در کتاب مقدس کمربند که در آن محله های کشیش نشین تحت اقامت در خانه سفارشات و حتی جشن ها مانند عید پاک تبدیل شده اند بیشتر خاموش امور.

این قسط سوم در ادامه پروژه که در آن سیمی عکس سردبیران صحبت با عکاسان در مورد تجارب خود را در طول Covid-19 خود انزوا. در زیر مصاحبه ویرایش شده برای وضوح.

همیشه از دورهام صادر شده خود را پناهگاه در محل سفارش در مارس 26, یکشنبه, خدمات در, North Carolina شهرستان نشده است همان است. برای عکاس Kennedi کارتر خانواده و همچنین بسیاری از دیگران این بدان معنی است که عید پاک شد صرف در اتاق نشیمن خود را با کوچ به عنوان پیو و تلویزیون به عنوان منبر.

“به سوی پایان خطبه های نماز جماعت به طور معمول چنان به کرات می گوید:” مدیسون Cater, Kennedi خواهر. “مردم شروع به فریاد زدن و بلند شدن و در حال اجرا در اطراف. که انرژی فقط وجود ندارد دیگر.”

Kennedi's family portrait
کارتر پرتره خانواده بوده و یک سنت سالانه طی چهار سال گذشته. این اولین بار است که Kennedi عکس آنها را با استفاده از سیاه و سفید فیلم. “من فکر می کنم سیاه و سفید دارای یک نا محدود با کیفیت به آن و این چیزی است که من می خواستم را به عکس,” او می گوید.عکس: Kennedi کارتر

به طور معمول او عید پاک یکشنبه با پر معطر مخلوط دارچین و مرغ که آماده بودن برای شام بعد در شب. در گذشته مادر خود را پیچ و تاب موهای خود را و تزئین به پایان می رسد با barrettes یک مدل موهای است که مورد نیاز حداقل یک مقدار متوسط از مو چربی. مدیسون خواهد عادت استراحت سر خود را در دامان مادر در وسط و بعد متوجه او می خواهم به سمت چپ عظیم نفت لکه بر روی لباس و تظاهر آن وجود ندارد. “او می خواهم احساس نوعی از راه اما من همیشه فکر می کردم این خنده دار بود,” او می گوید.

این عید هر چند خیلی بیشتر بود خاموش. Felicia نمی مدیسون ، خانواده نمی خرید جدید عید پاک لباس برای خانه مناسبت. و تخم مرغ سبد Felicia معمولا برای خدا دختران Jaelle و Jocelyn نمی وجود دارد. این Carters به سادگی جمع آوری شده را در طبقه پایین اتاق نشیمن به آرامی به trickling در برای تماشای اسقف کلارنس Laney جونیور livestream خطبه های خود از محلی بنای ایمان کلیسا. روی او پیوست توسط یک تعداد انگشت شماری از اعضای گروه کر کمک وزرا و محله های کشیش نشین از عبادت تیم همه فاصله از یکدیگر.

“من فکر می کنم که—به خصوص در زیر Bible Belt—ما احساس می کنیم کلیسا به زیر یک سقف و آن را در یک محل خاص است. اما به عنوان کسی که شده است به طور معمول رفتن من احساس می کنم مانند کلیسا است هر کجا که شما آن را” Kennedi می گوید.

Jaelle and Jocelyn
Kennedi 7 – و 10-year-old godsisters, Jaelle و Jocelyn پوشیدن ماسک در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن از او.عکس: Kennedi کارتر

با وجود Covid-19 قرار دادن یک دمپر در تعطیلات, Kennedi خود را حفظ سنت سالانه ساخت پرتره خانواده. سکس با پدر, مادر, خواهر, با لباس تمام سفید, Kennedi نصب شده خود را متوسط-فرمت دوربین در مقابل یک آینه به منظور عبارتند از خودش در عکس. در علاوه بر این به کسانی که از خانواده Kennedi همچنین پرتره از Jaelle و Jocelyn.

“مادر خود را هنوز هم می خواستم یک پرتره از آنها بود اما کمی متفاوت در این سال” Kennedi می گوید. دو دختر بود شش فوت از Kennedi نگه داشته و ماسک خود را در سراسر جلسه با وجود آنها به طور مداوم در حال سقوط از چهره خود.

Jaelle
برای Kennedi خانواده, در این سال, عید پاک, پرتره نیز رکورد در یک زمینه اجتماعی تغییر و تحول است.عکس: Kennedi کارتر

زمانی که Kennedi بررسی خود را اسکن نگاتیو او احساس تصاویر خواهد بود برجسته بخشی از رکورد بصری. “اگر من به نگاه در این 50 سال از هم اکنون و بپرسید چرا—چرا عید پاک نگاه مثل این ؟” او می گوید. “وجود دارد به این دلیل است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de