توقیف: David Brandon Geeting کابین-تب رویای

هیچ خلاق مختصر? هیچ مشکل. این عجیب و غریب عمری هنوز هم تولید شد از هیچ چیز اما شخصی خود گنجینه ای از چیز قشنگ و کم knacks.

گذشته پنج هفته بر اساس بروکلین, عکاس, David Brandon Geeting شده است محدود به خود تنگ راه آهن آپارتمان خود منزوی در طول coronavirus بیماری همه گیر. Geeting خود را شناخته شده است دمدمی هنوز هم زندگی ترکیب غریب تصاویری که ترکیب نامتجانس بافت با اشیاء روزمره. در سال 2017 Geeting را نگاه متمایز نشان داد تا در سیمی را ابزار آزمایشگاهی بخش است. این روزها هر چند با شهر نیویورک تحت مستند به عنوان یکی از سخت ترین ضربه Covid-19 نقاط مهم او آزادی خود را از دستورات هنر ادارات و کار را برای آنچه که او خواستار یک “خود-قرنطینه اقامت.” کابین تب ناشی از نتیجه ساخته شده در همکاری با سرپا نگه داشتن-سبک-slash-دختر لینا آفتاب پارک بازیگوش سری از تصاویر که Geeting امید می تواند ارائه دهد برخی از coronavirus counterprogramming.

این قسط دوم در ادامه پروژه که در آن سیمی سردبیران عکس صحبت با عکاسان در مورد تجارب خود را در طول Covid-19 خود انزوا. در زیر مصاحبه ویرایش شده برای وضوح.

بث Holzer: شما به انجام این سری از صفحه اصلی خود و یا آیا شما یک استودیو که شما در حال رفتن به ؟

David Brandon Geeting: من یک استودیو, اما من نمی رفتن وجود دارد برای این کار. من فقط از صفحه اصلی کار با آنچه من. من مشغول به کار با حداقل کیت در طول این همه گیر: سه چشمک می زند, یک زن و شوهر از لنز است که اساسا از آن است. به جای راه رفتن در اطراف در خارج به دنبال الهام بخش مانند من به طور معمول انجام من راه رفتن در اطراف به دنبال در آپارتمان من و آمدن به شرایط با آنچه من. من با خودم فکر می کنم “وجود دارد بالقوه در هر یک از این مسائل است؟”

چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید چه می رود به یک ترکیب ؟

من فکر می کنم رویکرد من نسبت به اشیاء روزمره و چگونه من جفت آنها را با هم کمی هتاک. من واقعا با تمرکز بر انتقال هر نوع معنی است. نه من فکر می کنم در مورد چگونه چیزهای مختلف مش با یکدیگر و یا اگر ایده ای قبلا انجام شده است. من سعی کنید به تمرکز بر روی توانایی های بالقوه خود را به عنوان هنر و نه از آنچه که آنها به طور معمول استفاده می شود برای. هدف من در نگاه به اشیاء تقریبا مانند یک کودک خواهد بدون هیچ گونه مفاهیم preconceived.

rocks on towel with happy lemons
“ما این همه مجنون گه فقط تخمگذار در اطراف” Geeting می گوید. مطمئن شوید که شما می توانید شلیک در خانه اما بسیاری از مردم نمی باید این همه. این مرا به یاد که چرا من آن را نگه داشته تمام. این مسائل فقط بزرگ انرژی است.”عکس: David Brandon Geeting

آیا شما احساس می کنید عکس های خود را تغییر داده اند به دلیل همه گیر?

شما می دانید, آن را خنده دار. من همیشه تلاش کرده ام با ساخت کار احساس می کند که واقعا شخصی است و من فکر می کنم چون من هرگز به عکس خانواده من و یا هر چیزی شبیه به آن. اما در حال حاضر که من در گیر در آپارتمان من—گیر با مسائل است که شخصی به من—آن را تقریبا مانند این کار به پایان می رسد تا صمیمی بودن فقط به طور پیش فرض. فقط به خاطر این است که من باید برای کار با.

ما این همه مجنون گه فقط تخمگذار در اطراف. مطمئن شوید که شما می توانید شلیک در خانه اما بسیاری از مردم نمی باید این همه. این مرا به یاد که چرا من آن را نگه داشته تمام. این مسائل فقط بزرگ انرژی است.

چگونه است که آن را همکاری خود را با لینا دوست دختر خود را ؟

او کارشناسی ارشد خود را در مد از پارسونز و او مرا می بیند ساخت حواس پرت کمی هنوز هم عمری تمام وقت, اما منظورم این است که ما هرگز با هم کار می کرد. در حال حاضر هر چند از آنجا که ما در حال از خود جدا و با هم آن را تبدیل به این چیزی که. این فوق العاده است برای من به خارج از منطقه راحتی من و استفاده از برخی از ایده های خود را به عنوان به خوبی به عنوان او را به قدم به دنیای من کمی. من احساس می کنم مثل من ضعف چیزهایی هستند که او در واقع قوی در. مانند من نمی دانم او daintier وقتی که می آید به ترتیبات و یا حلق آویز چیز در ماهیگیری خط. در حالی که من سریع ء و تمایل به چشم پوشی بسیاری از مسائل که من در واقع فکر می کنم کمک به slapdash طبیعت کار من است که آن مجموعه جدا. در طول این زمان زمانی که همه ما کاهش آن بزرگ شده است به همکاری با او چون او مرا نگاه در هر جزئیات در تصویر به جای فقط عجله را از طریق همه چیز.

این واقعا عالی است که دوست دختر خود را نیز تبدیل به سبک خود را! به طور کلی هر چند من شنیده ام عکاسان می گویند که آنها می توانید تصاویر در حال حاضر به دلیل اجتماعی-فاصله گرفته است. اما هیچ کس می تواند مانند که در حال حاضر. آیا شما تا به حال هر گونه موفقیت در همکاری با مردم با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال?

این یک بد شانسی به شنیدن این که برخی از عکاسان نمی تواند انجام دهد آنچه را که آنها باید انجام دهید به دلیل آن نیاز به افراد دیگر. اما واقعا من استفاده می شود به یک مطلب-تبادل نظر و راه کار. در ابتدا من تا به حال در نظر گرفته شده در حال fine art photographer—من شروع کردم حرفه ای ساخت هنوز عمری از چنگال و چاقو زباله و دلار-فروشگاه مسائل است. همانطور که من به دست آورده توجه سردبیران عکس مردم پس از آن از من خواست به همان کسانی که دمدمی تصاویر, اما با یک کیسه ای Chanel در مخلوط انداخته. به عنوان کسی که بسیاری از کار تجاری آن بوده است تا طراوت را به عقب بر گردیم به نداشتن تکیه بر بسیاری از مردم که ممکن است دیدگاه های متفاوت است. آن را به خوبی برای بازگشت به آنچه که من آغاز شده و در وهله اول.

شما در حال گرفتن کمتر کار به دلیل همه گیر?

کاملا. من می گویم که این پروژه تولید شده است بهره و شده اند وجود دارد برخی از سوالات. که خنده دار است چرا که من انجام این کار را صرفا برای خودم نیست چون من در تلاش برای به دست آوردن شغل در طول این زمان تاریک و یا هر چیزی. من فقط فکر می کنم که هر کس خیره در صفحه نمایش خود را در حال حاضر و می تواند با استفاده از چیزی با طراوت نگاه به جای فقط coronavirus news 24/7.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه اگر آن را برمی گرداند هر سال مانند سرماخوردگی?
  • “در اینجا در روح و روان” مجموعه تاریخ شفاهی ایمان در میان همه گیر
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de