استیون Kotler رمان آخرین تانگو در فضای مجازی است که در آینده نزدیک و تساوی در 30 سال کار به عنوان یک روزنامه نگار تکنولوژی. داستان نیز پر از اشاره به برخی از مورد علاقه خود را به داستان های علمی تخیلی نویسندگان از جمله ویلیام گیبسون و فرانک هربرت.

“وجود دارد یک دسته از sci-fi مراجع بافته شده به عنوان نقاط طرح” Kotler می گوید در قسمت 411 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “آنها نه فقط کمی تخم مرغ عید پاک آنها قطعات از طرح. چرا که شخصیت های من بودند sci-fi طرفداران و همچنین پس از آن مرتب کردن بر اساس احساس ساخته شده است.”

پادکست


داستان حول محور جدید گروه مذهبی به نام Rilkeans و همدلی خود را تقویت مواد مخدر Sietch Tabr. Kotler می گوید: او مدل Rilkeans—که نمي راینر ماریا ریلکه, Temple Grandin و فرانک هربرت—در Fremen در تلماسه. “آنها مرتب کردن بر اساس از محیط زیست آمریکا سخت-سمت چپ محیط زیست از ’70s—مخلوط با جنگجوی اسلامی, فرهنگ و ذن بودایی فلسفه و او فقط تحت فشار قرار دادند و آنها را با هم به یکی از این فرهنگ” Kotler می گوید. “که چگونه ادیان همیشه می شود تشکیل شده است.”

Kotler می گوید که اگر Rilkeans در واقع وجود او احتمالا پیوستن به. او می گوید: کار خود را با Rancho de Chihuahua dog sanctuary, که او تاسیس همراه با شادی نیکلسون است قطعا او نشان داده شده قدرت افزایش همدلی است. “هنگامی که شما در رفاه حیوانات و حقوق حیوانات شما با افرادی که واقعا عمیق empaths و همدلی صلیب گونه خطوط,” او می گوید. “آنها احساس می کنید برای حیوانات و گیاهان همان راه دیگر مردم احساس برای کودکان. آن را مانند خودکار سخت-سیم کشی.”

و در حالی که Rilkeans و Sietch Tabr باقی می ماند داستانی برای لحظه ای وجود دارد هیچ گفتن چه آینده ممکن است به ارمغان بیاورد.

“من می دانم که در زیر زمین داروخانه ها که انجام می دهند واقعا چیز عجیب و غریب با psychedelics و حیوانات آگاهی” Kotler می گوید. “من فکر نمی کنم آنها در هر نقطه نزدیک به آنچه که آنها هدف نسبت به, و من فکر می کنم آنها در خارج از ذهن وجود دارد اما مردم با این نوع ایده ها است.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با استیون Kotler در قسمت 411 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

استیون Kotler در Hunter S. Thompson:

“هتل Jerome نوار می شود گردشگران و وجود یک زن—من نمی دانم آنچه که او احتمالا می تواند فکر شده اند. نوار پر شد با مردم و شکارچی به وضوح عجیب ترین-به دنبال شخص در نوار شاید من شد اما او بسیار عجیب و غریب به دنبال بیش از حد در زمان. او پرسید: او را به گرفتن عکس از خانواده اش ، او گذشت او را در دوربین و هر بار به نوعی متوقف شده و بیش از نگاه, در این, چرا که آنها مانند ” آه خدای من چه اتفاقی افتاده?’ و شکارچی شروع به پریدن کرد تا در بالای جدول. او ایستاده بود روی میز اشاره دوربین در زن و او تا به حال بچه ها وجود دارد که وحشت زده بودند توسط این—فریاد, ‘لبخند برای روس ها! لبخند برای روس ها!’ دوباره و دوباره.”

استیون Kotler در cyberpunk:

“من فکر می کنم آن را سخت تر و سخت تر برای مردم را به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف نزدیک ترم آینده همین دلیل است که من فکر می کنم ما دیده ایم چنین عظیم, فانتزی, احیای, و به همین دلیل cyberpunk است مرتب کردن بر اساس از دست رفت کمی به عنوان یک سبک است. من فکر می کنم آن را واقعا سخت است. و من فکر می کنم اکثر مردم زمانی که آنها شروع به نوشتن cyberpunk اجرا به مشکل مشابه من را زد. و من تا به حال استفاده از کار سیمی و پوشش داده شده با فناوری 30 سال پس از من تا به حال خیلی خوب است نگاهی به آنچه در آینده شد و حتی پس از آن سخت بود. پس از آن من جای تعجب نیست که وجود ندارد بسیاری از این, اما من فقط نمیفهمد وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد مثل من که رو به مرگ به عنوان خوانده شده جدید cyberpunk کتاب در هر حال حاضر و دوباره. و معلوم من درست بود.”

استیون Kotler در آگاهی:

“من واقعا سنگسار و من نشسته بود در مقابل ناسا تسلیم در این پیک نیک نیمکت با اندرو Hessel که یکی از برترین مصنوعی زیست شناسان در جهان—و در حال حاضر او در حال اجرا پروژه ژنوم-نوشتن. من او را ملاقات کرده بود شب قبل برای یک ثانیه و او راه می رفت و من به معنای واقعی کلمه مشاهده وزش باد از طریق درختان و آن را نگاه کرد و به یاد داشته باشید, من و سنگسار شد—آن نگاه مانند درختان شد بازی با باد. و من رفت و اگر آنها با بهره گیری از آن این بود که در واقع بازی می تواند شما را اندازه گیری آن ؟ و اندرو راه می رفت تا در آن لحظه و من به او نگاه کرد و رفت ” هی مرد چه تست تورینگ برای درخت آگاهی؟’ و این آغاز دوستی ما. ما شد و بسیار از دوستان نزدیک و پس از آن. اما ما به معنای واقعی کلمه نشسته وجود دارد برای دو ساعت و تلاش برای کشف کردن آنچه که تست تورینگ برای درخت آگاهی ممکن است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • تاریخچه راز از یک جنگ سرد متفکر
  • می خواهید الکتریکی کشتی ؟ ساخت یک باتری بهتر
  • چگونه برای ارتقاء خانه خود را از Wi-Fi و سریع به اینترنت
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de