سیلیکون ممکن است منجر به مرگ سلول

سیلیکون مولکول از ایمپلنت سینه می تواند شروع پروسه در سلول های انسانی که منجر به مرگ سلولی می شود. محققان از دانشگاه Radboud نشان داده اند این در یک مطالعه جدید که منتشر خواهد شد در روز 12 ژوئن در علمی گزارش. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد آنچه می تواند این معنا برای سلامت اثرات سیلیکون ایمپلنت سینه. تحقیقات بیشتر است بنابراین ضروری و مورد نیاز می گوید:” Ger Pruijn استاد Biomolecular شیمی در دانشگاه Radboud.

ممکن است عوارض جانبی سیلیکون ایمپلنت سینه مورد بحث شده است برای چندین دهه است. شناخته شده وجود دارد موارد که در آن ایمپلنت منجر به خستگی شدید و تب و درد مفاصل و غلظت اختلال. وجود دارد که هنوز هیچ مطالعه علمی نشان دادن اثر سیلیکون مولکول می تواند بر روی سلول های انسان است که می تواند به توضیح این عوارض جانبی.

سیلیکون در بدن

این یک واقعیت شناخته شده است که ایمپلنت سینه ‘خونریزی’ یعنی سیلیکون مولکول از ایمپلنت عبور از پوسته و وارد بدن است. پژوهش های پیشین در سال 2016 توسط دکتر ریتا Kappel جراح پلاستیک و Radboud university medical center یافت که سیلیکون مولکول سپس می توانید از طریق مهاجرت از بدن از طریق جریان خون یا سیستم لنفاوی. این بیوشیمی در دانشگاه Radboud بعدی خواسته خود را پیگیری سوال: چه اثر سیلیکون ممکن است مولکول ها در سلول های در معرض آن ؟

کشت سلول

آزمایش با کشت سلول نشان داد که سیلیکون به نظر می رسد برای شروع فرآیندهای مولکولی که منجر به مرگ سلولی می شود. “ما از مشاهده شباهت مولکولی فرآیندهای مربوط به مرگ سلولی برنامه ریزی شده در یک فرآیند به نام آپوپتوز است که یک تابع مهم در پاکسازی سلول در بدن ما است. این اثر به نظر می رسد بستگی به دوز از سیلیکون و اندازه سیلیکون مولکول. کوچکتر از مولکول قوی تر از اثر” با توجه به Pruijn.

بررسی اثر سیلیکون بر روی سلول های انسان, محققان اضافه شده اند کوچک سیلیکون ملکولها آن نیز رخ می دهد در سیلیکون ایمپلنت سینه — به سه نوع مختلف از کشت سلول های انسان است. “یک سلول حساس تر بود به اثر سیلیکون نسبت به دو نفر دیگر انواع سلول. این نشان می دهد که حساسیت سلول های انسانی به سیلیکون ها متفاوت است.”

سوالات باز

اثرات محققان دریافته اند که منجر به بسیاری از سوالات جدید. “ما مشاهده شده است که سیلیکون القاء تغییرات مولکولی در سلول است اما هنوز نمی دانیم که آیا این تغییرات می تواند به عنوان مثال منجر به یک پاسخ ایمنی است که می تواند در قسمت توضیح عوارض جانبی منفی از ایمپلنت می گوید:” Pruijn.

“احتیاط توصیه می شود با رسم نتیجه گیری بر اساس این یافته ها از آنجا که ما با استفاده از کشت سلول ها در تحقیقات ما نه خاص انسان سلول ها مانند سلول های مغز و یا سلول های عضلانی. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به وضوح بیشتر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Radboud University Nijmegen. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>