بیمار از ‘عبور از حیوانات’? سعی کنید ‘Ooblets’

اگر تام قطعه زمین پیش امده است که شما گرفتن یک جدید farming simulator ارائه می دهد فرار شیرین.

در شکر-شیرین farming simulator Oobletsبدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از sweetiebeeties شما به رشد یا کیک می خوردند در پایان هر روز شما یک دکمه است که می گوید: “من خوب است.”

منتشر شده در early access برای PC و Xbox جولای 15, Ooblets است اصطکاک بازی. آن را آرام. آن نیست شما برای چیدن بیش از حد چند قارچ دکمه یا اتلاف وقت برای بازگرداندن شهر دشنه عرضه است. Oobletsجهانی خوش آمدید, یک, که در آن بازیکن آزاد است به مزرعه متراکم کردن آلت Ooblet موجودات احمقانه انجام بده و نوشیدنی beanjuice. آن را مانند یک مدت طولانی و پر پیچ و پیاده روی که در آن شما را به مکث و انتخاب گل. بلند پروازانه و یا بی تفاوت دسته گل شما را تا پایان با خواهد همیشه زیبا باشد.

در Oobletsشخصیت خود را (که شما می توانید سفارشی) برگ زندگی خود را در یک قایق ماجراجویی. آنها زمین در Badgetown—یک زن و شوهر در خیابان های نقاشی با مداد رنگی رنگ مغازه ها و دمدمی غیر-شخصیت های قابل پخش. شهردار یک bubblegummy اوقات فراغت نام Tintsle به اطلاع شما است که شما آزاد هستید برای رفع کردن یک کلبه مزرعه در اموال خود را و جمع آوری برخی از ooblets. گوگل-مانند موجودات در محدوده مفهوم از “بد خلق سوسک” به “یتی کوچک” و “long-legged قارچ.” آنها دنباله در پشت شخصیت خود و مبارزه با هم—در جنگ رقص. هنگامی که شما برنده یک نبرد رقص های Ooblet شما را شکست داد farts از یک بذر است که شما می توانید گیاه در مزرعه خود را به رشد بیشتر که همان Ooblet.

Ooblets‘ رقص جنگ هستند قطعا آسان حداقل در چند ساعت اول من بازی کرده ام. اگر شما از طرفداران از عرشه ساز ذبح مناراین نیست که ابتدا رقابتی خارش است. آنها ساده رسیدن-به-20-امتیاز-اولین کارت مبتنی بر جنگ است. Ooblets جمعیت در اطراف به تماشا و تشویق به عنوان حیوان خانگی خود را و یا حیوان خانگی خدمه وضع حرکت بیش از باس-حمایت مربا. جنگ’ نسبتا کم چالش خواهد بود یک بد شانسی جز در راه آن را متناسب با بازی و لرز نگرش است. شما می توانید به عنوان تلاش های زیادی به عنوان شما می خواهید به بهینه سازی خود را dance-نبرد گیم پلی و یا شما فقط می توانید مشاهده و آنها را به عنوان وسیله ای برای دریافت دانه.

Ooblets طول می کشد سیستم های قابل تشخیص از عبور از حیوانات, Stardew درهو گوگلاما حذف تنش و استرس است. کسب درآمد (gummies), گیاه, دانه, برداشت محصولات کشاورزی. دراز و کف و حذف باقی مانده فضایی خود را ارتقاء. در نهایت Ooblets می توانید مزرعه را از طرف شما در حالی که شما کامل واکشی بده و چت با townsfolk یا “دریا اویزان” (ماهی) در حوض. در حالی که همه شما باید استقامت متر است که باعث آلوده شدن به شما به عنوان انجام فعالیت و تازه زمانی که شما غذا خوردن کیک یا دیگر مواد غذایی است.

بدون عبور از حیواناتبدهی وسواس راکون تام گوشه Ooblets نیست الهام بخش نیست-خوب-به اندازه کافی احساس مشترک در این ژانر است. این آرامش اما نه از هر احساس موفقیت می آید که از بازگردانده دیجیتال خود را پادشاهی; آن را می آید به جای آن بیشتر از گذر گاه های اطراف kawaii تمرکز و لذت بردن از شوخ یک آستر از NPCs.

از آنجا که این بازی است که در اوایل دسترسی بدون کامل و تاریخ انتشار آن را احساس نمی کند کاملا تمام نشده است. در حالی که نوشتن بالا اغلب ساخت me laugh out loud, Ooblets می تواند با استفاده از یک کمی بیشتر چیزهایی که آیا بین آن فعالیت های اصلی. این یک معامله بزرگ اگر شما فقط به دنبال به صرف زمان کمی در یک آب نبات های رنگی جهان پر از موجودات عجیب و غریب با نام (Sorbets? Nurnies?).


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • Deepfakes در حال تبدیل شدن به جدید داغ شرکت ابزار آموزشی
  • امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر