این است که قسط اول در ادامه پروژه که در آن سیمی عکس سردبیران صحبت با عکاسان در مورد تجارب خود را در طول Covid-19 خود انزوا. در زیر مصاحبه ویرایش شده برای وضوح.

مگی Steber حرفه ای دارای 40 سال میرسد و او را گرفته به 70 کشور جهان است. نمونه کارها خود را شامل عکس پوشش همه چیز را از جنگ به مد به علم است. این بیماری همه گیر کوروناویروس اگر چه او را از خود جدا در میامی, فلوریدا, صفحه اصلی (همراه با دو گربه سانان هم اتاقی) که در آن او را با تمرکز بر روی یک پروژه دراز مدت با عنوان راز باغ لیلی LaPalma. لیلی Steber را alter ego—و سری عکس است داستان او را از خود جدا می کند. لیلی آگهی بسیار راز زندگی در باغ Steber می گوید: تا این لحظه از نگه داشتن به خود می دهد و او شادی بزرگ. سه سال پیش عکاس دریافت کرد بسیار سخاوتمندانه کمک مالی از جان سیمون گوگنهایم بنیاد در حمایت از این پروژه اما Steber یادداشت لیلی مراقبت می کند اگر کسی دوست دارد با او کار کند. او باعث می شود هنر برای خودش.

آنا الکساندر: چه کار می کنی این روزها به تغذیه خود عکس روح ؟

مگی Steber: دو چیز است: ساخت جدید عکس برای من گوگنهایم پروژه و به دنبال از طریق کتاب عکس از مجموعه من. آه و همچنین ویرایش هنوز کار زیادی در اسلاید است که من هرگز تا به حال زمان برای ویرایش! پس سه چیز واقعا. ویرایش از مواد خطر ناک, بلکه گاهی اوقات افسرده از آنجا که برخی از آن بسیار بد است. ساخت عکس های جدید برای باغ مخفی, پروژه, اگر, همیشه خطر ناک.

آیا شما شده است به سازماندهی خود را بایگانی و یا آن را در حال حاضر فوق العاده قرار داده ،

سازمان یافته است و نه در واژگان من. یک شخصی پوشش نقره ای که پدید آمده از این لحظه—که من خیلی ممنون—این است که برای اولین بار در سال, من تا به حال زمان به نگاه در تماس با ورق و اسلاید را انتخاب کنید. جای فوق العاده مرتب کردن بر اساس مانند یک مینی اسلاید نشان می دهد که من رو به سال قبل از آن از زندگی حرفه ای من.

Maggie Steber stretching in solarium
“در طول خود انزوا پیدا کنم که ورزش برخی از راه هر روز من را نگه می دارد روح” Steber می گوید. “و چون من در خانه و غذا خوردن بیشتر, آن را نیز به من کمک می کند نه به دست آوردن وزن است.”عکس: مگی Steber

آیا شما خودتان را بیشتر درگیر با هنر جامعه در حال حاضر که شما پناه در محل ؟

من خودم بیشتر درگیر با دوستان در کل از هر دو در داخل و فراتر از جامعه هنری است. من شاید بیشتر درگیر با خود من هنر, جامعه, پس به صحبت می کنند است که در تخیل من است. آن را بسیار پر جنب و جوش یکی.

با توجه به نگه داشتن با مردم چگونه شما احساس نسبت به رسانه های اجتماعی در حال حاضر نسبت به قبل از همه گیر?

من باید اعتراف که رسانه های اجتماعی معمولا اگزوز من. من خواسته برای بیش از حد بسیاری از نعمت اما من تقصیر خود. اما در حال حاضر من خیلی خوشحالم که آن را چون من می توانید ببینید آنچه که دیگران انجام می دهند و ارسال پیام به آنها و فقط لذت بردن از کندتر از نوع درگیر مکالمات ما می توانیم بدون تماشای ساعت.

که در آن شما را در خانه خود را به اطمینان حاصل شود که شما نمی از دست دادن ذهن خود را ؟

من باغ و حیاط جایی که من پیدا کردن تعادل. من هم دوست دارم چه به اینجا مراجعه کننده در میامی به عنوان یک “فلوریدا اتاق” (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان افتاب) از آنجا که نور صبح سیل در. در باغ من شنیدن آواز پرندگان و بسیاری از مارمولک های در حال اجرا در اطراف و من دو گربه به دنبال من در اطراف تظاهر به سگ. نام آنها A و B چون من خسته شدم از فکر کردن گربه باهوش به نام.

علاوه بر معمول خود را متوسط چه هستند خود را خلاق دیگر رسانه ها در طول این زمان ؟

من خواندن بسیاری است. من را تا آهنگ ها به عنوان آهنگ در حال حاضر نوشته شده است. من حتی آواز خواندن تظاهر opera.

kitchen utensils
“یک ادای احترام به اواخر ژانویه با groover که عکس ظروف آشپزخانه و دیگر اشیاء روزمره در طول زندگی حرفه ای خود را. من همیشه دوست داشتم با او کار است که شامل مجموعه ای از موزه هنر مدرن” Steber می گوید. “من آشپز خوبی نیست اما من عاشق ظروف آشپزخانه زیرا آنها به زیبایی تصور و مهندسی. من در حال حاضر در حال ساخت یک سری در مورد ظروف آشپزخانه به این امید که آن را ممکن است به من الهام بخش برای تبدیل شدن به یک آشپز بهتر است.”عکس: مگی Steber

پیشنهادات خود را برای خود جدا هنرمندان به منظور جلوگیری از جنون ؟

همه به نظر می رسد پخت و پز, اما من می توانم طبخ. منظورم این است که هیچ کس می خواهم به خوردن چیزی که من آشپز. به جای من هنوز زندگی از ظروف پخت و پز. من می خواهم بگویم را بلند حمام با حباب. از طریق گنجه خود را. نگاه در عکس های خانوادگی. من شخصا تمایل به انجام کارهایی است که من فکر می کنم من می تواند تبدیل به عکس. بیش از هر چیزی به موسیقی گوش دهید. همه نوع. موسیقی, موسیقی, موسیقی. برای من آن محدوده از opera به موسیقی کلاسیک به موسیقی جاز و بلوز به تگزاس نوسان است.

چگونه اغلب شما را خارج و به چه دلیل ؟

من احتمالا رفتن به خارج به عنوان بسیاری از 20 تا 30 بار. در حیاط: به بازی با گربه ها و تغذیه آنها را به تماشای مارمولک به حفاری تا اشکالات; به تغذیه فرفری-دم کسی که بازدیدکننده داشته است من. در شب به ماه نگاه کرد و نگاهی به یک استراحت از ویرایش. و گاهی اوقات به سادگی به رفتن برای پیاده روی.

آیا شما تماشای تلویزیون ؟ شاید حتی شراب خواری?

من ترک تلویزیون در, اما به طور عمده برای سر و صدا. سکس با پیر وسترن—crazy درست است ؟ وجود دارد یک سری کابوی به نام شایانی بازیگران Clint واکر. او با بزرگ خوش تیپ, نرم گفتاری پسر و حتی اگر او مدت ها پیش من در 5 هستم فقط به تماشای. چیزی وجود دارد بی سر و صدا و احشایی در مورد او. اوه, و من نیز به تماشای مرد خانواده و bob’s Burgers.

triptych of abstract scenes
“اینها فقط برخی از چکیده پیشنهادات خود را از آنچه که در حیاط خلوت” Steber می گوید. “Broad-برگ نخل در رنگ های آبی و سبز از نور خورشید و سایه. یک خرچنگ عنکبوتی حلق آویز در هوا از وب سایت خود را; یک داستان عشق رفتن در بین شاداب و صحرا بوته گل رز است.”عکس: مگی Steber

آنچه در مورد کتاب توصیه ؟

بسیاری از زمان, اگر من خواندن آن را به انجام تحقیقات است. آن را بیشتر به شعر, W. Somerset Maugham, گراهام گرین و کتاب در مورد سینما و فیلمسازان.

آیا شما تصویب برخی از زمان پایین رفتن Instagram سوراخ خرگوش مانند همه ما انجام دهید ؟ چه چیزی شما نگاه کنید ؟ که آیا شما به دنبال ؟

من دنبال 1,580 مردم! من delirious در مورد نگاه کردن به عکس. من تمایل به مراجعه مردم برای مدتی و سپس حرکت به دیگران و سپس دایره به اطراف. مورد علاقه های شما هستند افرادی که بسیار تاریک مرموز کار می کنند. من هم واقعا دوست دارم antics و خارج از این جهان کار نائومی هریس و Landon foxy produce برای مد خود را ، و من هم دوست دارم Nadav Kander کار! این عکس مربوط به, اما هر زمان که من می خواهم به رقص من رفتن به Aranivah صفحه. (Dance فرهنگ Aranivah). او شگفت انگیز است. انواع رقص. من حتی لباس پوشیدن به رقص به او آموزش.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de