سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها

ماه گذشته cryptographer و رمز گذار شناخته شده به عنوان Moxie Marlinspike بود حل و فصل در یک هواپیما که خود را seatmate یک میانه به دنبال او در دهه شصت برای کمک خواسته. او نمی تواند کشف کردن که چگونه به فعال کردن حالت هواپیما در پیری Android phone. اما زمانی که Marlinspike دیدم صفحه نمایش او فکر برای یک لحظه اگر حال وی trolled: میان فقط تعداد انگشت شماری از برنامه های نصب شده بر روی گوشی سیگنال.

Marlinspike راه اندازی سیگنال به طور گسترده ای در نظر گرفته جهان را امن ترین پایان به پایان رمزگذاری پیام, برنامه, نزدیک به پنج سال پیش و امروز سران غیر انتفاعی سیگنال پایه و اساس است که حفظ آن است. اما مرد در هواپیما نمی دانم هر یک از آن. او در واقع چرخش Marlinspike که مودبانه به او نشان داد که چگونه به فعال کردن حالت هواپیما و تحویل گوشی.

“من سعی می کنم به یاد داشته باشید لحظات دوست دارم که در ساختمان سیگنال” Marlinspike گفت: سیمی در مصاحبه بیش از یک سیگنال را فعال کنید تلفن تماس روز بعد از آن پرواز. “انتخاب ما در حال ساخت برنامه ما در حال تلاش برای ایجاد آن نیاز به برای کسانی که نمی دانم چگونه به فعال کردن حالت هواپیما بر روی تلفن خود را,” Marlinspike می گوید.

Marlinspike همیشه صحبت در مورد ساخت رمزگذاری ارتباطات آسان به اندازه کافی برای هر کسی که به استفاده از. تفاوت امروز این است که سیگنال در نهایت رسیدن که مخاطب انبوه آن را همیشه در نظر گرفته شده برای—نه فقط حریم خصوصی diehards فعالان و امنیت سایبری پیشرفته است که با تشکیل هسته آن کاربر پایه برای سال—با تشکر به یک تلاش هماهنگ برای ایجاد برنامه های قابل دسترس بیشتر و جذاب به جریان اصلی.

که جدید فاز در سیگنال تکامل دو سال پیش آغاز شد در این ماه. که زمانی که WhatsApp مؤسسین Brian Acton چند ماه خارج از خروج از برنامه ساخته شده است در میان پس از کسب درگیری با Facebook مدیریت تزریق 50 میلیون دلار به Marlinspike پایان به پایان رمزگذاری پیام های پروژه. اکتون نیز پیوست به تازگی ایجاد شده سیگنال بنیاد به عنوان رئیس اجرایی. این جفت شدن حس; واتساپ تا به حال با استفاده از سیگنال های منبع باز پروتکل رمزگذاری تمام ارتباطات WhatsApp end-to-end به طور پیش فرض و اکتون رشد کرده بود ناراضی با آنچه که او را دیدم به عنوان Facebook تلاش برای تضعیف واتساپ حفظ حریم خصوصی.

از آن پس Marlinspike را غیر انتفاعی قرار داده اکتون میلیون ها و تجربه ساخت یک برنامه با میلیاردها کاربران به کار می کنند. پس از سال ها از خراش دادن با فقط سه overworked تمام وقت کارکنان سیگنال بنیاد در حال حاضر دارای 20 کارکنان. برای سال ها یک استخوان پیامک و تماس و برنامه سیگنال است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک به طور کامل برجسته جریان اصلی ارتباطات پلت فرم. با جدید برنامه نویسی عضله آن است نورد از ویژگی های در یک سرعت فوق العاده خطرناک: فقط در سه ماه گذشته, سیگنال دارای اضافه شدن پشتیبانی برای iPad, زودگذر تصاویر و ویدئو طراحی شده برای ناپدید می شوند پس از مشاهده تک, دانلود تنظیم “برچسب” و emoji واکنش های. بیشتر به طور قابل توجهی آن را اعلام کرد قصد دارد به رول از یک سیستم جدید برای ارسال پیام های گروهی و یک روش تجربی برای ذخیره سازی و رمزگذاری اطلاعات تماس در ابر.

Moxie Marlinspike
عکس: میشل Groskopf

“عمده انتقال سیگنال قرار گرفته است که از یک فرد کوچک تلاش به چیزی که در حال حاضر یک پروژه جدی و با ظرفیت برای انجام آنچه مورد نیاز است برای ساخت نرم افزار در جهان امروز” Marlinspike می گوید.

بسیاری از ویژگی های آن ممکن است صدای بی اهمیت. آنها قطعا نمی مرتب کردن بر اساس است که دادگاه تجدید نظر به سیگنال اولین هسته کاربران است. به جای آنها چه اکتون تماس “ویژگی های غنی سازی.” آنها طراحی شده برای جذب افراد عادی که می خواهند یک برنامه پیام رسانی به عنوان چند منظوره به عنوان واتساپ, iMessage و یا Facebook Messenger اما هنوز هم مقدار سیگنال را به طور گسترده ای مورد اعتماد و امنیت این واقعیت است که آن را جمع آوری عملا هیچ اطلاعات کاربر. “این است و نه فقط برای hyperparanoid محققان امنیتی, اما برای توده ها می گوید:” اکتون. “این چیزی است که برای همه در جهان است.”

حتی قبل از آن crowdpleaser ویژگی های سیگنال در حال رشد بود در یک رای بیشتر نوپا را حسادت. وقتی سیمی برفلد Marlinspike در سال 2016 او را تایید می کنند که تنها سیگنال تا به حال حداقل دو میلیون کاربر. امروز او باقی مانده است tightlipped در مورد سیگنال کل کاربر پایه, اما آن را به حال بیش از 10 میلیون دانلود در آندروید به تنهایی و با توجه به فروشگاه Google Play را حساب کند. اکتون می افزاید که 40 درصد از این برنامه کاربران در iOS.

تصویب آن گسترش یافته است از زندگی مسائل و نرم افزار-انتخاب فعالان در آمریکای لاتین به سیاستمداران و مشاوران سیاسی—حتی اشاره کرد از لحاظ فنی بی کفایت آنهایی که مانند رودی جولیانی—به NBA و NFL بازیکن است. در سال 2017, آن را به نظر می رسد در این هکر نشان می دهد آقای ربات و سیاسی, هیجان انگیز خانه از کارت. سال گذشته در نشانه ای از آن در حال تغییر مخاطبان آن را نشان داد تا در نوجوانان, درام, شادی و سرخوشی.

شناسایی ویژگی های مخاطبان انبوه می خواهید خیلی سخت نیست که. اما ساختمان حتی ساده صدایی پیشرفت در سیگنال حریم خصوصی محدودیت—از جمله عدم ابرداده ای است که حتی WhatsApp نمی کند و وعده می تواند نیاز قابل توجهی شاهکارهای مهندسی امنیت و در برخی موارد واقعی تحقیقات جدید در رمزنگاری.

نگاهی به پوستر یکی از ساده اخیر سیگنال ارتقاء. در کمتر از یک پلت فرم امن است که مرتب کردن بر اساس ادغام نسبتا ساده است. برای سیگنال آن مورد نیاز طراحی یک سیستم که در آن هر برچسب “بسته” است رمزگذاری شده با “بسته کلید.” که کلید خود را رمزگذاری شده و به اشتراک گذاشته شده از یک کاربر به دیگری هنگامی که کسی می خواهد به نصب برچسب بر روی تلفن خود را به طوری که سیگنال سرور هرگز نمی توانید ببینید رمزگشایی برچسب و یا حتی شناسایی سیگنال های کاربری که ایجاد شده و یا ارسال آنها را.

سیگنال جدید گروه پیام رسانی است که اجازه خواهد داد که مدیران برای اضافه کردن و حذف کردن افراد از گروه بدون سیگنال سرور همیشه در حال آگاه باشید که گروه اعضای مورد نیاز برای رفتن بیشتر ، سیگنال همکاری با تحقیقات مایکروسافت به ابداع یک رمان قالب “ناشناس اعتبار” است که اجازه دهید یک سرور gatekeep که متعلق به یک گروه است اما تا کنون که بدون یادگیری اعضای هویت. “این نیاز در آینده با برخی از نوآوری ها در دنیای رمزنگاری” Marlinspike می گوید. “و در پایان, آن را فقط نامرئی. آن را فقط به گروه و آثار آن را مانند ما انتظار داریم گروه به کار می کنند.”

سیگنال بازاندیشی چگونه آن را نگه می دارد آهنگ از کاربران آن’ اجتماعی, نمودار, بیش از حد. یکی دیگر از ویژگی های جدید این آزمایش به نام “امن ارزش بازیابی” خواهد اجازه دهید شما ایجاد یک دفترچه آدرس خود سیگنال مخاطبین و ذخیره آنها را بر روی یک سیگنال سرور به جای به سادگی بستگی به لیست تماس از تلفن خود را. که سرور-ذخیره شده لیست تماس ها حفظ می شود حتی زمانی که شما تبدیل به یک گوشی جدید. برای جلوگیری از سیگنال سرور از دیدن کسانی که مخاطب آن را رمزگذاری آنها را با یک کلید ذخیره شده در SGX secure enclave که به معنای پنهان کردن داده های خاص حتی از بقیه سرور سیستم عامل.

که از ویژگی های ممکن است روزی حتی اجازه می دهد سیگنال به خندق آن زمان سیستم شناسایی کاربران بر اساس شماره تلفن خود را—از ویژگی های است که بسیاری از طرفداران حفظ حریم خصوصی به انتقاد از آن نیروهای هر کسی که می خواهد به تماس از طریق سیگنال به دست کردن یک شماره تلفن همراه اغلب به غریبه ها. به جای آن می تواند ذخیره مداوم هویت برای کاربران به صورت امن بر روی سرور خود. “من فقط می گویند این چیزی است که ما در حال فکر کردن در مورد می گوید:” Marlinspike. امن ارزش بهبودی او می گوید: “می تواند اولین گام در حل و فصل آن است.”

با ویژگی های جدید می آید پیچیدگی اضافی که ممکن است اضافه کردن شانس بیشتری برای آسیب پذیری های امنیتی به لغزش به سیگنال های مهندسی هشدار متی سبز یک cryptographer در دانشگاه جانز هاپکینز. بسته اینتل SGX ویژگی برای مثال می توانید اجازه دهید هکرها به سرقت اسرار دفعه محققان امنیتی افشای یک آسیب پذیری در اینتل سخت افزار. به همین دلیل او می گوید که برخی از سیگنال های جدید از ویژگی های ایده آل باید با انتخاب کردن سوئیچ. “من امیدوارم که این نیست همه یا هیچ که استرنج به من می دهد گزینه ای را برای استفاده از این” سبز می گوید.

اما به طور کلی سبز می گوید او را تحت تاثیر قرار با مهندسی که سیگنال است قرار داده و به تکامل آن است. و ساخت سیگنال دوستانه به مردم عادی تنها مهم تر می شود به عنوان دره سیلیکون شرکت ها تحت فشار از سوی دولت برای ایجاد رمزگذاری درب پشتی برای اجرای قانون و به عنوان Facebook نکات است که بلند پروازانه خود را به صورت end-to-end encryption برنامه هنوز سال به دور از آینده به نتیجه برسد.

“سیگنال تفکر سخت در مورد چگونه به مردم عملکرد آنها می خواهند بدون به خطر انداختن حریم خصوصی بیش از حد و این است که واقعا مهم” سبز اضافه می کند. “اگر شما به عنوان سیگنال مهم برای ارتباط امن در آینده—و احتمالا شما نمی بینید Facebook و یا واتساپ به عنوان قابل اعتماد—و سپس شما قطعا نیاز به سیگنال قابل استفاده توسط یک گروه بزرگتر از مردم است. این بدان معناست که با داشتن این ویژگی ها است.”

برایان اکتون پنهان نمی کند جاه طلبی خود را که سیگنال می تواند در واقع رشد به واتساپ به اندازه خدمات. پس از همه, Acton نه تنها تاسیس واتساپ و کمک به رشد آن به میلیاردها کاربران اما قبل از آن پیوست یاهو در اوایل رشد انفجاری روز از اواسط 1990s. او فکر می کند او می تواند دوباره آن را انجام دهد. “من می خواهم برای سیگنال برای رسیدن به میلیاردها کاربران است. من می دانم آنچه در آن طول می کشد به انجام این کار است. من که می گوید:” اکتون. “من دوست دارم که این اتفاق می افتد در پنج سال آینده یا کمتر است.”

که وحشی, جاه طلبی, برای دریافت سیگنال های نصب شده بر روی یک کسری قابل توجهی از تمام گوشی های در این سیاره نشان دهنده یک تغییر—اگر نه برای اکتون و سپس برای Marlinspike. فقط سه سال پیش سیگنال خالق mused در مصاحبه با سیمی که او امیدوار سیگنال می تواند روزی “محو” در حالت ایده آل پس از آن رمزگذاری شده است به طور گسترده ای به اجرا در سایر میلیارد کاربر شبکه های, مانند WhatsApp. در حال حاضر به نظر می رسد سیگنال امیدوار است تا نه تنها تاثیر فناوری عظیم اما برای تبدیل شدن به یکی.

اما Marlinspike استدلال می کند که سیگنال های اساسی با هدف تغییر نکرده تنها استراتژی خود را—و منابع آن است. “این همیشه هدف: برای ایجاد چیزی است که مردم می توانید استفاده کنید برای همه چیز” Marlinspike می گوید. “من گفت: ما می خواستیم برای ایجاد ارتباطات خصوصی ساده و پایان به پایان رمزگذاری در همه جا حاضر و فشار پاکت حریم خصوصی-حفظ فن آوری است. این است آنچه که من به معنای.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر