بیمار چینچیللس رنج کشیده در مزارع که عرضه محققان آمریکایی

ایالات متحده وزارت کشاورزی شکایت در مورد Moulton Chinchilla تگزاس مستند 85 بیمار درمان نشده چینچیللس از جمله یکی از این عکس در سال 2017 با تورم زیر آن چانه.

کوین WILKEN/کشاورزی/قانون آزادی اطلاعات از طریق حیوانات مردمی

پزشکی محققان تکیه بر چینچیللس–مطیع آمریکای جنوبی جوندگان با گوش کاملا شبیه به کسانی که از انسان—مطالعات عفونت گوش و کاهش شنوایی. اما دو اصلی ایالات متحده chinchilla کنندگان به آزمایشگاه های تحقیقاتی را برای سال تجاوز ایالات متحده رفاه حیوانات عمل می کنند, با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) که اجرای آن قانون است. تا زمانی که این بیماری همه گیر فرود دو تامین کنندگان فرستاده می شود صدها نفر از حیوانات به آمریکا labs.

آن دسته از تامین کنندگان موفق به شناسایی و درمان بیمار و مجروح حیوانات و نگهداری آنها در انبارها و مدفوع-لادن محوطه و موفق به پاک کردن حیوانات مرده, با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش های بازرسی به تازگی بازسازی شده کامل به نمایش عمومی. یک تامین کننده Moulton Chinchilla در مرتع پرورش احشام (MCR) در Chatfield, مینه سوتا, دارای 9 سال سابقه نقض شد و به رو به رو شده اند یک آژانس قاضی در ماه آوریل در یک جلسه که جلسه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

MCR تنها chinchilla ارائه دهنده ذکر شده در راهنمای خریداران تولید شده توسط انجمن آمریکایی برای علوم حیوانات آزمایشگاهی (AALAS). “چگونه است که این کسب و کار مجاز به ادامه کار با توجه به مسائلی که بارها و بارها شناسایی?” می پرسد کتی Liss رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی رفاه حیوانات موسسه (AWI) که طرفداران برای حیوانات آزمایشگاهی.

AALAS جمهور تریسی پارکر می گوید آن خریداران راهنمای لیست تنها USDA-مجوز تحقیقات حیوانی تامین کنندگان اما این سازمان نمی بررسي انطباق با رفاه حیوانات عمل می کنند. که تا به محققان و موسسات ، “این بسیار نگران کننده برای من که آن را مانند به نظر می رسد امکانات پژوهشی است که در ادامه به استفاده از چینچیللس نیست تحت فشار [MCR] به بهبود است. … من نمی خواهد اجازه می دهد حیوانات از این امکانات به برنامه من.”

در یک 2019 دادگاه تشکیل پرونده MCR مالک دن Moulton را تکذیب کرد یک لیست طولانی از نقض مستند در یک شکایت رسمی وزارت کشاورزی ایالات متحده ثبت شده در نوامبر 2018. او می گوید: او در انطباق با قانون انجام “بسیار خوب برای سال های بسیاری از” تا USDA بازرسان تغییر حدود 5 سال پیش. “حیوانات رفاه قانون نوشته شده است در چنین راهی است که می توان آن را به طور گسترده تفسیر برای اهداف citation” Moulton گفت: علم.

دراز دم چینچیللس (Chinchilla lanigera) هستند سنجاب-اندازه جوندگان بومی آند. در سال 2019, ایالات متحده, پزشکی, محققان با استفاده 1250 از حیوانات پایین در حدود یک سوم از اعداد استفاده می شود در سال 2014 با توجه به آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده سرپرستی AWI. MCR و دیگر متخلف تسهیلات رایرسون Chinchilla در مرتع پرورش احشام (RCR) در پلیموث اوهایو در حال تامین کنندگان اغلب ذکر شده در سال های اخیر مقالات در مجلات معتبر از جمله تلفن و علوم پزشکی ترجمه.

وزارت کشاورزی ایالات متحده شکایت علیه MCR مستند 85 حیوانات است که موفق به دریافت مراقبت های دامپزشکی بین ماه های سپتامبر 2014 و مه 2017. آن را توضیح داده مدفوع زده understaffed انبار مسکن بی حال حیوانات با گریه, زخم های باز; متعفن آبسه; و, شایع ترین, آلوده, چشمان متورم و یا دلمه بسته است. در هفت هشت بازرسی از وزارت کشاورزی ایالات متحده ثبت شکایت در نوامبر 2018 های اخیر در ماه مارس آژانس یافت ادامه نقض حقوق بشر از جمله دلمه چشم و تنگ یقه های پوشاننده زخم های باز.

پرونده شکایت جدی ترین اقدام اجرایی وزارت کشاورزی ایالات متحده می تواند. شکایات می تواند منجر به یک جلسه که در آن یک مرکز مجوز ممکن است به حالت تعلیق و یا لغو. وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید به دلیل همه گیر تاریخ جدید شده است مجموعه ای برای به تعویق افتاد مارس شنوایی.

Moulton, یک وکیل دادگستری گفت: علم است که او و یکی از 25 ساعت در هر هفته کارگر حفظ 546 حیوانات در یک 771 متر مربع انبار. او اضافه می کند که او منابع تنها حیوانات سالم به محققان. “اگر یک حیوان بی حال شد, شما لازم نیست آنها را ارسال کنید. اگر چشم روشن نیست, شما لازم نیست آنها را ارسال کنید. اگر حیوانات باید مدفوع شل, شما لازم نیست آنها را ارسال کنید.”

سنفورد فلدمن مدیر تطبیقی پزشکی در دانشگاه ویرجینیا است مشورت با Moulton در سال های اخیر به عنوان Moulton تلاش برای خلاص شدن از شر خود را تسهیلات بومی استرپتوکوک zooepidemicusیک عامل بیماری زا است که باعث ورم ملتحمه و آبسه و مشکلات دیگر. فلدمن بررسی MCR اخیر وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش های بازرسی. “شکسته قفس سیم با لبه های تیز که بدون هیچ است. قلاده که قطع کرده و به پوست شما قرار است به بازرسی آنها را هر روز” فلدمن می گوید.

هنوز فلدمن می گوید “بودند که حیوانات درد و رنج وحشتناکی? هیچ. … اساسا مرد می خواهد به انجام کار درست با حیوانات. او هنوز هم نمی آمد به این نتیجه رسیدند که حق رفتن معنی یک سرمایه گذاری بزرگ.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده است ثبت یک شکایت رسمی علیه RCR دیگر تسهیلات اغلب توسط محققان. اما یک بازرس وزارت کشاورزی ایالات متحده اشاره کرد RCR در سال 2017 برای عدم افشای وجود 1000 چینچیللس و برای استفاده از نامشخص “دردناک” و “غیر قابل قبول” روش کشتن از سر ترحم. در فوریه و مارس بازرسان وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش داد RCR حیوانات با چشم های متورم یا دلمه بسته سرد و سفت و سخت مرده chinchilla یک زن حیوانی است که بدون دریافت مراقبت های دامپزشکی پس از او “ضرب و شتم” توسط یک نر و یک گرد و غبار و مو-مسدود تسهیلات reeking آمونیاک که در سمت چپ این بازرسان با تحریک چشم و گلو. مالک آذر رایرسون نمی تواند واقع برای نظر.

AALAS را در انتظار نتیجه USDA قانونی قبل از مصرف هر گونه اقدام به حذف MCR از آن راهنمای خریداران پارکر می گوید. دفتر آزمایشگاه رفاه حیوانات در موسسه ملی سلامت که بودجه بسیار زمان chinchilla تحقیقات اشاره می کند که نه فردی NIH-بودجه محققان و موسسات خود را به طور قانونی مسئول عملیات فروشندگان است که یک وزارتخانه مسئولیت. اکثر نویسندگان chinchilla مقالات و موسسات خود را پاسخ نمی دهند به علم‘s نمایش داده شد در مورد تامین کنندگان خود را.

اما دانشگاه اوکلاهما گزارش آن کاهش یافته است MCR به عنوان یک تامین کننده در سال 2018 است. “[MCR] حیوانات نمی شد از کیفیت ما نیاز به تحقیقات ما می گوید:” رونالد بانک های دانشگاه, مدیر تطبیقی پزشکی است.

و ورا Gorbunova یک متخصص ژنتیک در دانشگاه روچستر خواندن این وزارتخانه شکایت و بررسی عکس های گرفته شده در MCR در سال 2017 توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرسان به دست آمده و تحت قانون آزادی اطلاعات توسط حیوانات مردمی است. Gorbunova خریداری MCR چینچیللس چند سال پیش برای یک مطالعه منتشر شده در تلفن همراه در سال گذشته است که شناسایی یک ژن مرتبط با طول عمر بیشتر دهانه در جوندگان. او به نام این اسناد را “نگران کننده است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای چنین پیشگیری صدمات به عنوان زخم های در زیر محکم بست. … من امیدوارم که یک جایگزین فروشنده با استانداردهای بالاتر در دسترس خواهد بود برای تحقیقات جامعه است.”

پس از 3 سال وقفه محققان و دیگران می تواند در حال حاضر نظارت وزارت کشاورزی ایالات متحده گزارش های بازرسی در وب سایت آژانس. در ماه فوریه آژانس ترمیم کامل دسترسی عمومی به آن گزارش.

“وجود دارد یک گریه نیاز برای جلوگیری از پول مالیات دهندگان از رفتن به مکان هایی با این [نوع] پرونده می گوید:” اریک Kleiman یک AWI محقق. “این در نهایت محقق مسئولیت. آنها هستند که کار با حیوانات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de