باید حیوانات آزمایش می شود برای coronavirus?

یک سگ با پوشیدن ماسک در شانگهای.

رویترز/Aly آهنگ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

پنج شنبه گذشته اولین گربه آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. این گربه تا به حال اسهال و استفراغ و تنگی نفس و آن را به حال پایین آمدن با COVID-19 حدود 1 هفته پس از آن مالک بلژیک مقامات بهداشتی اعلام کرد.

همان روز در هنگ کنگ کشاورزی شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست گزارش داد که 17 سال سن سگ پشمالوی سیاه پومرانیا—بود که در ابتدا آزمایش “ضعیف مثبت” برای SARS-CoV-2—تا به حال واقع شده است آلوده به این ویروس به احتمال زیاد توسط مالک آن و یا انسان دیگری.

در عین حال با وجود این موارد—و یک سوم سگ که آزمایش مثبت برای coronavirus در هنگ کنگ در اوایل این ماه—تعداد حیوانات مبتلا COVID-19 محدودتر در مقایسه با انسان در مجموع در حال حاضر تخمین زده می شود بیش از 800,000. و کارشناسان از جمله کسانی که در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) در ادامه به تاکید است که سگ و گربه در برخواهد داشت خطر کمی برای مردم است. “CDC ندارد, شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند گسترش COVID-19 و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم حیوانات خانگی ممکن است منبع عفونت بر اساس اطلاعات ما در این زمان” کیسی بارتون Behravesh, مدیر این آژانس یکی بهداشت در مرکز ملی در حال ظهور و زئونوز بیماری های عفونی می گوید علم.

هنوز دامپزشکان می خواهید اطلاعات بیشتر. هر چند انسان آزمایش ممکن است کار بر روی حیوانات آنها در تامین کوتاه مدت هستند و دامپزشکان ترجیح می دهند گونه های خاص آزمون به هر حال. چندین آزمایشگاه توسعه داده اند یک SARS-CoV-2 آزمون برای حیوانات خانگی اما هیچ کدام را آغاز کرده است به طور گسترده اداره آن است. وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) توصیه کرده است در برابر آن و بسیاری از کارشناسان نگران هستند در مورد گسترش بی جا و ترس—به خصوص در میان گزارش هایی که برخی از صاحبان شروع به رها کردن حیوانات خانگی خود را. “حتی اگر ما هیچ شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی می تواند انتقال ویروس ما به شدت نیاز به [بیشتر] شواهد یک راه یا دیگری می گوید:” تیموتی Baszler مدیر اجرایی واشنگتن حیوانات بیماری تشخیصی آزمایشگاهی (WADDL) که اعلام کرد 2 هفته پیش که آن را در حال توسعه یک COVID-19 آزمون برای حیوانات خانگی.

WADDL ایجاد آن تست به درخواست های محلی و فدرال حیوانات, سازمان بهداشت و درمان. مقامات نگران بودند چرا که یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington—سایت یکی از اولین متحده خوشه شیوع COVID-19 در اوایل ماه مارس بود همچنین به تعدادی از ساکنان’ گربه. سگ و گربه و به اشتراک گذاری بسیاری از همان گیرنده های سلولی ما که ویروس ها می توانند با اتصال به و در طول سال 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی شدید (یک coronavirus نسبی از SARS-CoV-2) دانشمندان گزارش دادند که گربه می تواند از آلوده شدن با این ویروس و انتقال آن به دیگر felines.

WADDL را SARS-CoV-2 پت آزمون مشابه آزمون انسان: آن را با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز (PCR) برای تقویت RNA از ویروس. Baszler می گوید تیم خود را توسعه داده و آن را با ده ها تن از آرشیو نمونه از بینی و گلو سواب از گربه ها و سگ های جمع آوری شده از غرب ایالات متحده که برخی از آنها کشت با SARS-CoV-2. هر چند هیچ یک از این حیوانات تا به حال COVID-19 آزمون قادر به انتخاب کنید تا این ویروس در کشت نمونه در حالی که گزارش مثبت کاذب برای دیگر coronaviruses. Baszler می گوید: سازمان بهداشت جهانی را تایید کرده است و تشخیصی که WADDL می توانید شروع به تست تا 100 حیوانات خانگی در روز در صورت نیاز.

IDEXX آزمایشگاه شبکه ای جهانی از بیش از 80 تشخیصی آزمایشگاه همچنین اعلام کرد SARS-CoV-2 آزمون برای حیوانات در اواسط ماه مارس. مانند WADDL تست آن را بر اساس PCR و توسعه داده شد با استفاده از نمونه های از گربه ها و سگ ها. (در IDEXX مورد تست و توسعه و استفاده از اسب و نمونه بیش از حد.) این شرکت با تجزیه و تحلیل بیش از 4000 نمونه از جمله نمونه های از حیوانات با اختلالات تنفسی. “همه دوباره منفی می گوید:” جیم Blacka ارشد شرکت مدیر. “اگر وجود دارد یک نیاز برای شروع تست, حیوانات خانگی, ما آماده برای تجاری آن و آن را به طور گسترده ای در دسترس است.”

اما وجود موانع برای اجرای هر آزمون. اولین مسئله این است که عدم ضرورت. با توجه به این که حدود 150 میلیون سگ و گربه در ایالات متحده به تنهایی اگر حیوانات خانگی می تواند به آسانی گرفتن COVID-19 ما خواهد بود از دیدن تن از موارد در حال حاضر می گوید شلی رنکین یک میکروبیولوژیست در دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده دامپزشکی. “هنوز هیچ کس گزارش سنبله” در عفونت های تنفسی در سگ ها و گربه ها.

حتی سه حیوانات خانگی که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس نباید صدا زنگ می گوید: Jonathan اپستاین معاون علم و توسعه در EcoHealth داد, یک سازمان غیر انتفاعی که آهنگ در حال ظهور بیماری در حیوانات است. “تشخیص RNA متفاوت از [حیوانات] ریختن عفونی ویروس,” او می گوید. “تمرکز ما در حال حاضر باید بر روی انسان به انسان انتقال زیرا این چیزی است که رانندگی با این بیماری همه گیر.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده منتشر پرسش و پاسخ هفته گذشته هشدار داد که در برابر حیوان خانگی تست. “در این زمان تست برای حیوانات همدم خواهد شود و اگر حیوانی و مقامات بهداشت عمومی موافقت تست باید رخ دهد به دلیل یک لینک به یک انسان شناخته شده است در مورد COVID-19” آن را می خواند. “ما نمی خواهد در تست کلی حیوانی همراه مردم است.”

سند رنکین استدلال می کند به طور موثر مانع از آزمایشگاه های گسترده از تست همراه حیوانات برای SARS-CoV-2 بدون USDA تایید. Baszler می گوید: توصیه مفید هستند چرا که معلوم نیست چه اگر یک حیوان خانگی تست مثبت برای ویروس. “اگر شما یک مثبت سگ در یک خانه که در آن هیچ کس دیگری بیمار است, چه چیزی شما را با آن حیوانی ؟” او می پرسد. “آیا شما شده است ؟ کجا ؟ و کسی که تصمیم می گیرد وقتی که قرنطینه می شود برداشته است؟” عجله به تست بدون یک نقشه راه او می گوید: “فقط ایجاد وحشت و نگرانی و ترس است.”

Baszler می گوید که او در حال همکاری با مقامات دولتی دامپزشکی به منظور توسعه یک طرح برای حیوان خانگی تست. او می گوید: اگر تلاش های انجام begin اول تمرکز باید بر روی حیوانات در خانه است که در آن انسان در حال حاضر آزمایش مثبت است. اگر آن حیوانات مثبت بودند هم دامپزشکان مطالعه می تواند آنها را برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه این ویروس را تحت تاثیر قرار گربه ها و سگ ها.

اپستین می گوید که حتی اگر COVID-19 صرف می شود فصلی بیماری دانستن حیوانات خانگی نقش مهمی در گسترش ویروسی مفید خواهد بود. اگر حیوانات را گسترش ویروس او می گوید: “شما می خواهم می خواهم به اقدامات احتیاطی اضافی اگر شما از بستگان سالمند مراجعه و یا اگر شما در حال آوردن سگ به خانه های سالمندان به عنوان حمایت عاطفی حیوانات.”

در حال حاضر Behravesh توصیه درمان حیوانات خانگی ما مانند ما در حال حاضر خودمان را درمان. “اگر شما بیمار خود را به محدود کردن دسترسی به حیوان خانگی خود را به عنوان آنجا که می توانید,” او می گوید. “هنگامی که شما راه رفتن سگ خود را اقامت 6 فوت دور از سایر حیوانات است. نمی حیوان خانگی افراد دیگر سگ. همیشه دستهای خود را,” او می گوید. “این واقعا مهم است که مردم وحشت نکنید.”

اپستاین موافق است. “من نمی خواهم به ایجاد نگرانی های غیر ضروری در مورد حیوانات خانگی,” او می گوید با این استدلال که ما ارتباط عاطفی با گربه ها و سگ ها ممکن است مهم تر از همیشه. “در این مشکل جداسازی بار” او می گوید: “وجود دارد که اهمیت به داشتن حیوانات خانگی در زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>