باید ما به عمد آلوده داوطلب سالم با Covid-19?

چنین مطالعاتی می تواند در سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن—اما معنی عمدا به مردم یک بیماری است که می تواند آنها را بکشند.

در اواخر ماه مارس جاش موریسون نشسته بود در آپارتمان خود در بروکلین نیویورک احساس بدبختی. کار تا به حال آهسته در غیر انتفاعی و او اجرا می شود که طرفداران برای زندگی organ donors و او نگران بود در مورد پدر و مادر خود و اینکه آیا آنها به دنبال دستورالعمل برای ایمن ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر. او شده است می خواهم برنامه ریزی برای بازدید از آنها را در اوایل مارس برای خود 40th anniversary در فلوریدا, اما تا به حال به لغو. “این سخت بود که واقعا غم انگیز,” او می گوید. “من واقعا می خواهید به قادر به دیدن پدر و مادر من به عنوان به زودی به عنوان من می تواند و توان بازگشت به یک وضعیت که در آن شما می توانید انجام این کار است.”

موریسون که 34 است احساس ناتوان است. او می خواست می شود قادر به انجام کاری سازنده. در این زمینه که او در سراسر یک مقاله در مجله بیماری های عفونی است که رو به جلو قرار داده و در این مورد انسان چالش مطالعات Covid-19 واکسن نامزدها. چالش مطالعات عمد آلوده داوطلب سالم با یک پاتوژن به منظور مطالعه یک بیماری و یا تست یک درمان یا واکسن. این مقاله پیشنهاد شده است که با استفاده از انسان چالش مطالعات می تواند در سرعت بخشیدن به توسعه Covid-19 واکسن ماه به طور بالقوه صرفه جویی در هزاران زندگی می کند. “این ایده از سرعت که همه و گرفتن این مسائل انجام شده است که بسیار جذاب” موریسون می گوید. “و من فکر کردم که من شخصا می تواند شرکت در یکی از این.”

پس از تماس با برخی از دوستان موریسون راه اندازی 1 روز زودتر از یک گروه است که طرفداران از طرف داوطلبان به صورت Covid-19 انسانی چالش مطالعات. چنین مطالعات در حال انجام است اما در زمان نوشتن بیش از 24,000 مردم از 102 کشور امضا کرده اند در 1 روز زودتر سایت به ابراز علاقه در نظر گرفتن بخشی در یک. در سطح جهان وجود دارد که در حال حاضر بیش از پنج میلیون موارد گزارش شده از Covid-19 و مرگ و میر 300000. ما باید اجازه دهید مردم داوطلب به عمد در معرض یک ویروس ما می دانیم که گاهی اوقات می تواند کشنده?

چالش مطالعات استفاده شده در تحقیقات واکسن و درمان بیماری هایی مانند مالاریا حصبه و آنفلوانزا است. اما این ایده از عمد افشای مردم به یک بیماری به خصوص یکی که مثل Covid-19 ما هنوز به یک درمان خاص برای این است که اخلاقی مملو. “این نوع می رود در برابر خود تمایل طبیعی به عمد آلوده کسی چیزی می گوید:” Charlier والر رئیس واکسن در ولکام تراست.

در ماه مه سازمان بهداشت جهانی (WHO) قرار دادن با هم یک لیست از معیارهای است که نیاز به ملاقات کرد به Covid-19 انسانی چالش مطالعات اخلاقی قابل قبول است توجیه علمی: چه سود می تواند مانند یک مطالعه ارائه می دهد ؟

استدلال اصلی برای یک انسان چالش مطالعه برای Covid-19 واکسن سرعت است. به طور معمول برای آزمایش یک واکسن محققان را از طریق سه مرحله از آزمایشات انسانی. مرحله یک آزمایش آزمایش این واکسن در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم را به مطمئن شوید که آن را بی خطر است. فاز دو دادگاه به نظر می رسد نشانه هایی که واکسن موثر است برای مثال با دیدن اگر آن را به تولید مورد انتظار پاسخ ایمنی است. در نهایت یک فاز و سه دادگاه تست اگر آن را در واقع مردم را از ابتلا به این بیماری در جهان واقعی است.

فاز سه دادگاه بیشتر هم طول می کشد. آن را شامل یک گروه بزرگتر از داوطلبان با برخی از دریافت واکسن و دیگر دارونما دریافت به عنوان یک کنترل. این داوطلبان پس از آن در مورد رفتن خود به زندگی عادی و محققان ببینید که چگونه بسیاری از مردم در هر گروه و باد شدن به طور طبیعی آلوده.

اما اجازه طبیعت آن دوره را می تواند وقت گیر است. “[یک فاز و سه دادگاه] اغلب می تواند با توجه به بروز بیماری و اغلب شامل هزاران نفر از مردم” والر می گوید. در یک چالش مطالعه داوطلبان داده می شود یا واکسن یا دارونما و عمدا آلوده با ویروس در یک شناخته شده حاضر در زمان کمتر وجود دارد انتظار در اطراف برای دیدن این اثر و بسیاری از شرکت کنندگان کمتر مورد نیاز است. داوطلبان نگه داشته می شود در یک مرکز تخصصی در طول محاکمه برای جلوگیری از انتقال این ویروس به اشخاص ثالث و مطمئن شوید که آنها دسترسی به مراقبت های پزشکی.

بسیاری از محققان اما باور نمی یک انسان چالش مطالعه به طور مستقیم می تواند به جای یک فاز و سه دادگاه. چرا که یک انسان چالش مطالعه کوچکتر است, آن را نمی ممکن است به اندازه کافی جمع آوری داده ها در ایمنی و اثر بخشی از یک واکسن برای برآوردن تنظیم کننده. دادگاه ممکن است دقیقا شبیه, طبیعی, عفونت, و آن را تنها به اطلاعات در پاسخ جوان داوطلب سالم که ممکن است نماینده جمعیت وسیع تر. “من فکر می کنم که آنها نیاز به اجرا در کنار فاز سه آن را یا نه-یا” والر می گوید.

اما یک انسان چالش مطالعه می تواند با این وجود سرعت این واکسن تست با دادن زودتر شاخص که آیا یک واکسن موثر است یا نه. این اطلاع رسانی می تواند تصمیم گیری که در آن محاکمه به جلو حرکت کند و یا آن واکسن برای شروع تولید در مقیاس وجین کردن غیر موثر نامزدها بیشتر به سرعت. انسان چالش مطالعات نیز می تواند آن را آسان تر برای تست بیشتر واکسن نامزدها—وجود بیش از 100 در حال حاضر در حال توسعه برای Covid-19—به طوری که محققان می توانید امیدوار کننده ترین آنهایی که احتمالا در نتیجه نهایی واکسن است که موثر تر است.

علاوه بر بالا بردن سرعت یک واکسن های انسانی و چالش های مطالعات همچنین می تواند جمع آوری با ارزش دیگر, داده های پژوهش برای مثال کمک به روشن کردن مردم چگونه آلوده می شوند و چگونه آنها را به دست آوردن ایمنی نسبت به ویروس.

و آنها می تواند به خصوص مفید است که در آن به طور منظم سه فاز آزمایشی است دشوار یا غیر ممکن است برای انجام به عنوان مثال اگر به اندازه کافی وجود ندارد طبیعی عفونت رفتن در اطراف برای گرفتن نتایج خوب است. ممکن است این مورد با Covid-19: به عنوان بسیاری از مکان ها در حال حاضر مستند اقدامات در محل برای جلوگیری از مردم را از اینکه در معرض این ویروس می تواند آن را دشوار برای دیدن چگونه به خوبی یک واکسن با این نسخهها کار به عنوان هر دو واکسن و گروه کنترل در مرحله سوم دادگاه می تواند به سادگی در تماس با این ویروس. جالب اینجاست که اگر یک کشور در حال انجام است و در حاوی coronavirus آنها ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای آزمایش یک واکسن.

برای برخی از این ضرورت از زمان همه گیر و میل برای سرعت بخشیدن به جستجو برای یک واکسن به معنی انسان چالش مطالعات بسیاری از حس. اما در چه هزینه ؟ ما می دانیم که Covid-19 می تواند باعث علائم شدید و حتی مرگ و ما لازم نیست که یک درمان موثر (فراتر از برخی از شواهد برای داروی ضد ویروسی remdesivir).

طرفداران Covid-19 انسانی چالش محاکمه می گویند که خطر ابتلا به جوان با افراد سالم حداقل است و توجیه شده است که نسبت به مزایای بالقوه سریعتر واکسن. “دلایل متعددی وجود دارد که چرا در این مورد ما باید ادامه با انسان چالش محاکمه می گوید:” نیر ایال مدیر مرکز جمعیت-سطح اخلاق زیستی در دانشگاه راتگرز نیوجرسی و سرب نویسنده این مقاله که الهام گرفته از موریسون برای شروع 1 روز زودتر.

افراد جوان بسیار کمتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 از افراد مسن اگر چه آن سخت است برای قرار دادن یک تعداد دقیق آن در خطر; برخی از گزارش ها نشان می دهد که نرخ مرگ برای افراد زیر 30 سال در حدود 0.03 درصد است. ایال این مقایسه به اهدای کلیه و استدلال می کند که خطر مطرح شده به داوطلبان در یک بشر چالش مطالعه برای Covid-19 بنابراین در زیر آستانه از آنچه در نظر گرفته می شود غیر اخلاقی است. “واضح است که این تحقیقات می تواند در نظر گرفته شود مجاز به ویژه در نور از آن فوق العاده ای بهداشت عمومی اهمیت,” او می گوید.

اما دیگران اختلاف نظر دارند. “من می گویند که استانداردهای موجود می گویند که شما نمی توانید انجام دهید Covid-19 چالش مطالعات می گوید:” چارلز Weijer یک استاد اخلاق زیستی و اخلاق در پژوهش در دانشگاه وسترن کانادا و یک عضو که گروه کاری برای هدایت بشر چالش مطالعات در Covid-19.

در سال 2016 Weijer همکاری یک کاغذ که اعلام بشر چالش مطالعات در بیماری های عفونی “باید محدود به خود محدود و یا به راحتی قابل درمان عفونت.” (خود-محدود کردن عفونت است که می شود بهتر است.) و همچنین خطر مرگ شرکت کنندگان انسانی چالش مطالعات می تواند در معرض خطر از تجربه دیگر اثرات مضر Covid-19 با گزارش علائم از جمله همه چیز را از سردرد و تنگی نفس به لخته شدن خون در ریه و کلیه آسیب می رساند. ما نمی دانیم که چرا حتی برخی از جوان افراد سالم علائم بدتر از دیگران و توجه ما تنها کشف Sars-Cov-2 ویروس کمتر از شش ماه پیش ما نمی دانم زیادی در مورد اثرات طولانی مدت.

ما نیز در ادامه به کشف نشانه های جدید: Weijer نکات برجسته گزارش های اخیر از افراد جوان مبتلا به سکته مغزی مرتبط با Covid-19 و کودکان برگزاری نمایشگاه التهابی با علائم مشابه به بيماری کاوازاکی به عنوان دلیل برای احتیاط باقی می ماند. “من نگرانی عمیق با Covid-19 چالش مطالعات حتی با حمایت در جایی است که مردم می میرند در این مطالعات و مردم را دچار عوارض ناتوان,” او می گوید. “که عمیقا مشکلات من به عنوان یک ethicist.”

به موریسون ریاضی است که هنوز هم ساده است. “حتی در یک جهان که در آن غم انگیز حداقل یک نفر در چالش محاکمه درگذشت, شما در حال صحبت کردن در مورد به نفع جامعه است که شاید از 1000 برابر یا بیشتر از خطر ابتلا به این شرکت کنندگان,” او می گوید.

اما Weijer متقاعد نشده است. “من فکر می کنم کسی یک بار گفت که در یک بیماری همه گیر همه ما utilitarians,” او می گوید. این رویکرد اما نمی مربع به دانشمندان’ وظایف به شرکت کنندگان پژوهش: “ما فقط نمی تواند هر چیزی را برای شرکت کنندگان پژوهش در نام علم, مهم نیست چقدر بزرگ تعدادی از زندگی را نجات داد.” او نگران است که فشار همه گیر ممکن است فشار دانشمندان به شل استانداردهای اخلاقی و یا تصمیم گیری آنها در غیر این صورت ممکن نیست.

و آن را نه تنها خطر ابتلا به شرکت کنندگان منحصر به فرد. در آن اخلاق معیار است که می نویسد که چالش مطالعات باید طراحی و انجام شده به خصوص با دقت برای جلوگیری از آسیب رساندن به اعتماد عمومی در تحقیقات علمی (و به خصوص تحقیقات واکسن) در یک زمان این است که مهم ترین.

سیما شاه دانشیار مدیر تحقیقات اخلاق در Lurie بیمارستان کودکان شیکاگو و همچنین عضو که کار گروه می گوید که ضرورت همه گیر میان باشد باید به تصمیم گیری, اما نه به حدی که تفکر کوتاه مدت طول می کشد بیش از. تصمیم گیری در مورد مطالعات است که می تواند از نظر اخلاقی مشکل ساز می تواند به تضعیف اعتماد در تحقیقات فراتر از coronavirus. “هنگامی که ما در حال نگاه کردن به این در آینده به تاریخ زمانی که این بیماری همه گیر است که در پشت سر ما وجود دارد خواهد بود در دراز مدت عواقب است که ما باید دست به گریبان با آن” او می گوید.

بخشی از مشکل او می گوید که هیچ کامل اخلاقی معادله است که می تواند به هر وضعیت به عنوان هر بیماری ها و همه گیری متفاوت است. “ما باید بهتر frameworks, اما آنها هرگز به طور کامل الگوریتم و یا معادلات چرا که هر بار یک بیماری جدید پدیدار خواهد شد که این ویژگی های منحصر به فرد,” او می گوید. در یک قطعه برای علمشاه و همکاران وضع خود را در چارچوب اخلاقی برای یک Covid-19 انسانی چالش مطالعه اگر چه آنها در مورد اینکه آیا چنین مطالعه خواهد در حال حاضر توان توجیه کرد.

در سال 2017, شاه به ریاست یک پانل که در نظر گرفته اخلاق یک پیشنهاد انسانی چالش مطالعه برای Zika در سال 2017 و نتیجه آن خواهد بود و نه اخلاقی که در آن نقطه حتی اگر Zika است که کمتر خطرناک از Covid-19. او می گوید که یکی از پنل اصلی رزرو با Zika مطالعه پتانسیل خطر ابتلا به اشخاص ثالث که تا به حال توافق برای مطالعه مانند آینده شرکای جنسی از شرکت کنندگان است. اگر Covid-19 شرکت کنندگان در مطالعه نگهداری می شدند در کنترل تسهیلات برای محاکمه شخص ثالث انتقال نمی تواند مانند یک نگرانی است. “اما من نمی خواهم بگویم که هر کدام از آنها آسان است تماس,” او می گوید. “من فکر می کنم دلیل خوبی برای در نظر گرفتن انجام یک Zika ویروس چالش مطالعه که در آن زمان به عنوان به خوبی.”

مانند تحقیقات دیگر چالش مطالعات را باید تایید شده توسط سازمان مربوطه نهادی منطقه ای و یا ملی در بدن; کشورهای مختلف باید سیستم های مختلف بررسی کنید. با توجه به بحث برانگیز طبیعت که گروه می گوید وجود دارد باید تخصصی بررسی مستقل از پیشنهاد چالش محاکمات ملی و یا در سطح بین المللی.

Weijer تصدیق میکند که ممکن است چند مورد که در آن یک چالش مطالعه برای Covid-19 می تواند تصور. یکی از عوامل که ممکن است کمک به نکته اخلاقی در مقیاس است که چقدر از افراد در معرض خطر ابتلا به این ویروس در خارج از مطالعه; اگر وجود دارد به احتمال زیاد کسی خواهد شد Covid-19 هر حال با توجه به سطح بالایی از گردش ویروس این کاهش خطر اضافی ارائه شده توسط شرکت.

او هشدار میدهد اما در برابر انتخاب داوطلبان که بیشتر در زمینه خطر با توجه به نوعی از بی عدالتی اجتماعی. در انگلستان مردم از بام زمینه های نامتناسب به احتمال زیاد در بیمارستان بستری شود و یا می میرند از Covid-19 و جوامع فقیر و کسانی که بدون دسترسی به بهداشت و درمان نیز در معرض خطر بالاتر است. اما singling از این گروه برای داوطلبان خواهد بود استثماری که این امر به معنی بهره گیری از افرادی که در حال حاضر ناعادلانه محروم.

اگر چه بشر با چالش مطالعات می تواند در تئوری سرعت بخشیدن به توسعه واکسن این نیست داده می شود. دقیقا چقدر ما را بهره مند از جمله آزمایشات دشوار است برای پیش بینی و در عین حال این یکی از عوامل کلیدی در وزن ارزش خود را. “این اولین سوال: آیا این در واقع تفاوت دارد؟” شاه می گوید. “اگر آن را نمی تواند اگر آن را به اندازه کافی نیست به احتمال زیاد برای ایجاد اختلاف و سپس آن را به ارزش سرمایه گذاری و آن را به ارزش در معرض داوطلبان به خطر است.”

بخشی از مشکل این است که آن را به زمان برای راه اندازی یک انسان چالش محاکمه به خصوص با توجه به نحوه کوچک ما در مورد Sars-Cov-2 ویروس. محققان نیاز به تصمیم می گیرید که “چالش عامل”—که نسخه و یا نسخه ضعیف از ویروس—به شرکت کنندگان در آن را ساخت و آن را برای استفاده تایید شده. آنها همچنین نیاز به کار کردن چقدر از چالش agentvirus به شرکت کنندگان است. این نیاز به متعادل به طوری که شرکت کنندگان در نمایشگاه نشانه ای از بیماری, اما بدون قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از لازم است. “شما می خواهید به نشانه ای از بیماری بدون داوطلب بودن بیش از حد ضعیف” والر توضیح می دهد.

این فرایند است که به احتمال زیاد به ماه. تخصصی و امکانات قادر به در حال اجرا در این مطالعات نیز باید به شناسایی و آماده و مناسب داوطلبان استخدام. همه از این می تواند معنی است که در آن زمان یک انسان چالش تحقيق آماده, آن ممکن است از دست داده اند برخی از مزیت آن; محققان دانشگاه آکسفورد در حال حاضر داوطلبان استخدام برای فاز دو و سه دادگاه در حالی که ما شرکت مدرن است که امید به اجرای فاز و سه آزمایش در تابستان.

کسانی که فکر می کنم که انسان چالش مطالعات ممکن است با توجه به ارزش برای Covid-19 می گویند که این تنها دلیل دیگری برای شروع به آماده شدن برای آنها در حال حاضر. “از آنجا که کسانی که همه چیز را ما باید شروع به آنها را دیروز می گوید:” ایال. “حتی افرادی که فکر می کنم چالش محاکمه یک ایده بد باید در حمایت از آنها شروع فقط بنابراین ما باید از این گزینه است.”

در زمان آن طول می کشد برای تنظیم یک انسان چالش مطالعه تا همه چیز می تواند تغییر کرده است که آن را بیشتر یا کمتر مطلوب است. ما ممکن است یک درمان بهتر برای Covid-19 که به کاهش خطر ابتلا به داوطلبان و یا ممکن است ما در یک موقعیت که در آن غیر ممکن است به طور منظم انجام فاز سه محاکمات به عنوان مثال اگر به اندازه کافی وجود ندارد در گردش ویروس و یا مردم خود جدا که ممکن است یک انسان چالش مطالعه بیشتر فوری است. از سوی دیگر ممکن است ما کشف جدید اثرات مضر Covid-19 است که آن را بیشتر به مخاطره آمیز برای داوطلبان و یا ممکن است ما پیشرفته به اندازه کافی دور در توسعه یک واکسن در حال حاضر که مطالعه دیگر ضروری به نظر می رسد. مسیر همه گیر خود را نیز ممکن است تغییر کرده است. “این نوع از catch-22,” والر می گوید. “شما می خواهید به صبر برای پیدا کردن, اما در همان زمان اگر شما صبر کنید و سپس شما به تاخیر انداختن همه چیز؟”

“من فکر می کنم که آن را بیش از حد به زودی به سبز-نور چالش مطالعات در حال حاضر, اما آنها به اندازه کافی پتانسیل است که ما باید مقدمات لازم برای انجام آنها و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به آنها را انجام دهد بعد از آن در زمان” شاه می گوید. اما او هشدار می دهد در برابر تعصب مؤثر بر تصمیم گیری های آینده: “ما باید مراقب باشید چرا که اگر شما شروع به سرمایه گذاری در چیزی است که آن را اغلب سخت برای متوقف کردن آن اگر آن را نمی کند در واقع همچنان ارزش است.”

او استدلال می کند که اگر ما به پایان رسید تا انجام انسان چالش مطالعات محققان اخلاقی موظف به بسیاری از داده های جمع آوری شده به منظور به حداکثر رساندن ارزش آنها به جامعه است. نتایج باید به اشتراک گذاشته شود حتی اگر آنها منفی هستند و تلاشها باید هماهنگ شود — اگر مطالعات مختلف استفاده نمی استاندارد دوز, برای مثال, سپس آن را ممکن است به مقایسه نتایج. تنظیم کننده نیز باید خوشحال به استفاده از داده ها. حتی در پایان این روند اگر یک واکسن است که توسعه یافته با استفاده از انسان چالش مطالعات ساخته شده است در دسترس در یک عادلانه مد, این کاهش احتمالی ارزش های اجتماعی.

موریسون اذعان دارد که آن را حل و فصل سوال که بشر چالش مطالعات کار خواهد کرد. “اما آنچه که ما فکر می کنم این است که وجود دارد به اندازه کافی طیف وسیعی از موارد که در آن آنها می تواند مفید باشد که آن را کاملا فوری به انجام همه چیز ما می توانیم برای آماده سازی این عنوان به زودی به عنوان ممکن است در مورد آنها مفید,” او می گوید. او می خواهم برای دیدن یک انسان چالش مطالعه اصلاح حداقل یک ماه زمان لازم به منظور توسعه یک واکسن اما حتی اگر آن را تنها را نجات داد یک روز او فکر می کند زندگی را نجات داد و آن را ارزشمند (از این رو نام سازمان 1 روز زودتر). “اگر مردم درک خطرات آنها می خواهند به آنها را و کسانی که خطرات هستند به احتمال زیاد برای دریافت یک واکسن یک روز زودتر که ما فکر می کنم می تواند توجیه” او می گوید.

برای او ارائه برای شرکت در یک بشر چالش مطالعه آورده حس آژانس. “قادر به داوطلب به یک سازنده بخشی از راه حل است که احساس بسیار توانمند سازی,” او می گوید. “من بسیار به جای کمک و تلاش برای مبارزه با درد و رنج می شود و در مبارزه از فقط منفعلانه تجربه این واقعا غم انگیز, غم انگیز زمان است.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>