بسته به صورت همه گیر در این زمینه موزه تاریخ طبیعی به میزبانی اجتماعی-فاصله درایو خون در آن خالی کاورنو سالن.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

چند ماه پیش, بازنشستگی دورترین چیز از دیوید توماس ذهن است. “سپس از دنیا رفت وارونه” به یاد می آورد باستان شناس از موزه آمریکایی تاریخ طبیعی در شهر نیویورک است. در ماه مارس این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور موزه درهای خود را. بیشتر گروه های مدرسه thronging تعاملی نمایشگاه در, رنگ, بیشتر, شرکت, شام یا خطوط گردشگران بین المللی در انتظار به پرداخت $23 یک سر به تعجب در جواهرات و فسیل. موزه درآمد کاهش یافت 60%.

رهبران خواسته اولیه برای بازنشستگی. در اوایل ممکن است آنها تا به حال قطعه قطعه کارکنان 1100 20 درصد و furloughed اضافی 250 کارکنان. سایر کارکنان تمام وقت در حال حاضر کار 3 روز در هفته بیشتر از خانه است. توماس تصمیم به بازنشستگی زود هنگام همراه با چهار نفر دیگر از 38 داران. “آن چیزی که حق انجام,” او می گوید.

در سراسر جهان, تاریخ طبیعی, موزه ها در حال توقیف و وضعیتی وخیم. در روز سه شنبه در آکادمی علوم کالیفرنیا اعلام کرد که furloughing یا تخمگذار کردن 40 درصد از کارکنان خود را. “ما را بهبود می یابند اما بدون شک وجود دارد که ما در برخی از راه های مختلف موسسه می گوید:” پیتر Roopnarine دیرین شناس وجود دارد.

موزه ها’ تکیه بر درآمد حاصل از فروش بلیط و رویدادها باعث می شود آنها را در میان موسسات علمی برای احساس اقتصادی تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. “من نگران سلامت طولانی مدت از تمام تاریخ طبیعی, موزه ها و مجموعه هایی که در مقدس ما اعتماد می گوید:” شانون هاکت یک پرنده شناس در زمینه موزه تاریخ طبیعی در شیکاگو است. “این خواهد بود که بسیار چالش برانگیز برای برخی از موزه ها به بازگشایی در همه” می افزاید: اسکات کوپر که اجرا می شود از دانشگاه آکادمی علوم طبیعی در فیلادلفیا.

اما بحران نیز ترغیب موزه ها به اتخاذ یا گسترش شیوه های است که در حالی که آنها ممکن است بازگرداندن درآمد از دست رفته در حال نگه داشتن مردم درگیر و تحقیقات تیک تاک: بازی های تنوع زیستی مسابقه بحث های عمومی در, زوم, وب کم, جریان اسیر مرجان. داران نیز در حال گسترش و پالایش مجموعه های دیجیتال را که در دسترس هستند به هر دو عمومی و خانه نشین محققان. “ما شاهد تغییرات بیشتری در این موزه صنعت در این لحظه از ما می تواند مردم فشار را قبلا می گوید:” جولی استین مدیر برک موزه تاریخ طبیعی و فرهنگ در دانشگاه واشنگتن در سیاتل که خود موسسه را ویران شده است. آن را باز کرده بود یک ساختمان جدید در اکتبر 2019 شد و “رهبری برای شکستن رکورد درآمد” استین می گوید اما کل پردیس تعطیل در 6 مارس.

برخی از موزه ها از جمله موزه موزه ملی تاریخ طبیعی در واشنگتن دی سی باید dodged مالی صخره با تشکر از حمایت دولت. در لندن موزه تاریخ طبیعی ماند شناور با حمایت اضطراری از دولت انگلیس اما furloughed نیمی از کارکنان خود را تا پایان ماه ژوئن است. به طور مشابه این زمینه موزه تا کنون اجتناب اخراج به لطف ذخیره نقدی و فدرال چک حفاظت برنامه می گوید: مدیر ریچارد Lariviere. اما 30 درصد از موزه درآمد ناشی از فروش بلیط و مرتبط با فعالیت ها و عملیات خود را از دست داده $17 میلیون. با توجه به این که موارد COVID-19 هنوز به اوج در ایلینوی Lariviere شک و تردید موزه باز خواهد شد در این تابستان و او نگرانی او خواهد بود مجبور به اخراج.

برخی از دانشگاه موزه ها موفق به جلوگیری از اخراج در حال حاضر اما ممکن است به پرداخت قیمت بعد اگر دانشگاه بودجه کوچک است. دانشگاه هاروارد Peabody موزه باستان شناسی و Ethnology خواهد شد به احتمال زیاد بازگشایی به سرعت به عنوان مستقل و موزه ها و مدیر آن می گوید: جین Pickering.

به عنوان آنها در مورد آینده نگران محققان نیز پریشان زیرا آنها می توانند کار خود را در حال حاضر. محدودیت های مسافرتی را به ارمغان آورده اند زمینه کار را به توقف screeching—و با این کار علاوه بر این از نمونه های بیشتر به مجموعه. آمریکا موزه تاریخ طبیعی به تنهایی لغو 100 اعزامی است. و محققان نمی توانند به ساختمان به تجزیه و تحلیل های موجود در مجموعه. “ما قطع شده است از مجموعه امکانات و همکارانش می گوید:” آنجالی Goswami, یک paleobiologist در لندن موزه تاریخ طبیعی.

یک روند شتاب بحران می تواند کمک: تلاش برای الکترونیکی کردن تاریخ طبیعی مجموعه. در دانشگاه هاروارد موزه جانورشناسی مقایسه ای, کارکنان, کار از خانه مشغول بوده است افزایش نمونه پرونده در موزه گسترده پایگاه داده. بسیاری از در حال اضافه کردن طول و عرض جغرافیایی مختصات به میلیون ها نفر از نمونه ها تا کنون تنها با شناسایی محل سکونت نام. “وجود دارد مقدار زیادی از داده های قفل شده به مجموعه می گوید:” کرک جانسون مدیر اسمیتسونین موزه ملی تاریخ طبیعی که در آن جزئیات تصاویر دیجیتال فشرده گیاهان در گیاهان خشک گیاهدان اجازه می دهد تا محققان به بررسی آنها را از دور. “ما در حال حاضر درخشان نور در تاریکی داده ها از موزه.”

یک بار بسته بندی شده برجک از موزه آمریکایی تاریخ طبیعی است که در حال حاضر خالی از سکنه.

D. Finnin/© موزه آمریکایی تاریخ طبیعی

ربکا آلبرایت های مرجانی زیست شناس در آکادمی علوم کالیفرنیا مشغول به تحصیل است اسرار از تخم ریزی مرجان ها که تنها یک تیم تحقیقاتی بوده و قادر به مدیریت در آزمایشگاه تنظیم. به تازگی آلبرایت شناسایی شده فقط در شرایط مناسب از جمله آب و دما و روشنایی است که بازسازی تغییر daylength و دوچرخه سواری از ماه, برای دریافت مرجان به تکثیر در آزمایشگاه است. وقتی که او متوجه شدند که او نمی تواند در موزه هنگامی که یک مرجان به علت تخم ریزی او و همکارانش راه اندازی مادون قرمز, وب کم. “ما هرگز یک دوربین قبل از اینکه از آنجا که ما نیاز ندارد, به,” او می گوید.

زنده-پخش دوربین های مجاز آنها را به گرفتن تخم ریزی در عمل در روز زمین—و همچنین بزرگ چلپ چلوپ در وب است. “اگر ما از دست رفته بود این ما را مجبور به صبر کنید یک سال تمام.” آلبرایت می گوید. مرجان در حال حاضر 1.6 میلیون پیروان. (تصویری محدودیت های آن: یک دانشجوی مشتاق برای یک نمای نزدیک از مرجان چرخه عمر برگرفته مرجان لارو و نصب آنها در خانه آکواریوم.)

دیگر دانشمندان متمرکز تحقیقات خود را در گیر خود را. Roopnarine قبلا مورد مطالعه چگونه طبیعت بازیافت از انقراض جمعی. در حال حاضر او repurposing کامپیوتر خود مدل های اکوسیستم بازیابی برای ارزیابی چگونه های مختلف اشتغال طرح ممکن است اقتصاد در مسیر بازگشت به عنوان مستندات سهولت. “کار ما شده است هرگز بیشتر مربوط به از آن است که در حال حاضر,” او می گوید.

بسیاری از این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای تغییر. “کار من بیشتر برنامه های عمومی از همیشه—مجازی فرمت می گوید:” سابرینا Ridiculousness یک بیولوژیکی انسان شناس در اسمیتسونیان. “ارتباط علم هرگز مهم تر بوده است,” با توجه به مقاومت مواجه و در برخی از محله های برابر شواهد مبتنی بر تصمیم گیری است.

اسمیتسونین موزه ملی تاریخ طبیعی بود جلوتر از منحنی زمانی که آن را ایجاد “شیوع” یک نمایشگاه در مورد بیماری های همه گیر 2 سال پیش.

جیمز دی لورتو لوسیا RM مارتینو و فرد Cochard/اسمیتسونیان

برای شرکت در پژوهش موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس و آکادمی علوم کالیفرنیا در مارس داوطلب خدمت سربازی هزاران شهروند دانشمندان در جهانی تنوع زیستی تلاش به نام شهر طبیعت به چالش بکشد. شرکت کنندگان در جمع هزاران نفر از تصاویر از پرندگان و حشرات و دیگر حیوانات وحشی در بیش از 250 شهرستانها برای کمک به محققان در مطالعه اکوسیستم شهری.

همه گیر خود را الهام بخش جدید جهت. لئونارد Krishtalka مدیر دانشگاه کانزاس تنوع زیستی موسسه و موزه تاریخ طبیعی می خواهد به گسترش تمرکز خود را شامل میکروب ها و ویروس ها که حساب برای 95 درصد از تنوع زیستی این سیاره.

در اسمیتسونیان طبیعی موزه تاریخ طبیعی Ridiculousness شد و در حال حاضر فکر کردن در امتداد آن خطوط زمانی که او کشیده با هم یک نمایشگاه موقت با الهام 2014 اپیدمی ابولا. “شیوع” که به بررسی چگونگی گسترش پاتوژن بین حیوانات و انسان ها افتتاح شد 2 سال پیش. پس از COVID-19 فوران این نمایشگاه نیز منتقل حاضر با یک نسخه دیجیتال در نیم دوجین زبان; DIY kit در حال حاضر اقتباس شده در 41 کشور و 30 ایالات متحده و سرزمین های.

“ما در روند بازسازی آنچه تاریخ طبیعی موزه برای” جانسون می گوید: صحبت کردن با تلفن به یک خبرنگار به عنوان او راه می رفت گذشته تاریک سالن های نمایشگاه. “موزه ها می تواند بسیار موثر تر از نقش آنها در 50 سال گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی