سیگنال تهدید به ترک ما اگر درآمد آن قانون می گذرد

و گوگل اعلام کرد یک همکاری مشترک برای ایجاد یک Covid-19 “تماس با ردیابی” چارچوب های موجود برای سپاه از اندروید و iOS گوشی های هوشمند است. میله میله برای انتشار در ماه آینده این پلت فرم را به سازمان های بهداشت عمومی توانایی ردیابی عفونت و استفاده از بلوتوث نزدیکی تجزیه و تحلیل به مردم هشدار می دهند اگر آنها در تماس با کسی که گزارش کرده است که آنها آلوده. سرویس خواهد شد انتخاب و طراحی شده است برای حفظ حریم خصوصی این شرکت ها می گویند. این بیماری همه گیر است سوخت, بحث در مورد تماس با ما-برنامه ردیابی اما محققان می گویند که ممکن است برای طراحی طرح های رمزگذاری برای خدمات از جمله در راه است که خواهد با موفقیت محافظت از حریم خصوصی کاربر.

در دیگر pandemic, اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تردید به استناد دفاع تولید عمل به خار N95 ماسک تولید در ایالات متحده ممکن است به این معنی که آن را خیلی دیر در حال حاضر برای تلاش برای کمک به راه آن را داشته باشد. و انتخابات در تکاپوی مقیاس رای گیری طرح های احتمالی برای مقدماتی و روز انتخابات در این سال از جمله اضافه کردن ظرفیت بالقوه برای گسترش غایب رای از طریق پست. رئیس جمهور تهمت تلاش برای سیاسی رای از طریق پست تلاش در تعدادی از سخنان و توییت های این هفته است.

محققان یک نقشه از تمام کشورهای آنها مرتبط با استفاده از سوء استفاده صفر روز; این نخبگان ابزار به مراتب گسترده تر از شما ممکن است فکر می کنم. به علاوه محققان از سیسکو Talos نشان داد که ارزان 3D printers در حال ساخت آن را راحت تر از همیشه به کلون کردن اثر انگشت و ترفند های گوشی های هوشمند و لپ تاپ اثر انگشت قفل.

اگر شما نیاز به چیزی برای انجام این آخر هفته از طریق برش داد و بیداد و استفاده از WIRD جامع راهنمای چگونه خود را زوم جلسات را می توان خصوصی تر و امن است.

و بیشتر وجود دارد. هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

سیگنال می گوید آن را ترک خواهد کرد بازار ایالات متحده اگر کسب این قانون می گذرد کنگره

پایان به پایان رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال است که مورد احترام و قابل اعتماد برای شفاف خود را باز-طراحی منبع می گوید که از آن خواهد شد یکی از فوری تلفات باید در بحث درآمد این قانون تصویب کنگره است. نوشته شده توسط کارولینای جنوبی, سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام و کانکتیکات دموکرات ریچارد بلومنتال و معرفی شده در سنا در ماه گذشته کسب آن عمل می کنند ادعا می شود یک وسیله نقلیه برای بهبود چگونه سیستم عامل های دیجیتال کاهش استثمار جنسی و سوء استفاده از کودکان آنلاین. اما این قانون واقعا ایجاد اهرم برای دولت بپرسید که شرکت های فن آوری خود تضعیف طرح های رمزگذاری برای فعال کردن اجرای قانون دسترسی است. توسعه دهنده سیگنال جاشوا لوند گفت: در یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه که سیگنال سرد نیست که! بیشتر به طور خاص او اشاره کرد که سیگنال را غیر قابل عبور بار مالی به عنوان یک نتیجه از قانون و خواهد بود بنابراین مجبور به ترک بازار ایالات متحده به جای تضعیف رمزگذاری آن به ماندن بگیرید. با توجه به اینکه سیگنال توصیه می شود و استفاده در وزارت دفاع آمریکا و دیگر بخش های دولت آمریکا این خواهد بود یک به ظاهر مشکل ساز نتیجه برای همه.

WhatsApp طول می کشد و مراحل جدید برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط در آن پلت فرم

واتساپ اعلام کرد که روز سه شنبه آن را محدود به جلو بسیار پیام های فرستاده شده تا کاربران فقط می توانید ارسال آنها را به یک چت در یک زمان. ایده این است به آن را بسیار مشکل تر و خسته کننده به انبوه-ارسال پیام. واتساپ با قرار دادن محدودیت های دیگر در حمل و نقل در گذشته آغاز شده و شوی بسیار پیام های فرستاده شده در سال گذشته با دو آیکون فلش, شده است و به خصوص با تمرکز بر مهار گسترش اطلاعات غلط در ماه های اخیر با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

Travelex پرداخت $2.3 میلیون دلار به هکرها پس از ضربه توسط Ransomware

هکرها آمار ارز شرکت Travelex با ransomware در ابتدای ژانویه فلج عملیات شرکت. این معلوم شد که فقط ابتدای این شرکت مشکلات و گرفتاری های مالی. The Wall Street Journal گزارش هر چند که قبل از آن درگیر در درام از عمده حسابداری رسوایی Travelex پرداخت آن ransomware حمله عظیم $2.3 میلیون نفر در تلاش برای رسیدن به آنها برای از بین برود. پرداخت هکرها خود را درخواست باج است نه غیر قانونی در انگلستان که در آن Travelex است که بر اساس, اما از آن است که بر اخم بین المللی اجرای قانون جامعه و کارشناسان امنیتی. قربانیان نمی تواند مطمئن باشد که حمله را در واقع عقب نشینی پس از دریافت باج و پرداخت emboldens هکرها به تلاش بیشتر ransomware طرح.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • از طرف ساکت تر از آمادگی برای فاجعه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>