پروتئین یابو از سلول انسان کمک به هضم مواد غذایی ما حمل اکسیژن از طریق بدن و مبارزه با تهاجم میکروب ها و خیلی بیشتر — اما آنها فقط تابع هنگامی که خورده به درستی به خاص سه بعدی سازه های.

Misfolded پروتئین کمک به تعدادی از بیماری ها — از جمله فیبروز کیستیک نوجوان, آب مروارید, بیماری آلزایمر و بسیاری از انواع سرطان است.

دانشمندان به مدت طولانی نادیده گرفته نیمی از تمام جهش های ژنتیکی توالی از DNA ما به نام مترادف و یا “خاموش” جهش چرا که این جهش تصور می شد به تحت تاثیر قرار نمی روند که توالی اسید آمینه پروتئین منجر به ریختن (فولد) به درستی. در حال حاضر تحقیقات جدید از دانشگاه نوتردام نشان می دهد این سکوت جهش ارزش یک نگاه نزدیک تر است.

“مترادف جهش بلند بود در نظر گرفته می شود ژنومی پس زمینه سر و صدا کردیم و همه آنها در واقع منجر به تغییر پروتئین تاشو و در نوبت اختلال در عملکرد سلول” گفت: Patricia, Clark, برگرد. جان کاردینال o’hara استاد بیوشیمی در دانشگاه نوتردام و نویسنده سرب از مطالعه. “نتایج ما نشان می دهد که مترادف تغییرات در توالی DNA-که حساب برای بسیاری از ما تنوع ژنتیکی — می تواند تاثیر قابل توجهی در شکل دادن به سطح تناسب اندام سلولی پروتئین است.”

کلارک و تیم خود را مورد مطالعه ژنتیکی توالی به طور طبیعی مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ژن از باکتری E. coli. باکتری ارائه شده محققان با کنترل زمینه مطالعه متشکل از فقط 4,000 ژن — مقایسه با بیش از 20,000 ژن در انسان است. این تیم با تمرکز بر چه مترادف جهش تغییر نرخ سنتز پروتئین توسط ribosome های مولکولی دستگاه در حال حاضر در تمام سلول ها از جمله سلول های انسان است که انجام فرآیند سنتز پروتئین است.

این مطالعه فراهم می کند پاسخ به یک فرضیه است که شناور در اطراف در این زمینه برای بیش از 50 سال کلارک گفت.

“این بسیار چالش برانگیز برای آزمون این فرضیه با دقت در سلول های زنده,” او اضافه شده است. “واقعیت این است که ما تصمیم به کار با یک باکتری به جای یک سلول انسان واقعا کمک کرد. این ما را قادر به ایجاد جهش در یک ژن خاص و تعیین تا چه حد آن جهش مؤثر بودند تاشو.”

مطالعه بیشتر مورد نیاز است به درک فقط چگونه گسترده protein misfolding است که با توجه به مترادف تغییرات. “ما در حال نادیده گرفتن نیمی از جهش DNA که در خارج وجود دارد چرا که ما تصمیم گرفته ایم که آنها در حال رفتن به علت یک مشکل” گفت: Clark. “مطالعه ما فقط نشان داد که می تواند یک مشکل.”

موسسه ملی بهداشت و W. M. کک بنیاد بودجه پژوهش.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه نوتردام. Original نوشته شده توسط جسیکا Sieff. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im