخه به روز شده خود را ارائه ماموریت شکار سیارک.

“ما در حال حاضر می دانم که چنین ماموریت حداقل در اصل دست یافتنی است می گوید:” نرم افزار توسعه دهنده آدم Hibberd داوطلب با این طرح ساخته شده است که این نرم افزار برای طراحی پروژه شلیاق را در مسیر. “ممکن است علمی بازگشت فوق العاده ای خواهد بود و ممکن است اساسا تغییر درک ما از جایگاه ما در جهان است.”

‘Oumuamua در حال حاضر در حال دور شدن از زمین در حدود دو برابر سرعت ویجر 1 سریع ترین فضاپیما تا کنون ساخته شده است. سیارک سفر حدود 500 میلیون مایل در هر سال—متوسط فاصله بین زمین و مشتری—که به معنی آن را وارد فضای بین ستاره ای گاهی اوقات در اواخر 2030s. برای سازگاری با سیارک پروژه شلیاق پیشنهاد راه اندازی یک فضاپیما در یکی از قدرتمند ترین راکت—یا SpaceX را فالکون سنگین و یا ناسا آینده فضا راه اندازی سیستم و با استفاده از گرانش کمک از سیاره مشتری و خورشید به تیرکمان بچه گانه و صنعت به سمت سیارک. این فضاپیما خواهد بود مجهز به یک تقویت کننده موشک که آتش آن را به عنوان شلاق در اطراف خورشید به کمک به آن را به سرعت.

پروژه لیر جدید ماموریت پیشنهاد نشان می دهد راه اندازی این فضاپیما به عنوان به زودی به عنوان 2030. آن را رهگیری ‘Oumuamua در اطراف 2049 زمانی که این سیارک در حدود پنج برابر دورتر از خورشید از پلوتون. به خاطر مقایسه ویجر 1 که رفته عمیق تر به فضای بین ستاره ای از هر انسانی ساخته شی در تاریخ سفر کرده است 15 میلیارد مایل در 40 سال است. پروژه شلیاق فضاپیما را به سفر 20 میلیارد مایل در نصف آن زمان.

“متاسفانه ما فقط می توانید راه اندازی هر سال ما می گوید:” Hibberd. “به ماموریت های عملی با استفاده از تکنولوژی فعلی ما متکی به مشتری در نظر گرفتن یک نقطه خاص در آن 12 سال در مدار به دور خورشید و بنابراین فرصت ها به دنبال حدود 12 سال چرخه.”

مارشال Eubanks این دانشمند ارشد در فضایی طرح های یک شرکت مشغول به کار در سیستم های ماهواره ای و coauthor از پروژه جدید شلیاق کاغذ می بیند ماموریت به عنوان یک سنگ پله به سمت بلند پروازانه تر interstellar ماموریت. برای مثال دستیابی به موفقیت Starshot یک interstellar ماموریت bankrolled توسط میلیاردر یوری میلنر می خواهد به استفاده از لوله لیزر برای ارسال ناوگان تصویر بند انگشتی-پروب اندازه به ما نزدیک ترین ستارگان همسایه آلفا قنطورس. Eubanks می گوید که یک interstellar ماموریت به ‘Oumuamua خواهد بود “به مراتب ساده تر” از سفر به آلفا قنطورس. اما او اذعان دارد که این ماموریت را هنوز هم به صورت یک میزبان از چالش ها از جمله به سادگی پیدا کردن ‘Oumuamua در بیابان از فضای بین ستاره ای.

“وجود دارد بسیار قوی توجیه علمی برای یک ماموریت به یک interstellar شی می گوید:” Eubanks. “سوال ما در حال حاضر مواجه است: چه واقع بینانه است؟”

در این مرحله هر interstellar ماموریت longshot که باید غلبه بر یک میزبان از ویژگی های چالش ها و بودجه معضلات. اگر هدف این است که به سادگی به یک interstellar جسم ما احتمالا می تواند بهتر از انتظار برای آنها را به ما به جای تعقیب آنها فراتر از منظومه شمسی می گوید: Darryl سلیگمن یک اخترفیزیک دانشجوی دکتری در دانشگاه ییل. “Interstellar اشیاء باقی مانده مواد از ستاره ها و سیارات تشکیل شده است که در جایی دیگر در کهکشان و آنها که فدرال اکسپرس می خواهم مستقیما به زمین می گوید:” Seligman. “شما نمی توانید نه امکان استفاده از چیزی شبیه به آن.”

در سال 2018 Seligman و مشاور ییل نجوم پروفسور گرگوری Laughlin نویسنده مقاله که نشان داد ممکن است برای رهگیری interstellar اشیاء عبور از درون منظومه شمسی با استفاده از در حال حاضر در دسترس موشک و فضاپیما فن آوری است. سلیگمن و دیگر ستاره شناسان محاسبه شده است که منظومه شمسی است که به احتمال زیاد غرق در interstellar اشیاء—ما نه تنها بسیار خوب در پیدا کردن آنها نشده است. (در واقع یک دوم interstellar شی 2I/Borisov کشف شد تنها یک سال پس از ‘Oumuamua توسط یک ستاره شناس تازه کار در کریمه.) ستاره شناسان امیدوارم که زمانی که نسل جدیدی از لوله تلسکوپ مانند شیلی بزرگ همديد بررسی تلسکوپ آمده حاضر ما شروع به پیدا کردن interstellar اشیاء به طور منظم.

متوقف کردن یک interstellar شی است که عبور از نزدیکی زمین است همه چیز در مورد زمان بندی. با به اندازه کافی هشدار دهنده پیش از آن می شود نسبتا آسان به راه اندازی یک فضاپیما از زمین با سرعت به اندازه کافی برای رهگیری یک interloping ستاره دنباله دار و یا سیارک یک مانور که سلیگمن در مقایسه با “پله در جلوی اتوبوس.” ستاره شناسان شناسایی شده ‘Oumuamua فقط قبل از آن شروع سفر خود را در خارج از منظومه شمسی ما است که راه بیش از حد دیر به راه اندازی یک ماموریت رهگیری. اما اگر ما تا به حال یک فضاپیما در اطراف نشسته و آماده برای رفتن به زمانی که ‘Oumuamua پرواز سلیگمن و Laughlin در بر داشت که ما می تواند آن را پرداخت مراجعه کنید.

سال گذشته آژانس فضایی اروپا تایید شده ستاره دنباله دار رهگیر ماموریت که ممکن است اولین سفینه فضایی برای انجام یک پرواز از یک interstellar شی. در 2028 ستاره دنباله دار رهگیر راه اندازی خواهد شد به L2 یک نقطه در فضا که در آن کشش گرانشی زمین و خورشید لغو هر یک از دیگر. L2 است که در اصل یک پارکینگ برای فضاپیما و ستاره دنباله دار رهگیر قطع خواهد شد وجود دارد تا زمانی که آن را می یابد در یک هدف—یا بکر ستاره دنباله دار ساخت اولین سفر به درون منظومه شمسی و یا یک interstellar شی.

زمانی که ستاره دنباله دار رهگیر روش علامت آن آن را تقسیم به سه کوچکتر فضاپیما است. یکی را نگه دارید و آن فاصله گرفتن عکس و جمع آوری اطلاعات حدود 600 مایل از ستاره دنباله دار. دو نفر دیگر سقوط خواهد کرد به سمت ستاره دنباله دار هسته برای نمونه گاز و گرد و غبار پرواز کردن سطح آن و اندازه گیری آن میدان مغناطیسی. ستاره دنباله دار رهگیر را به دانشمندان کمک کند دست آوردن یک ایده بهتر از ما چگونه منظومه شمسی شکل گرفته تحصیل در رشته حفظ یک قطعه از تاریخ اولیه آن. و اگر ستاره دنباله دار اتفاق می افتد به یک interstellar هدف آن ارائه یک پنجره به شکل گیری یک بیگانه در منظومه شمسی است.

معنی یک ماموریت برای رهگیری ‘Oumuamua در فضای بین ستاره ای است که قطعا از روی میز? نه لزوما. 2I/Borisov نگاه دقیقا مانند آنچه که ستاره شناسان فکر یک interstellar شی نگاه می خواهم—عادی یک ستاره دنباله دار—و سلیگمن می گوید ما می توانیم انتظار interstellar اشیاء در آینده می شود مشابه است. اما ‘Oumuamua است عجیب و غریب. به عنوان آن را وارد درونی منظومه شمسی آن را خارج می گردند plumes گاز مانند یک ستاره دنباله دار آن حال عجیب و غریب شکل کشیده شد غلت پایان-بیش-end و آن را کمی شتاب بدون هیچ دلیل واضح. اگر ما کشف بیشتر interstellar اشیاء و هیچ کدام از آنها شبیه ‘Oumuamua آن ممکن است ارزش تعقیب سیارک فراتر از منظومه شمسی به مطالعه آن به عنوان یک نمونه منحصر به فرد.

“اگر ما پیدا کردن اشیاء بیشتر مانند ‘Oumuamua من فکر می کنم تمایل به دیدن آن شیء خاص را کاهش می گوید:” Eubanks. “اما اگر در 10 سال هنوز هم تنها یکی از آن نوع که ما در بر داشت من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار جذاب تر برای رفتن وجود دارد.”

اگر چه این طرح برای Interstellar مطالعات برنامه ای برای انتشار طرح برای یک پروژه شلیاق فضاپیما هیچ نشانه ای وجود دارد که آن را تا کنون ساخته شده است. حتی اگر آن را از لحاظ فنی امکان پذیر است بر روی کاغذ این امر هزینه های زیادی از پول برای شکار یک سیارک فراتر از منظومه شمسی است. پیشرفته فضاپیما برای سفر بین ستاره ای ارائه شده توسط سازمان های مستقل در گذشته, اما آنها هرگز به ثمر رسید. در عین حال در حال حاضر که مقامات ناسا به طور جدی به فکر سفر بین ستاره ای, مفاهیم مانند پروژه شلیاق مارس استوک رادیکال فکر کردن در مورد نیاز به صورت اختصاصی ماموریت فراتر از منظومه شمسی است.

پروژه شلیاق است به احتمال زیاد به پایان رسید تا بودن یک آزمایش فکری و یا یک مکالمه استارت به جای طرح برای یک ماموریت واقعی. اما اگر سلیگمن درست است ما ممکن است مجبور به تعقیب ‘Oumuamua از طریق کیهان به نزدیک شدن به این فضا عجایب. وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد interstellar بازدید کنندگان از عبور از حیاط خلوت خود ما.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه UFO sightings شد یک آمریکایی وسواس
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im