توقیف: Mathery را Technicolor Coronavirus اعلانات آگاهی عامه درمورد

این دو خلاق فکر می کند که یادآوری برای شستن دست های خود را نمی باید خیلی کسل کننده است.

تصور کنید یک جایگزین واقعی که در آن دستورالعمل در مورد چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus نوشته شده برروی رنگارنگ. که در آن وضعیت است که هنوز هم جدی است اما کمی کمتر سنگین به دلیل یادآوری به صورت خود را لمس در واقع سرگرم کننده است. چنین است که جهان از Mathery نام بروکلین بر اساس دو اریکا Zorzi و ماتئو Sangalli. همکاران در محل کار و زندگی این دو شده اند خود منزوی و در خود آپارتمان در شهر نیویورک پس از همه گیر برای اولین بار شروع مخرب بومی خود را در ایتالیا. به مشغول ماندن در قرنطینه بوده و ساخت تصاویر جدید که تبدیل اشیاء روزمره مانند کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل به زبان-در-گونه تفسیر در اجتماعی, قوانین و مقررات لازم توسط Covid-19. آنها روشن و آموزنده و جذاب پادزهر به صرف زندگی در پناه در محل.

علی Cherkis: جایی که در ایتالیا هستی ؟ چه مدت شما زندگی می کردند, در نیویورک?

Mathery: ما از میلان و برشا در شمال ایتالیا. برای 10 سال ما کار کرده اند و با هم زندگی می کردند در مکان های مختلف در سراسر استرالیا و چین و کره جنوبی. که تجربه به ما این فرصت را به کار و آزمایش با رشته های مختلف مانند طراحی محصول, نمایشگاه, و عکاسی. ما شده ایم در نیویورک چهار سال و در حال حاضر ما عمدتا مشغول به کار به عنوان مدیران در طراحی و عکاسی.

هنگامی که شما شروع به همکاری?

ملاقات ما در دانشگاه در میلان در حالی که تحصیل در رشته طراحی محصول. همه چیز به سادگی کلیک زمانی که ما شروع به کار با هم در تکالیف. اولین پروژه ما با هم یک وبلاگ به نام 01mathery که ما آغاز شده در سال 2010 که به ما ارسال شده یک ایده یک روز. ما آن را برای 100 روز. که پروژه تاسیس و راه ما از کار کردن با هم و ما را متوقف نشده است. ما هرگز به طور جداگانه. دو سر بهتر از یک ،

چه چیزی الهام بخش شما را به این پروژه ؟ چه هستند برخی از حالات و ایده های شما می خواستم برای انتقال با این عکس ؟

ما تصمیم به خود منزوی در هفته اول ماه مارس فقط به عنوان ما در مورد شیوع بیماری در ایتالیا. ما از دریافت پیام از دوستان ما درخواست در مورد خانواده های ما به خانه برگشت و متوجه شد که این ایده از ویروس رسیدن به نیویورک و بقیه از امریکا دور از ذهن همه را. در آن لحظه که ما احساس می کنیم نیاز به گسترش برخی از اطلاعات و خلاق در انجام این کار است.

چگونه به کار به طور انحصاری از صفحه اصلی خود را تغییر خلاق روند ؟ چه هستند برخی از چالش های تیراندازی هنوز عمری در خانه ؟

سفر ما بسیاری برای کار. در سال گذشته ما تنها خانه برای نیمی از سال است! اما ما نیز استفاده می شود به کار از خانه برای مدت طولانی از زمان و انجام شده است بنابراین برای سال در حال حاضر.

ما اغلب یک ظرف غذا بزرگ و سپس تمیز کردن و شروع دوباره روز بعد. آن را قطعا الهام بخش خلاقیت ما به دلیل ماندن در منزل است که دقیقا آنچه که ما باید انجام دهید در حال حاضر و آنچه که ما می خواهیم به بحث در مورد در عکس ها. بنابراین به غیر از یک توقف سریع به دلار فروشگاه درب بعدی در روز صفر ما رو شات همه چیز با استفاده از لوله های فولادی بدون درز [پس زمینه] از پروژه های قبلی و شخصی اشیاء به عنوان غرفه.

آیا بزرگترین درس های شما آموخته ام از این تجربه تا کنون ؟

با وجود این وضعیت وحشتناک همه ما در, ما متوجه است که ما خوش شانس به می دانم که چگونه به مقابله با زمان ما در خانه تقریبا به عنوان اگر ما تا به حال شده است برای آموزش آن ما کل زندگی است. ما شده ایم از طریق دوره های طولانی بدون کار و استفاده می شود به کار بر روی پروژه های شور در طول لحظات بود.

چه در خانه خود را راه اندازی استودیو نگاه مانند?

ما به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن یک brownstone آپارتمان با سقف بلند که کلیدی است که ما در زندگی هنوز پروژه ها. حتی اگر ما یک مقدار مناسب و معقول از فضا به بازی با همه چیز هنوز هم کثیف خیلی سریع! ما یک Profoto ژنراتور با دو strobes که ما سعی می کنیم و چوب به برای پروژه های کوچک است. قادر بودن به مقیاس پایین تعداد چراغ و اصلاح کمک می کند تا شما واقعا استاد هر منبع نور نسبت به نرمال استودیو وضعیت که در آن ما همه چیز در دسترس است و همیشه در نهایت با یک کار بسیار پیچیده نور راه اندازی. آن را قطعا یک فرصت برای ساده سازی ایده ها در حالی که نه به خطر انداختن نتیجه.

آیا شما احساس می کنید مانند شما در حال دیدن فضایی خود را در یک راه جدید?

واقعا نه در واقع. ما بسیار به کار از خانه. حتی قبل از ” رونا ما استفاده می شود به کار بر روی تولید و برنامه ریزی هر پروژه از میز ما در خانه و سپس رفتن به یک استودیو واقعی شلیک کنید. ما را دست کاری در مجموعه با خدمه ما و تمام همکاران ما ، که گفت: ما نیز نمی توانیم صبر کنید تا ببینید که چگونه کل سیستم است که رفتن به تغییر دهید بعد از این.

شما در حال پیدا کردن نور از طریق کار خود را در این تاریکی ؟

ما نگه داشتن خلاقیت فعال است که واقعا کلیدی برای ما است. وجود دارد بسیاری از محدودیت ها در حال حاضر, اما گاهی اوقات آنها برای کمک به محدود کردن امکانات و ایجاد مراحل ساده تر. به عنوان هنرمندان ما احساس نوعی مسئولیت برای اثبات به خودمان و به جامعه ما است که ما نیاز به حفظ و ایجاد رغم این دوران تاریک. فکر می کنم که چگونه بسیاری از بار ما می گویند: “من کار بسیار است و لازم نیست که زمان برای پروژه های شخصی.”

در نهایت آن را به بهترین پیتزا در شهر برای زمانی که همه چیز خوب دوباره ؟

بهترین قطعه ؟ قهرمان پیتزا در سوهو درست بعد از یک روز در موزه جدید و قبل از مارگاریتا در La Esquina!


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “بیایید با صرفه جویی در برخی از زندگی”: دکتر سفر به این بیماری همه گیر
  • داخل اوایل روز از چین coronavirus coverup
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de