اگر coronavirus همه گیر می شود برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چه طوفان کاترینا بود برای جورج دبلیو بوش, ما ممکن است به عقب نگاه در روز جمعه گذشته در کنفرانس مطبوعاتی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “یکجور دوربین عکاسی شما در حال انجام یک معامله از یک شغل” لحظه. رئیس جمهور نظرات به خبرنگاران در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ستاد در آتلانتا بودند به عنوان همکار من آدم راجرز به طور استادانه توضیح داد سرند با عجیب و غریب و خطرناک دروغ. یکی ایستاده بالاتر از بقیه: trump’s صراحت خلاف واقع ادعا می کنند که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” رئیس جمهور بود یا دروغ گفتن در مورد و یا نادان مرکزی واقع از دولت ایالات متحده botched پاسخ به این بیماری است. که به تنهایی می توانست صفحه اول اخبار: “مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ اعلام کرد ‘هر کسی که می خواهد’ می توانید یک Coronavirus تست.”

در عین حال در اینجا این است که چگونه نیویورک تایمزما کاغذ رکورد در ابتدا تحت پوشش این ادعا: آن را نداشت. این مقاله گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی حتی ذکر است این آزمون در نظر اول; بعد یک مرجع اضافه شد بدون توضیح داد که در این بیانیه نادرست بود. این مقاله توسط کاخ سفید خبرنگار ساخته شده تهمت صدا کاملا ریاست جمهوری با تمرکز بر تلاش های خود را به پروژه آرامش. در چاپ آن زد با تیتر “‘آن به پایان خواهد رسید’: مغلوب ساختن پیشی جستن صالحی برای جلوگیری از وحشت.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

یک بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد آزمون انعطاف پذیری تعدادی از موسسات: بیمارستان, سیستم های حمل و نقل جهانی زنجیره تامین. ما می توانیم اضافه کردن رسانه های جریان اصلی به این لیست. هدف گزارش های خبری ساخته شده است در دو بستر اصول: گزارش حق انتخاب نیست طرف. مغلوب ساختن پیشی جستن را بی سابقه و تعهد به گفت: آنچه که به سادگی نادرست باعث می شود آن را سخت به افتخار هر دو اصول در یک بار. این نهاد سازمان های خبری وحشتناک اتصال, به ویژه هنگامی که بسیاری از محافظه کاران و رئیس جمهور خود را—آماده به حمله با چنگال در حتی کوچکترین بوی لیبرال تعصب. که همواره درست است اما ریسک ناگهان بالاتر است. Coronavirus پاسخ اولین بار است که تهمت بوده است و شخصا مسئول مدیریت بحران است که به احتمال زیاد به علت تعداد زیادی از آمریکایی مرگ و میر. هیچ راهی وجود دارد در اطراف این واقعیت است که این یک سیاسی داستان و همچنین بهداشت عمومی یکی. اگر جریان اصلی مطبوعات است که تا به حال رفتن به کشف کردن که چگونه به مسئول ارائه گزارش در مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی در حال حاضر.

اولین دام برای جلوگیری از stenography: غیرانتقادی رله چه رئیس جمهور گفت: بدون دادن خوانندگان مربوطه زمینه. به عنوان رسانه ای وبلاگ نویس دن Froomkin نوشت: بیش از آخر هفته فاحش مثال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مقصر کمبود آزمون در یک قانون تصویب شده توسط دولت اوباما که برنده است پس از لغو. شما خواهید بود شوکه به یاد بگیرند که با وجود چنین قانون است. که متوقف نمی عناوین مانند “انتقاد Coronavirus پاسخ تهمت امتیاز به دولت اوباما” (NYT) و “مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش اوباما تصمیم برای Coronavirus کیت تست کمبود” (بلومبرگ). هر داستان در زمان چند پاراگراف را به عقب براند در مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند و پس از آن تنها کمی. (“کارشناسان در آزمایشگاه تست گفت: آنها غافل از هر اوباما-دوران حکومت که مانع دولت از اجازه آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون coronavirus در شرایط اضطراری” زمزمه از بلومبرگ قطعه حدود 500 کلمه در.) Froomkin توصیه کشیدن سیاسی خبرنگاران کردن coronavirus در مجموع داستان از آنجایی که آنها در حال آنهایی که آموزش دیده به انتخاب طرف.

اما مشکل حل نمی شود فقط با quarantining سیاسی خبرنگاران. حتی زمانی که نیویورک تایمز خبرنگار بهداشت به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد آزمون این قاب به عنوان یک درگیری بین رئیس جمهور و مشاوران او به جای بین حق و باطل. از آن زمان تا بیش از نیمه راه از طریق خبرنگار بهداشت داستان برای یادگیری وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی تست در دسترس—و حتی پس از آن را به تصویر کشیده شد در نظر او — گفت: او گفت: “پزشکان و بیماران در سراسر کشور باید رنگ بسیار متفاوت عکس از در دسترس بودن تقاضاهای مصرانه برای آزمایش آنها بر این باورند در تامین کوتاه مدت هستند.”

من سعی به ضرب و شتم فردی نگاران سخت در حال کار تحت شرایط سخت است. در واقع نظر من مخالف است: چالش نهادی است نه فردی. آن نیاز به خبرنگاران و سردبیران—به ویژه سردبیران که نوشتن عناوین—به فکر می کنم در مجموع در مورد استفاده از هنجارهای عینی گزارش در راه است که نمی سهوا گمراه کردن خوانندگان است. آن را روی حیله و تزویر, اما آن را می تواند انجام شود. یک نیویورک تایمز داستان از اوایل این ماه (cowritten توسط همان کاخ سفید گزارشگر من انتقاد بالا) اظهار داشت که به سادگی “توسط امیدوار کننده واکسن ‘به زودی’ رئیس جمهور تقریبا قطعا گمراه حداقل برخی از مردم به فکر یک راه حل برای وقوع بود و فقط در اطراف گوشه.” واشنگتن پست‘s, جمعه, داستان, در CDC کنفرانس مطبوعاتی روشن ساخته است که تهمت بود صحبت از الاغ خود را. NPR تا به حال خود را اشتباه اما شنبه قسمت از آن روزانه, اخبار, پادکست یک مدل تلاش: آن را باز کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون ادعا کرد که بلافاصله پس از یکی از میزبان گفت: “این به سادگی درست نیست” همه در 15 ثانیه.

چگونه به سادگی اظهارات نادرست است تنها بخشی از این چالش ، زیرکانه مشکل است تمایل به اسلات داستان آشنا به سازه و در نتیجه ایجاد حس کاذب منظور انسجام و ایمان خوب است. بیش از آخر هفته از زمان انتشار مقاله خوب تحقیق شکستن جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به بحران است. با توجه به این که قطعه کاخ سفید درگیر شده است در “مواج داخلی, بحث در مورد که تا چه حد به در گفتن آمریکایی ها حقیقت” در حالی که “کارشناسان بهداشت می گویند که دولت تلاش کرده است به اعتصاب موثر تعادل بین تشویق آرام ارائه اطلاعات کلیدی و منجر قاطعانه پاسخ.”

این برای تلفن های موبایل مانند مرتب کردن بر اساس چیزی که می تواند اتفاق می افتد در داخل کاخ سفید در طول زمان بحران شدید. شما می توانید تصور کنید که بوش یا اوباما با این سوال که آیا بیش از حد شفافیت می تواند درایو وحشت. اما این است که واقعا چه خبر است در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید? این نظر بسیار محدود نمونه از اظهارات رئیس جمهور داده شده در مورد ویروس مفید گردآوری شده توسط واشنگتن پست خبرنگار رسانه پل Farhi در توییتر

فوریه 2: “ما تقریبا آن را تعطیل کند در آینده از چین است.”

فوریه 26: “[عفونت ها هستند] رفتن بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست.”

4 مارس: “دولت اوباما تصمیم بر تست که معلوم شد بسیار مضر به آنچه ما انجام می دهیم و ما undid که تصمیم چند روز پیش.”

6 مارس: “همانطور که در حال حاضر و دیروز هر کسی که نیاز به یک آزمون می توانید دریافت کنید.”

وجود دارد عدم شفافیت (و یا اگر شما ترجیح می دهید “تلاش برای حمله موثر تعادل”) و پس از آن وجود دارد آشکار mendacity. رئيس جمهور است خودداری اطلاعات حساس; او دروغ است و یا حداقل ساخت چیزهای مورد یک موضوع مرگ و زندگی است. با توجه به مخاطبان در رسانه های سنتی و اجتماعی که باعث می شود او را “تنها قوی ترین نیروی misinforming مردم آمریکا” به عنوان رسانه های منتقد Jay Rosen قرار داده و آن را در توییتر. این یک داستان مهم در حق خود است. اما با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار به عنوان یک “بحث بر سر چه حد به در گفتن آمریکایی ها حقیقت” تحت الشعاع آنچه که واقعا در رفتن است. این می تواند آرامش. Coronavirus ترسناک است. که رهبر پاسخ دولت به طور مداوم گسترش دروغ در مورد آن است که حتی ترسناکتر. اما این بخشی از داستان این رسانه ها نیاز به بگویید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de