نشانه هایی از سندرم الکل جنینی شناسایی شده در رحم

تصاویر جدید فاش اولین اختلالات به غیرانسان پستانداران جنین رشد مغز به دلیل مصرف الکل توسط مادر در یک مطالعه led توسط دانشمندان در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم مربوط به rhesus macaques.

تصویربرداری رزونانس مغناطیسی نشان داد اختلالات به رشد مغز در طول سه ماهه سوم بارداری, حتی اگر جنین شد در معرض الکل تنها در طول سه ماهه اول.

تحقیقات منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومبرجسته خطر نوشیدن شراب خواری در اوایل بارداری حتی قبل از اینکه یک زن متوجه می شود که او باردار است. آن را نیز نشان می دهد سود بالقوه با استفاده از دوران جنینی تصویربرداری برای تشخیص نشانه های جنین-سندرم الکل قبل از تولد.

“زودتر تشخیص بهتر” گفت: ارشد نویسنده کریس Kroenke دکتری استاديار بخش علوم اعصاب در اورگان ملی پستانداران مرکز تحقیقات در OHSU. “پیش بینی خطرات خاص و اختلالات بدان معنی است که درمان شروع می شود بلافاصله پس از نوزاد متولد شده است که مغز بیشترین انعطاف پذیری است.”

مطالعه ایجاد شده بر پیشرفتهای اخیر در کیفیت و وضوح تصویربرداری رزونانس مغناطیسی روش های مورد استفاده برای بررسی مغز جنين در دوران جنینی.

“هدف از اين مطالعه تعيين حساسيت اين رایج تشخیصی برای تشخیص تاثیر نوشیدن شراب خواری سطح مصرف الکل [4-6 نوشیدنی] در اوایل بارداری به مدل الگوهای نوشیدن در زنان قبل از آنها می دانند که آنها باردار هستند” گفت: همکاری نویسنده کاتلین اعطای دکتری استاد و رئیس بخش علوم اعصاب در پستانداران مرکز.

محققان در پستانداران مرکز نظارت در مجموع 28 حامله macaques اندازه گیری رشد مغز از طریق Mri در سه مرحله از بارداری است. در یک آزمایش است که نمی توان به رفتار در مردم نیمی از macaques مصرف روزانه انسان معادل شش نوشیدنی های الکلی در هر روز در حالی که بقیه مصرف بدون الکل.

تصویربرداری در طول دوره بارداری نشان داد که تفاوت در مغز جنين توسعه توسط 135th بعد از یک 168-بعد حاملگی ترم در ابتدای سه ماهه سوم. تصویربرداری نشان داد هیچ تفاوتی با گروه کنترل اندازه گیری شده در طول سه ماهه دوم.

الکتروفيزيولوژيک ضبط شده از مغز زیر MRI پیشنهاد تفاوت عملکرد قابل توجه است. گذشته از اعتبار بالقوه سودمندی به عنوان یک ابزار تشخیصی برای سندرم الکل جنینی, محققان می گویند که تصاویر تولید شده در طول مطالعه به ترتيب از بالا به اندازه کافی با کیفیت است که آنها انتظار آن را می تواند به عنوان یک نقطه از مقایسه برای دیگر دانشمندان مشغول به کار در این زمینه است.

“مغز اطلس شرح داده شده در مقاله بارگذاری شده اند به یک وب سایت که در آن محققان دیگر می توانید دسترسی به آن” Kroenke گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اورگان بهداشت و دانشگاه علوم. Original نوشته شده توسط Erik رابینسون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de